Cześć wszystkim!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
CzłowiekKocykowiec
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 3 sty 2023, 11:21

Cześć wszystkim!

Post autor: CzłowiekKocykowiec »

Naszła mnie refleksja w nowym roku, że potrzebuję więcej kontaktu z asami, więc oto jestem. Anna, lat rocznikowo 23, studentka archeologii. Lubię spacerki, malowanie, spędzanie czasu z przyjaciółmi, etc., wszelkie takie małe przyjemności dla emerytów xD Nie ukrywam, że dołączam na forum głównie po to, coby wreszcie spróbować z asowym randkowaniem (jestem bi, pewnie demiromantyczna) - samotność nieco doskwiera a z allosami czuję się niezręcznie.
Także ten, nie wiem co jeszcze się tu pisze, witam wszystkich serdecznie
Sanem

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Sanem »

Cześć ☕🍰
Dolly
ASoholik
Posty: 1783
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Dolly »

Hejka.
Rock11
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 5 sty 2023, 22:36

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Rock11 »

Fajny opis. Archeologia jest ciekawa. No ale ja chyba za stary jestem :(.
Lubię rocka głównie lekko cięższego z lat 70 i 80. Stare dobre granie. Lubię też stare dobre, polskie komedie (np. Alternatywy 4). Czasem coś ambitniejszego też (Upadek z Douglasem polecam). Sport też lubię.
Taki ze mnie polubowny człowiek.
kamil96
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 13 lut 2023, 12:00

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: kamil96 »

Cześć, skąd dokładnie jesteś?
Awatar użytkownika
batri-jopa
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 12 lut 2023, 12:22

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: batri-jopa »

Spodobały mi się przyjemności dla emerytów😂 Myślę, że pewne wielu z nas Asów przeskoczyło od razu z fazy "zainteresowania typowe dla nastolatków" do "typowych dla emerytów", podczas gdy nasi allo rówieśnicy z dziećmi musieli tracić czas na bycie "poważnymi dorosłymi"😉
Na tublrze prawie co trzecia osoba jest a-spec, ale niełatwo tam znaleźć Polaków
ODPOWIEDZ