Pecet czy konsole?

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
Smerfetka
starszASek
Posty: 46
Rejestracja: 29 wrz 2021, 11:16
Lokalizacja: 100km od Warszawy

Re: Pecet czy konsole?

Post autor: Smerfetka »

Pc master race xD. Tylko aktualnie nie stać mnie na nowy. A mój obecny to ziemniak, który zamienia nowe pozycje w pokaz slajdów xD.
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Pecet czy konsole?

Post autor: Ewa_EDC »

Ja do wszystkiego mam laptopa. I śmiga jak złoto.
Aoede
ASiołek
Posty: 60
Rejestracja: 28 paź 2021, 17:54
Lokalizacja: Gdańsk/Mazury

Re: Pecet czy konsole?

Post autor: Aoede »

Zdecydowanie PC :D Wcześniej miałam gamingowego laptopa i nadal nieźle śmiga, ale zainwestowałam w stacjonarkę z RTXem (nie, nie tym z 30-stką na poczatku;) i jestem z niego zadowolona.
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Pecet czy konsole?

Post autor: Ewa_EDC »

Aoede pisze: 5 lis 2021, 10:05 Zdecydowanie PC :D Wcześniej miałam gamingowego laptopa i nadal nieźle śmiga, ale zainwestowałam w stacjonarkę z RTXem (nie, nie tym z 30-stką na poczatku;) i jestem z niego zadowolona.
Też mam w tej chwili laptopa gamingowego, chociaż kupienie go było drogą przez męki. Z jednej strony poręczniejszy, zajmuje mniej miejsca, którego niewiele mam. A z drugiej strony świadomość że technologia idzie tak szybko do przodu że za kilka lat będzie już "stary". Nie potrafię robić takich zakupów spontanicznie :mrgreen:
Nie żałuję zakupu. Sam proces kupowania też był ciekawy, bo stanęło przy mnie dwóch młodych sprzedawców i zaczęło gorącą dyskusję który z dwóch laptopów będzie lepszy przy moim bierzecie i potrzebach. Ciekawie się tego słuchało. Kiedy w końcu wybraliśmy ten lepszy, jeden z panów powiedział "synowi napewno się spodoba". Na moją odpowiedź że nie mam dzieci a komputer jest dla mnie i tylko dla mnie bo chcę pograć w Wiedźmina, jego zdumienie było przezabawne :lol:
Aoede
ASiołek
Posty: 60
Rejestracja: 28 paź 2021, 17:54
Lokalizacja: Gdańsk/Mazury

Re: Pecet czy konsole?

Post autor: Aoede »

Ewa_EDC pisze: 8 lis 2021, 17:54 Na moją odpowiedź że nie mam dzieci a komputer jest dla mnie i tylko dla mnie bo chcę pograć w Wiedźmina, jego zdumienie było przezabawne :lol:
Wyobrażam sobie jego minę :D Mój współlokator (student pierwszego oku) też się bardzo zdziwił, że z taką starą babą jak ja może porozmawiać o grach komputerowych i anime :lol:
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Pecet czy konsole?

Post autor: Ewa_EDC »

Aoede pisze: 8 lis 2021, 18:53
Ewa_EDC pisze: 8 lis 2021, 17:54 Na moją odpowiedź że nie mam dzieci a komputer jest dla mnie i tylko dla mnie bo chcę pograć w Wiedźmina, jego zdumienie było przezabawne :lol:
Wyobrażam sobie jego minę :D Mój współlokator (student pierwszego oku) też się bardzo zdziwił, że z taką starą babą jak ja może porozmawiać o grach komputerowych i anime :lol:
Oj tam od razu starą. Każdy ma tyle lat na ile się czuję.
Ja kilka dni temu skończyłam 35 lat i nadal dobrze mi się gada z nastoletnim siostrzeńcem o grach i nowościach kinowych :D
Aoede
ASiołek
Posty: 60
Rejestracja: 28 paź 2021, 17:54
Lokalizacja: Gdańsk/Mazury

Re: Pecet czy konsole?

