Piękne aktorki

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Anonimowy

Piękne aktorki

Post autor: Anonimowy »

Jestem miłośnikiem kina azjatyckiego. W szczególności pięknych azjatyckich aktorek, bez których to kino dla mnie nie istnieje. Oglądam od początku pandemii. Coś trzeba było robić w lockdown'ie. Kina zachodniego miałem dosyć. Szukałem najlepszych filmów azjatyckich. Dla odmiany. Wyszło mi Spragnieni miłości. To był strzał w dziesiątkę. Tak się zaczęło. Przepadłem. Aktualnie mam listę 30 nazwisk azjatyckich aktorek. Głównie koreańskich, ale także chińskich i japońskich. Nie będę wstawiał całej listy. Zacznę od aktorki odkrytej wczoraj. Ciekawe jak szybko nowa lista będzie przybywać, zważywszy, że 30 nazwisk pomijam.

Lee Min-Jung, 1m67, 49kg

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nazwiska koreańskie wydają się skomplikowane. To tylko i wyłącznie wina angielskiej transkrypcji. Tak jakby spróbować niemieckie umlauty zapisać po angielsku. Samo nazwisko rodowe Lee oryginalnie jest zapisane jako I a dokładnie OI. Kółka na początku sylaby się nie czyta. To po co je pisać? Bo samogłoska nie może być na początku pisanej sylaby. Natomiast koreańskie I to dokładnie nasze I. Ale napisz I po angielsku.
Ostatnio zmieniony 1 lis 2021, 02:51 przez Anonimowy, łącznie zmieniany 6 razy.
Anonimowy

Re: Piękne aktorki

Post autor: Anonimowy »

No więc oglądam sobie serial z Lee Min-Jung i właśnie ustaliłem, że wczoraj po koreańsku brzmi jak dzisiaj po portugalsku. Świat jest jednak mały.
... To jeszcze uzupełnię. A bo ja wiem brzmi identycznie po hiszpańsku i koreańsku. Natomiast koreańskie cycki i dureń brzmią bardzo podobnie jak po polsku. Niby izolowany język.
Anonimowy

Re: Piękne aktorki

Post autor: Anonimowy »

Właśnie szukam jakiegoś kontaktu do asów w Portugalii. Jest strona na FB. Nie mam konta. Trafiłem na taki artykuł po portugalsku. Ale nie chce mi się cały załadować. Z fragmentu czytam, że w Chinach żyje ponad 10 milionów osób aseksualnych. To i tak mało w stosunku do ludności w Chinach. Poniżej 1%.
Anonimowy

Re: Piękne aktorki

Post autor: Anonimowy »

Drogie Panie chciałbym się wypowiedzieć w imieniu panów. Weźcie stosowną poprawkę. Nie jestem reprezentatywny. Właściwie jestem dziwny. Jako as. Wiadomo. Na żadną z aktorek z mojej listy, oglądając tylko ich zdjęcia, nie zwróciłbym nigdy, ale to przenigdy, żadnej uwagi. Co do mnie przemawia to akcja. W tym przypadku filmowa. W kinie jest wyeksponowana sama esencja akcji. Mimika twarzy, mrugnięcia oczami, gesty, grymasy, uśmiechy, złość, emocje. Cały filmowy sztab nad tym pracuje. To jest niebywały kobiecy oręż. Pierwszy raz dostrzegłem to oglądając kanadyjski serial Ich Pięcioro. Strasznie dawno temu. Grała tam Neve Campbell. Aktualnie ma 48 lat. Mistrzyni mimiki. Uwielbiam ją do dzisiaj. Są portale takie jak Tinder. Mogą działać tylko na seksualnych szukających seksu na podstawie zdjęć. Mnie kompletnie nie rusza. Dlatego tak ważne są spotkania. Interakcja. Mrugniesz i ktoś się zakocha. Twoje zdjęcie jest zupełnie niepotrzebne. Na żywo zauroczysz każdego. Zobaczyć zdjęcie i reagującą na żywo kobietę to wykluczające się sprawy. Niestety zdarzył nam się covid-19 i całe wariactwo z nim związane. Sam męczę się już odkąd zacząłem oglądać koreańskie seriale. Już dawno wylądowałbym w Korei. Ale zaraz. Gdyby nie covid w ogóle nie obejrzałbym żadnego koreańskiego serialu. Nie poznałbym tych kobiecych akcji perfekcyjnie ujętych. Hallyu atakuje bezpośrednio mnie. Poddaję się. Uważam się za pokonanego. Aktualnie łatwiej jest obejrzeć piękną azjatycką aktorkę w akcji niż spotkać koleżankę z pracy na kawie w firmowej kuchni czy w bistro obok. Dla mimiki koleżanki z pracy też bym zwariował. Nawet mam na myśli parę konkretnych pań. Zapewne seksualnych. No ale mieliśmy covid i aktualnie przebywam w Lagos. W ośrodku, gdzie co chwila jest wymiana turystów. Tak się składa, że głównie holenderskich. Liczyłem na większą obecność cyfrowych nomadów. Nomadek konkretnie. Na razie jest ubogo. I tak dzieje się więcej niż w kraju tam, gdzie mieszkam. Szukanie jest piękne. Szczególnie w pięknych okolicznościach przyrody. Dla mnie ważniejsza jest droga niż cel. Moja droga w Algarve liczy już 174km.
Anonimowy

Re: Piękne aktorki

Post autor: Anonimowy »

Ostatnio zaniedbałem forum na rzecz innego. Netkobiety.pl. Zaczęło się od tego wątku. Przeczytałem cały. I wiele innych. Głównie o zdradzie. Seriale też odpuściłem. Nie było nawet specjalnie wyboru. Aktualnie znowu przepadłem. Reflections of You na Netflix. Jak dla mnie nowy gatunek. Thriller romantyczny. Wciągnąłem się od trzeciego odcinka. Polecam. Jest piękna aktorka. Zaległości zdjęciowe uzupełnię niebawem, bo... pilnie wracam do serialu.
Anonimowy

Re: Piękne aktorki

Post autor: Anonimowy »

Zdarzyła się porażka. Ze świetnych kompów Fujitsu w ciągu dwu lat mam już trzeciego. Planowane starzenie produktu. Moja lista na razie przepadła. Dzisiaj odkryłem panią IU. Czytałem o niej wcześniej. Piosenkarka. Pierwsza pani, która na zdjęciach wygląda lepiej niż na filmach. Chociaż żadnego filmu z nią jeszcze nie obejrzałem. Raptem teledysk. I wygląda rewelacyjnie. Na zdjeciach. Nigdy nie myślałem, że to jest możliwe. A w ogóle to zacząłem oficjalnie lekcje koreańskiego i japońskiego. Japoński od firmy. Koreański z Koreanką online. Z polecenia kolegi. Przeurocza. Priv jakby ktoś chciał kontakt.
ODPOWIEDZ