Czy byłeś/-aś kiedykolwiek z kimś w związku?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Kiedykolwiek w związku?

Tak
149
46%
Nie, ale podkochiwałem/-am się
86
27%
Nie
86
27%
 
Liczba głosów: 321

msv

Re: Czy byłeś/-aś kiedykolwiek z kimś w związku?

Post autor: msv »

lisek95 pisze: 1 lut 2021, 20:58 Nigdy nie byłam w poważnym związku. Zdarzyło się, że zgodziłam się być czyjąś dziewczyną, ale zawsze to nasze "chodzenie" trwało maksymalnie 3 tygodnie i nie nazwałabym tego nawet związkiem.
Mam podobnie, jakieś śluby i tygodniowe "chodzenie" w podstawówce.
Krzysiu36l.
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 6 lis 2021, 00:02

Re: Czy byłeś/-aś kiedykolwiek z kimś w związku?

Post autor: Krzysiu36l. »

Nie
Mam problemy z nadużywaniem alkoholu. Nie łączy się to z agresją w żaden sposób. Mimo to jest to dla mnie problem.
PMW
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 8 lis 2021, 19:29

Re: Czy byłeś/-aś kiedykolwiek z kimś w związku?

Post autor: PMW »

Nie, a moja największa miłość okazała się lesbijką. Nie mam nic przeciwko osobom homoseksualnym, ale mogła powiedzieć z góry :roll:
Awatar użytkownika
Adam2409
ASiołek
Posty: 93
Rejestracja: 12 cze 2022, 09:43

Re: Czy byłeś/-aś kiedykolwiek z kimś w związku?

Post autor: Adam2409 »

Byłem w związku, ale do niczego nie doszło oprócz pocałunków.
Lidzia
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 1 lip 2022, 09:51

Re: Czy byłeś/-aś kiedykolwiek z kimś w związku?

Post autor: Lidzia »

Gorzej jeśli facet np chce zaspokoić tą potrzebę a druga osoba niekoniecznie bo nie ma i nie czuje tej potrzeby.
Awatar użytkownika
Karolina z Księżyca
pASibrzuch
Posty: 206
Rejestracja: 18 mar 2022, 08:40
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Kontakt:

Re: Czy byłeś/-aś kiedykolwiek z kimś w związku?

Post autor: Karolina z Księżyca »

Nigdy nie byłam w związku, ale też nikogo nie szukałam. Twierdzę, że jeśli coś ma mnie spotkać, to po prostu tak będzie. Nie siedzę zamknięta w czterech ścianach - wychodzę do ludzi, podróżuję, próbuję nawiązywać znajomości. Co ma być, to będzie :D
💜 Ace & proud 💜
Miłego dnia :D
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Czy byłeś/-aś kiedykolwiek z kimś w związku?

Post autor: Nautilus1992 »

Byłem w dwóch związkach.
Pierwszy zakończyłem gdy odkryłem pewną, dosyć istotną manipulację ze strony partnera - okazało się, że był o 8 lat starszy, niż podawał, co znacznie przekroczyło moje kryteria wiekowe poszukiwanej połówki. Od początku wyglądał na nieco starszego, ale uwierzyłem, bo był po przejściach, a ja sam dobrze wiedziałem jak życie potrafi poturbować i wcześnie postarzeć człowieka.
Drugi określiłem kiedyś na forum mianem relacji toksycznej, choć muszę teraz przyznać, że po głębszej analizie nie użył bym tego sformułowania. Myślę, że po prostu nie dogadaliśmy się z partnerką co do niektórych spraw. Ja miałem swoje braki, ona miała swoje ograniczenia i w sumie nie było w tym nic złego, zabrakło tylko nici porozumienia i odrobiny wyrozumiałości z obu stron.
Obecnie angażuję się w kolejny, a doświadczenia z poprzednich pomagają w budowaniu lepszej relacji.
Awatar użytkownika
Anusia Borzobohata
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 9 mar 2015, 21:46

Re: Czy byłeś/-aś kiedykolwiek z kimś w związku?