Post autor: Aoede »

Ewa_EDC pisze: 9 lis 2021, 13:51
Aoede pisze: 8 lis 2021, 18:53
Ewa_EDC pisze: 8 lis 2021, 17:54 Na moją odpowiedź że nie mam dzieci a komputer jest dla mnie i tylko dla mnie bo chcę pograć w Wiedźmina, jego zdumienie było przezabawne :lol:
Wyobrażam sobie jego minę :D Mój współlokator (student pierwszego oku) też się bardzo zdziwił, że z taką starą babą jak ja może porozmawiać o grach komputerowych i anime :lol:
Oj tam od razu starą. Każdy ma tyle lat na ile się czuję.
Ja kilka dni temu skończyłam 35 lat i nadal dobrze mi się gada z nastoletnim siostrzeńcem o grach i nowościach kinowych :D
O, to spóźnionego wszystkiego najlepszego! :D :ciasto: Ja za niecały tydzień kończę 31, a z bratankiem czasami mam więcej tematów do rozmów niż z koleżankami z pracy :) Ale fakt, nie czuję się na swój wiek i chyba nie ma co się nim za bardzo przejmować.
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Pecet czy konsole?

Post autor: Ewa_EDC »

O, to spóźnionego wszystkiego najlepszego! :D :ciasto:
[/quote]

Dziękuję :rozowe:
I przyspieszonego wszystkiego najlepszego :ciasto: :D
Ja mam w pracy koleżankę 20 lat starszą ode mnie, i mogę z nią pogadać dosłownie o wszystkim, nawet jak nie rozumie o czym mówię. Ale to działa w obie strony bo ona też wie że może mi się wygadać dosłownie o wszystkim. :D
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Pecet czy konsole?

Post autor: Mikenoge »

Wy nie jesteście stare!!!!!!! :lol:
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Pecet czy konsole?

Post autor: Ewa_EDC »

Sniezny pisze: 22 lis 2021, 14:09 Wy nie jesteście stare!!!!!!! :lol:
Oczywiście że nie :wink: :rozowe:
Awatar użytkownika
Adam2409
ASiołek
Posty: 93
Rejestracja: 12 cze 2022, 09:43

Re: Pecet czy konsole?

Post autor: Adam2409 »

Pecet.
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Pecet czy konsole?

Post autor: Layla »

Ludzie, oczywiście że konsola 😁
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
again

Re: Pecet czy konsole?

Post autor: again »

Zależy od gry.
Na stanie trzy konsole w domu, dodatkowo jedna przenośna + laptop gamingowy.

W grach, w których dzieje się dużo i szybko (np. Strzelanki) zdecydowanie wolę grać na konsoli. Nie cierpię grać klawiaturą.
Za to gry takie jak: rozwój kolonii, budowa miasta, jakieś przetrwanie lub inne gry polegające na czytaniu i wyborach - zdecydowanie laptop. :D
Od dłuższego czasu znacznie częściej (jeśli już się zdarzy) gram na laptopie.
Michaello
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 20 lip 2022, 15:05

Re: Pecet czy konsole?

Post autor: Michaello »

Tylko pc, obsługa pada to dla mnie wyższa szkoła jazdy. Chociaż PS5 kusi możliwościami...
Awatar użytkownika
not
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2022, 12:36

Re: Pecet czy konsole?

Post autor: not »

Konsola. Odbijam sobie totalnie całe dzieciństwo, początkowo kupiłam sobie PS3, potem przerzuciłam się na nowszego Xboxa i jak mam potrzebę, to wsiąkam w inny świat.
PC i laptopa traktuję stricte zadaniowo, nie mam Windowsa, nie potrafiłabym się chyba nawet skupić na grze przy biurku.
ODPOWIEDZ