Kłaniam się nisko wszystkim forumowiczom

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
creatura
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 28 cze 2022, 16:44

Kłaniam się nisko wszystkim forumowiczom

Post autor: creatura »

Cześć!

Dopiero się zarejestrowałam, ale mój aseksualizm to nie jest dla mnie nowe odkrycie. Jest już tak stare, że od jakiegoś czasu nawet unikam określania siebie aseksualną - zaczęły drażnić mnie jakiekolwiek "szufladki", jestem po prostu mną... osobą niezainteresowaną romantycznymi relacjami oraz interakcjami. Cóż, to sprowadza się po prostu do aseksualizmu, lecz o ile mniej tajemniczo brzmi moja kondycja, gdy nazwie się ją po imieniu!

Postanowiłam zarejestrować się na tym forum, bo brak mi znajomych. Właściwie chciałabym znaleźć przyjaciółkę w swojej okolicy, do częstych wyjść, do powygłupiania się na mieście oraz do pogadania na przeróżne tematy od kosmetyków po filozofię. Przyszło mi do głowy, że może tutaj spróbuję swoich sił. Wkrótce pewnie zamieszczę jakieś konkretniejsze ogłoszenie w odpowiednim dziale.

Śmiem nazywać się pisarką, dlatego też ten post to taka epistoła, rozpisywanie się jest już w moim DNA. :D Poza tym uwielbiam słuchać muzyki (różnych raczej niszowych gatunków elektroniki, zespołów w gotyckich klimatach, klasyków lat 80. i 90., industrial metalu... wielu innych!). Gardzę radiowymi toplistami :P , a zamiast płacić za Spotify Premium, gromadzę płyty CD i kasety magnetofonowe. :D Oglądam sporo filmów, ostatnio też bywam w teatrze. Uwielbiam spacerować, zwłaszcza w pochmurne dni i z słuchawkami na uszach.

Pozdrowienia z serca województwa świętokrzyskiego. :) :serce:
again

Re: Kłaniam się nisko wszystkim forumowiczom

Post autor: again »

Cześć :)
Świetnie się przedstawiłaś.
Piszesz dla siebie czy można to gdzieś przeczytać? ;)
Hazel
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Kłaniam się nisko wszystkim forumowiczom

Post autor: Hazel »

Witam i pozdrawiam nową osobę na forum ze Świętokrzyskiego :wink: Jam co prawda z ziemi radomskiej, ale mam sentyment i bardzo lubię świętokrzyskie krajobrazy.
:ciasto:
GG: 3498837
Awatar użytkownika
creatura
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 28 cze 2022, 16:44

Re: Kłaniam się nisko wszystkim forumowiczom

Post autor: creatura »

Dzięki za przywitanie! :serce:

@again: obecnie staram się wydać powieść. Do internetu nie wstawiam swoich tekstów, czekam na przywilej wydrukowania ich na papierze. :D

@Hazel: o tak, świętokrzyskie to piękna okolica. Uwielbiam to, że tak dużo tu lasów! Chociaż przyznam, że kiedyś chętnie zamieszkałabym gdzieś indziej, przynajmniej na jakiś czas. Trochę mi już nudno całe życie w jednym i tym samym miejscu.
Lidzia
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 1 lip 2022, 09:51

Re: Kłaniam się nisko wszystkim forumowiczom

Post autor: Lidzia »

Witam. Jestem tu nową osobą. Zarejestrowałam się na tym forum by poszerzyć grono znajomych. Lubię poznawać nowe osoby. I dowiedzieć się więcej o aseksualności. Fajnie by było znaleźć osobę do wygłupów i spotkań 🙂
ODPOWIEDZ