Morze czy góry?

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
cansat
ASiołek
Posty: 51
Rejestracja: 19 mar 2021, 14:02

Re: Morze czy góry?

Post autor: cansat »

nie znoszę polskiego morza. nie dość, że brudne, to jeszcze jakieś parawany, piwsko, fajeczki, sebiksy na sterydach i inne takie. może jakbym mieszkał w Nowej Zelandii, to miałbym inne podejście, ale Bałtyk to chlew obsrany gównem.

góry są spoko, ale też byle bez turystów
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 317
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Morze czy góry?

Post autor: Nautilus1992 »

Zdecydowanie góry, bo wolę spacerować niż się kąpać, poza tym nad morzem bywałem już wielokrotnie i zdążyło mi się trochę znudzić, a popływać zawsze można nad rzeką albo na basenie.
Uwielbiam klimat górskich miejscowości, a odkrywanie nowych zakątków i widoczków wywołuje u mnie poczucie szczęścia.
Nezumi.
ASiołek
Posty: 77
Rejestracja: 27 mar 2021, 17:17

Re: Morze czy góry?

Post autor: Nezumi. »

Góry, to powietrze i możliwość zobaczenia świata z wysoka. Choć nad morzem też jest miło :)
Aoede
ASiołek
Posty: 60
Rejestracja: 28 paź 2021, 17:54
Lokalizacja: Gdańsk/Mazury

Re: Morze czy góry?

Post autor: Aoede »

Ja pochodzę z Mazur, mieszkam nad morzem a zdecydowanie najbardziej ciągnie mnie do gór :) Uwielbiam ten spokój i skupianie się wyłącznie na wędrówce i widokach. Nie obchodzi Cię wtedy co dzieje się w polityce, czy inflacja znowu rośnie lub czy kolejny tydzień w pracy będzie znów stresujący. Myślisz tylko o tym, czy wziąłeś wystarczająco kanapek, czy nie zabraknie Ci wody i czy zdążysz zejść ze szlaku zanim zacznie padać. W tym roku miałam idealny urlop bo w lipcu spędziłam tydzień w Karkonoszach, a na przełomie sierpnia i września pięć dni w Bieszczadach. W kolejnym roku planuję wyruszyć na Beskid Żywiecki.
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Morze czy góry?

Post autor: Ewa_EDC »

Nigdy nie byłam w górach :?
Aoede
ASiołek
Posty: 60
Rejestracja: 28 paź 2021, 17:54
Lokalizacja: Gdańsk/Mazury

Re: Morze czy góry?

Post autor: Aoede »

Ewa_EDC pisze: 8 lis 2021, 17:41 Nigdy nie byłam w górach :?
To trzeba nadrobić, polecam :)
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Morze czy góry?

Post autor: Ewa_EDC »

Aoede pisze: 8 lis 2021, 22:07
Ewa_EDC pisze: 8 lis 2021, 17:41 Nigdy nie byłam w górach :?
To trzeba nadrobić, polecam :)
Moje kolana chyba nie nadają się na górskie wyprawy :roll:
Preferuje jednak wycieczki po płaskim terenie. Najlepiej do jakiegoś parku gdzie można poobserwować dzikie ptaki :D
Alhena
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 6 lis 2021, 21:40

Re: Morze czy góry?

Post autor: Alhena »

Kiedyś dałabym sobie rękę uciąć za góry. Na starość odmieniło mi się o tyle, że nie ważne gdzie, ważne żeby aktywnie ;) Nie przepadam za zatłoczonymi miejscami, wolę spędzać czas w mniejszych miejscowościach, czy na mniej obleganych szlakach.
Awatar użytkownika
Adam2409
ASiołek
Posty: 93
Rejestracja: 12 cze 2022, 09:43

Re: Morze czy góry?

Post autor: Adam2409 »

Morze zdecydowanie.
KasiaK
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2022, 14:03

Re: Morze czy góry?

Post autor: KasiaK »

Zdecydowanie góry. Te widoki działają na mnie kojąco 😇. Szum morza z kolei strasznie mnie męczy
ODPOWIEDZ