Czy znaleźliście na tym forum swoją połówkę

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Sanem

Czy znaleźliście na tym forum swoją połówkę

Post autor: Sanem »

Tak jak w temacie. Jak długo siedzicie na tym forum i czy udało wam się spotkać z kimś w realu, stworzyć może związek? Czy to bardziej strata czasu?

Ja jestem skłonna przeprowadzić się nawet do innego miasta, tak naprawdę nic mnie w Bydgoszczy nie trzyma, rodzinę mam daleko, widzimy się bardzo rzadko.

Nie wiem czy ktoś z was może kiedyś oglądał taki program na TVNie "ślub od pierwszego wejrzenia", ja obejrzałam z 2-3 sezony i tam ludzie stworzyli udane związki, które trwają do dzisiaj. Dlaczego z asami nie mogłoby tak być?
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Czy znaleźliście na tym forum swoją połówkę

Post autor: Heremis87 »

Jestem na forum od 2013 roku, poznałem kilka osób, z jedna sie spotkałem i to było wszystko. Nie było dobrej komunikacji na żywo. Na spotkania decyduję się po naprawdę dłuższym czas. Od lat prawie z nikim się nie spotykam. Na tym forum od kilku lat jestem coraz rzadziej aktywny, ale poznałem trochę osób na grupie na fb. Można poznać pewnie wymarzonego partnera, ale nie każdy.
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
tymczasowy
pASibrzuch
Posty: 250
Rejestracja: 14 cze 2011, 02:05
Lokalizacja: Londyn

Re: Czy znaleźliście na tym forum swoją połówkę

Post autor: tymczasowy »

Tak. Chociaz komunikacje przenieslismy szybko poza forum. Mysle ze jestesmy ze soba po latach raczej nie ze wzgledu na aseksualizm :)
pawcio1978
pASzko
Posty: 2545
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Czy znaleźliście na tym forum swoją połówkę

Post autor: pawcio1978 »

Nie, bo nie szukam.
ODPOWIEDZ