Książki

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
maria54
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 15 sie 2022, 22:35

Re: Książki

Post autor: maria54 »

lena28 pisze: 14 wrz 2022, 17:13
A mogłabyś powiedzieć coś więcej o bohaterach Millardii nie zdradzając przy tym za bardzo fabuły?
Żeby opowiedzieć coś więcej o postaciach, musiałabym zdradzić fabułę. Główną bohaterką jest Anna, ale to już chyba wiesz, i w zasadzie wokół niej kręci się cała historia.
lena28
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2022, 17:58

Re: Książki

Post autor: lena28 »

maria54 pisze: 14 wrz 2022, 17:23
Żeby opowiedzieć coś więcej o postaciach, musiałabym zdradzić fabułę. Główną bohaterką jest Anna, ale to już chyba wiesz, i w zasadzie wokół niej kręci się cała historia.
Rozumiem, a czy ja jako fanka bardziej kryminałów niż fantastyki coś znajdę dla siebie? Pytam, ponieważ Millardia zainteresowała mnie swoim opisem, natomiast boję się, że może się okazać, że nie jest to książka dla mnie.
maria54
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 15 sie 2022, 22:35

Re: Książki

Post autor: maria54 »

lena28 pisze: 14 wrz 2022, 17:33
Rozumiem, a czy ja jako fanka bardziej kryminałów niż fantastyki coś znajdę dla siebie? Pytam, ponieważ Millardia zainteresowała mnie swoim opisem, natomiast boję się, że może się okazać, że nie jest to książka dla mnie.
Wydaje mi się, że w pierwszej połowie książki istnieją wątki bardziej kryminalne lub do nich podobne. Natomiast nie wiem jak to wychodzi w kontekście całej Millardii, gdyż nie przeczytałam jej do końca.
lena28
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2022, 17:58

Re: Książki

Post autor: lena28 »

maria54 pisze: 14 wrz 2022, 17:40
Wydaje mi się, że w pierwszej połowie książki istnieją wątki bardziej kryminalne lub do nich podobne. Natomiast nie wiem jak to wychodzi w kontekście całej Millardii, gdyż nie przeczytałam jej do końca.
Dziękuję za informację, w takim razie chyba się skuszę na Millardię.
maria54
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 15 sie 2022, 22:35

Re: Książki

Post autor: maria54 »

lena28 pisze: 14 wrz 2022, 17:50
Dziękuję za informację, w takim razie chyba się skuszę na Millardię.
Myślę, że powinnaś spróbować. Millardia po pierwszych czterech rozdziałach bardzo wciąga, więc jak najbardziej polecam.
Soup

Re: Książki

Post autor: Soup »

Ja się ostatnio zaczytałem w króciutkich powieściach Capote'a, zawsze mnie łatwo facet wciąga :3
ODPOWIEDZ