Poznań wita!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Grenada
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 25 kwie 2022, 12:22

Poznań wita!

Post autor: Grenada »

Cześć wszystkim!
Z niemałym zaskoczeniem, kilka dni temu, w wieku 50 lat stwierdziłam, że jestem Asem (a dokładniej chyba Demi). Moja historia jest bardzo skomplikowana i nie chcę się wywnętrzać tak na forum. Dość, że brakuje mi przyjaciół, z którymi mogłabym porozmawiać i spędzić wspólnie czas. Zawsze byłam bardzo relacyjna i samotność bardzo, ale to bardzo mi doskwiera. Idealnie, gdybym znalazła swoją drugą połówkę, ale .... powoli już tracę nadzieję. Pomarzyć zawsze można, no nie? 😃
Kobieta
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 24 maja 2018, 15:41

Re: Poznań wita!

Post autor: Kobieta »

Witam Grenado!
Pozdrawiam z Warszawy ;)
Awatar użytkownika
Karolina z Księżyca
pASibrzuch
Posty: 206
Rejestracja: 18 mar 2022, 08:40
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Kontakt:

Re: Poznań wita!

Post autor: Karolina z Księżyca »

Cześć 👋
Pozdrowionka z Wrocka. I nie przejmuj się - miłość jest wszędzie. Więc uważaj, bo możesz się o nią potknąć 😁
💜 Ace & proud 💜
Miłego dnia :D
Grenada
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 25 kwie 2022, 12:22

Re: Poznań wita!

Post autor: Grenada »

Dziękuję Kobieto, dziękuję Karolino z Księżyca. 😃
Mam nadzieję, że ktoś, kto do mnie pasuje jako moja druga połówka jest lub będzie w zasięgu mojej orbity, bo jak na razie rozglądam się uważnie dookoła, żeby tej miłości nie przegapić i nic..., a Ty mówisz, że można się o nią potknąć. Hmmm....oby tak się stało.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Poznań wita!

Post autor: urtika »

Gdy ma się lat 21 to rzeczywiście można się o miłość potknąć byle gdzie...
Quirkyalone
Grenada
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 25 kwie 2022, 12:22

Re: Poznań wita!

Post autor: Grenada »

Ja też mam takie doświadczenie, że z wiekiem coraz trudniej... Tym bardziej, że chyba też mamy większe wymagania.
Awatar użytkownika
Karolina z Księżyca
pASibrzuch
Posty: 206
Rejestracja: 18 mar 2022, 08:40
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Kontakt:

Re: Poznań wita!

Post autor: Karolina z Księżyca »

Nie myślcie, że mam niewyobrażalne powodzenie 😆 Poprostu uważam, że miłość jeśli ma przyjść, to przyjdzie. Spotykajcie się, poznawajcie ludzi, a nóż widelec trafi się to zing (jeżeli ktoś tego oczekuje - *mrug, mrug* do aro).
💜 Ace & proud 💜
Miłego dnia :D
ODPOWIEDZ