Krótko o długim człowieku

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Dia2305
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 1 lip 2022, 18:45
Lokalizacja: Wrocław

Krótko o długim człowieku

Post autor: Dia2305 »

Hej wszystkim!

Nie jestem zbyt dobra w mówieniu czegoś o sobie, ale spróbuję. :D

Kilka informacji podstawowych:
  • skrót imienia: Dia
  • rocznik: 1997
  • miasto: Wrocław
  • wzrost: 186 cm
Zarejestrowałam się co prawda dzisiaj, ale to nie znaczy, że aseksualność to dla mnie nowy temat - po prostu nie szukałam wcześniej forów ani nic tego typu. Dlaczego więc teraz to zrobiłam? Chciałabym poznać ludzi dla których seks nie jest podstawą potrzebą życiową - nie mówię, że nie lubię swoich znajomych, ale gdy rozmowy schodzą na te tematy to moje bezemocjonalne podejście nie pomaga mi łapaniu fal ich rozmów. Poczułam też większą potrzebę poznania ludzi, którzy rozumieją moje myślenie po tym jak usłyszałam ostatnio (po zerwaniu):
Jak ty chcesz z kimś być, jak nie chcesz seksu?
Słysząc to od osoby mi bliskiej poczułam się jakby mi dała z liścia - niestety pisanie nie odda tonu głosu tej wypowiedzi, ale domyślacie się pewnie jaki musiał być skoro tak się poczułam. No i dlatego tu jestem, to był bodziec aby znaleźć to forum.

Teraz coś o mnie więcej:
Uwielbiam kawę i matcha latte - na spotkanie zawsze wybieram kawiarnie, lepszego klimatu do rozmów nie znajdziesz.
Nie piję za bardzo alkoholu, ponieważ biorę leki, które mi tego zabraniają - jedno raz na X czasu.
Mam bardzo dużo zainteresowań, ale to nie znaczy, że traktuję je byle jak - pisanie, scrapbooking, książki, uczę się grać na gitarze (nacisk na uczę), czasem pobazgrolę dla odprężenia, z chęcią sprawdzam nowe sporty, jednak głównie na poziomie rekreacyjnym (przez stan zdrowia).
Możliwe, że dla niektórych mogę wydawać się nudna, ponieważ wolę:
  • kawiarnię od baru
  • księgarnię od galerii handlowej
Do tego nie wyobrażam sobie grudnia bez baletu Dziadek do orzechów, a Halloween bez filmów Tima Burtona.

Tyle o mnie, aby może kogoś zaciekawić, albo zniechęcić do mojej osoby. :lol:

MIŁO MI WAS POZNAĆ!
Hazel
AS gaduła
Posty: 433
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Krótko o długim człowieku

Post autor: Hazel »

Witaj na forum :ciasto:
GG: 3498837
Awatar użytkownika
Kamilos
pASibrzuch
Posty: 299
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:35

Re: Krótko o długim człowieku

Post autor: Kamilos »

Cześć ja też kawelatte i ciasteczko :ciasto:
Awatar użytkownika
Dia2305
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 1 lip 2022, 18:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: Krótko o długim człowieku

Post autor: Dia2305 »

Kamilos pisze: 2 lip 2022, 10:15 Cześć ja też kawelatte i ciasteczko :ciasto:
Tydzień bez kawek to tydzień stracony :D :kawa: :kawa:
Awatar użytkownika
Dia2305
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 1 lip 2022, 18:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: Krótko o długim człowieku

Post autor: Dia2305 »

Hazel pisze: 1 lip 2022, 21:59 Witaj na forum :ciasto:
:hello:
Awatar użytkownika
creatura
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 28 cze 2022, 16:44

Re: Krótko o długim człowieku

Post autor: creatura »

Cześć! Też jestem tu nowa. Mam nadzieję, że spędzisz tu miło czas! Dość sporo osób z Wrocławia już widziałam na tym forum. Zazdroszczę, bo gdybyś chciała, to masz się z kim spotkać. :D Swoją drogą, ładne miasto, byłam tam niedawno.

Też uwielbiam kawę, kawiarnie, książki oraz Burtona. No i pisanie oczywiście! Co pisujesz? Publikujesz gdzieś swoje teksty?
Awatar użytkownika
Dia2305
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 1 lip 2022, 18:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: Krótko o długim człowieku

Post autor: Dia2305 »

creatura pisze: 2 lip 2022, 20:56 Cześć! Też jestem tu nowa. Mam nadzieję, że spędzisz tu miło czas! Dość sporo osób z Wrocławia już widziałam na tym forum. Zazdroszczę, bo gdybyś chciała, to masz się z kim spotkać. :D Swoją drogą, ładne miasto, byłam tam niedawno.

Też uwielbiam kawę, kawiarnie, książki oraz Burtona. No i pisanie oczywiście! Co pisujesz? Publikujesz gdzieś swoje teksty?
O! To mamy o czym rozmawiać :D Piszę w sumie wszystko haha chociaż za felietonami nie przepadam. Na studiach najchętniej pisałam eseje. Dorabiam sobie jako copywiter więc w sumie ostatnio często piszę opisy produktów, kategorii, itd. Czasem jakiś artykuł na bloga będzie. Na prośbę promotora byłam też redaktorem pracy dyplomowej, co było mega przygodą. :D Nie mam nigdzie swoich tekstów podpisanych niestety, ale jak coś to z chęcią się powymieniam jakimiś cosiami - opowiadaniami czy cokolwiek innego. :D
Awatar użytkownika
Karolina z Księżyca
pASibrzuch
Posty: 206
Rejestracja: 18 mar 2022, 08:40
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Kontakt:

Re: Krótko o długim człowieku

Post autor: Karolina z Księżyca »

Cześć! Kolejny krASnal do kompletu (w sensie, że z Wrocławia 😆).
Klimatyczne kawiarnie są super, a po księgarniach mogłabym kręcić się godzinami, choć może wiązać się to z bankructwem ;)
💜 Ace & proud 💜
Miłego dnia :D
Awatar użytkownika
Dia2305
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 1 lip 2022, 18:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: Krótko o długim człowieku

Post autor: Dia2305 »

Karolina z Księżyca pisze: 4 lip 2022, 09:57 Cześć! Kolejny krASnal do kompletu (w sensie, że z Wrocławia 😆).
Klimatyczne kawiarnie są super, a po księgarniach mogłabym kręcić się godzinami, choć może wiązać się to z bankructwem ;)
Oj tak haha Osobiście uwielbiam Dedalusa na Świdnickiej. Zawsze wchodzę z podejściem "nic nie kupię" a wychodzę i myślę sobie - 3 zł za książkę to nie kupno, to adopcja. :lol:
ODPOWIEDZ