Dobry wieczór we Wrocławiu

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
osielstwo
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 9 kwie 2022, 21:23

Dobry wieczór we Wrocławiu

Post autor: osielstwo »

Czeeeeść, tu Wrocław. Skończona psiara grzebiąca w internetach w poszukiwaniu Rzeczy Okropnych (polećcie jakiś fajny horror bez zombiaków i kosmitów), jarająca się artykułami papierniczymi, basic bitch pijąca kawę ze starbaksa, demiseksualna lewaczka od niedawna biromantyczna. Nie lubię hałasu, zdrobnień i oscypków. Czekam z utęsknieniem na wiosnę, bo mam wrażenie, że już tu zajrzała, zobaczyła Polskę i poszła, a ja marznę.
Awatar użytkownika
Karolina z Księżyca
pASibrzuch
Posty: 206
Rejestracja: 18 mar 2022, 08:40
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Kontakt:

Re: Dobry wieczór we Wrocławiu

Post autor: Karolina z Księżyca »

Heeej! Też czekam na tę prawdziwą wiosnę, bo nie fajnie jest zakładać rękawiczki i czapkę do sukienki :lol:
Pozdrowienia z okolic Wrocka.
💜 Ace & proud 💜
Miłego dnia :D
Dolly
ASoholik
Posty: 1783
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dobry wieczór we Wrocławiu

Post autor: Dolly »

Jeśli chodzi o horrory, to mogę polecić mnóstwo tytułów. Najlepsze - moim zdaniem są te z lat 80tych, zwłaszcza klasyki typu ,, Piątek 13stego'' czy ,, Laleczka Chucky''. Chociaż ostatnio odświeżyłam sobie jeden z nie tak starych dobrych horrorów -,, Dog Soldiers''. Żołnierze kontra wilkołaki. Dość krwawy, zabawny, a przede wszystkim z fantastyczną ścieżką dźwiękową.
Awatar użytkownika
Alys27
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 8 sty 2022, 22:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dobry wieczór we Wrocławiu

Post autor: Alys27 »

Cześć! WItaj na forum :D
Ja wciąż nie schowałam zimowej kurtki, nie ufam tej aurze za oknem xD
padipra
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 19 kwie 2022, 18:58

Re: Dobry wieczór we Wrocławiu

Post autor: padipra »

Dobry wieczór (również z Wrocławia) :)
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Dobry wieczór we Wrocławiu

Post autor: Mikenoge »

Też Wrocławianin ale już od 3 lat mieszkam dalej od Wrocławia.
Jestem osobą niebinarną, *genetycznie K, a prawnie już M.
Jeżdżę do Wrocławia bo mam z nim sentymentalną więź z racji spędzenia całego dotychczasowego życia i dzieciństwa w nim. Na Facebooku właśnie ożywa grupa dolnośląska. Chyba wiosna sprzyja. Może jakieś spotkanie asów?
Też ubóstwiam sklepy papiernicze, kredki, flamastry, długopisy zeszyty swego czasu kupowało się mnóstwo zeszytów, które nadal posiadam i powoli wykorzystuję.
Co do horrorów polecam bo najlepiej lubię te komediowe bez szatana i demonów, bez okrutnych scen ale z futrzanymi potworami np: Critters (wszystkich parę części), trochę demoniczniejsze Ghoulies (parę części), Gremlins, Hobgoblins (trudno zdobyć , mam niemiecką wersję), czym więcej futrzanych gryzących zabawnych potworków tym lepiej.
Dosyć ciekawe chociaż bardziej dziwne i nieprzyjemne są horrory Dario Argento.
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Awatar użytkownika
Karolina z Księżyca
pASibrzuch
Posty: 206
Rejestracja: 18 mar 2022, 08:40
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Kontakt:

Re: Dobry wieczór we Wrocławiu

Post autor: Karolina z Księżyca »

Maga-Jag pisze: 29 kwie 2022, 09:30 Może jakieś spotkanie asów?
Jeśli nie masz nic do robienia 2. maja po 14/14:30, to zapraszam na małe co nieco - szczegóły do ustalenia. Na razie @ainaki wyraziła zainteresowanie. Kto chętny niech się zgłasza w grupie wroclawskich spotkań.
💜 Ace & proud 💜
Miłego dnia :D
ODPOWIEDZ