Post autor: Anusia Borzobohata »

Nautilus1992 pisze: 16 lip 2022, 15:21 Byłem w dwóch związkach.
Pierwszy zakończyłem gdy odkryłem pewną, dosyć istotną manipulację ze strony partnera - okazało się, że był o 8 lat starszy, niż podawał, co znacznie przekroczyło moje kryteria wiekowe poszukiwanej połówki. Od początku wyglądał na nieco starszego, ale uwierzyłem, bo był po przejściach, a ja sam dobrze wiedziałem jak życie potrafi poturbować i wcześnie postarzeć człowieka.
Wybacz, ale brzmi to dość śmiesznie. Akceptowałeś wygląd tego człowieka i nie zraziło Cię to, że kłamał tylko to że "przekroczyło to Twoje kryteria wiekowe"? Brzmi tak absurdalnie, że aż trudno to skomentować.
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Czy byłeś/-aś kiedykolwiek z kimś w związku?

Post autor: Nautilus1992 »

Anusia Borzobohata pisze: 24 sie 2022, 10:21 Wybacz, ale brzmi to dość śmiesznie. Brzmi tak absurdalnie, że aż trudno to skomentować.
Bardzo z Ciebie miła osoba! Jeśli na żywo tez tak zaczynasz konwersacje, to współczuję Twoim rozmówcom.
Anusia Borzobohata pisze: 24 sie 2022, 10:21 Akceptowałeś wygląd tego człowieka i nie zraziło Cię to, że kłamał tylko to że "przekroczyło to Twoje kryteria wiekowe"?
Nie. To, że kłamał, faktycznie mnie uraziło. Śmiesz twierdzić, że posiadanie widełek wiekowych co do drugiej połówki to rzecz absurdalna i ciężka do skomentowania? Mi wychodzi na to, że to nie ja mam tutaj nierówno pod sufitem.
Awatar użytkownika
Anusia Borzobohata
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 9 mar 2015, 21:46

Re: Czy byłeś/-aś kiedykolwiek z kimś w związku?

Post autor: Anusia Borzobohata »

Nautilus1992 pisze: 24 sie 2022, 16:26
Anusia Borzobohata pisze: 24 sie 2022, 10:21 Wybacz, ale brzmi to dość śmiesznie. Brzmi tak absurdalnie, że aż trudno to skomentować.
Bardzo z Ciebie miła osoba! Jeśli na żywo tez tak zaczynasz konwersacje, to współczuję Twoim rozmówcom.
Anusia Borzobohata pisze: 24 sie 2022, 10:21 Akceptowałeś wygląd tego człowieka i nie zraziło Cię to, że kłamał tylko to że "przekroczyło to Twoje kryteria wiekowe"?
Nie. To, że kłamał, faktycznie mnie uraziło. Śmiesz twierdzić, że posiadanie widełek wiekowych co do drugiej połówki to rzecz absurdalna i ciężka do skomentowania? Mi wychodzi na to, że to nie ja mam tutaj nierówno pod sufitem.
Ja nie zaczynam z Tobą konwersacji jak ze znajomym, tylko komentuję wypowiedź na publicznym forum, to różnica.

A widełki wiekowe jak najbardziej mozesz mieć, tylko ja nie rozumiem ich sensu skoro: 1) z rzeczoną osobą najwyraźniej się dogadywałeś, skoro byliscie ze dobą jakiś czas; 2) jego wygląd Ci nie przeszkadzał. Czego w takim razie dotyczą widełki wiekowe? Co one dają? Próbuję wskazać na absurd etykietowania ludzi " bo takie mam widzimisię”. Oczywiście delikwenta nie bronię, bo skoto skłamal, to postąpił podle i nie zdziwiłabym się wpisem "zerwałem z nim, bo okazał się kłamcą" ale już "zerwałem z nim bo się okazało, ze nie wpada w moje widełki" to komedia :D
luzispokoj
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 18 sty 2019, 19:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy byłeś/-aś kiedykolwiek z kimś w związku?

Post autor: luzispokoj »

Natury nie oszukasz. Jest oczywiste że na np. Kobieta 35 letnia to nie to samo co 40 letnia. Oczywiście teoretycznie ciało nie ma znaczenia, ale w zdrowym ciele , zdrowy duch, zatem w starszym ciele, duch zaczyna słabnąć.
ODPOWIEDZ