Na plaży w Chesil- film

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
bowlerin
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 11 maja 2018, 22:56

Na plaży w Chesil- film

Post autor: bowlerin »

Ktoś widział już ten film? Byłam wczoraj w kinie. Zastanawiam się, czy głównej bohaterce po prostu się zmieniło, czy zdecydowała się na seks tylko żeby mieć dzieci? Może w książce jest to bardziej wyjaśnione. Jestem ciekawa, gdyż sama trochę tak mam. Nie uprawiałam seksu i nie mam na niego ochoty. Gdy miałam chłopaka, każde jego próby dotykania mnie w intymne okolice były dla mnie nieprzyjemne. Chciałabym mieć partnera i właśnie to jest jedyna sytuacja w której wyobrażam sobie, żeby zmusić się do seksu to żeby spłodzić dzieci. Myślicie, że główna bohaterka też tak miała?
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Na plaży w Chesil- film

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Czytałam tę książkę i swego czasu napisałam post na ten temat, ale wyszukiwarka go nie widzi (chyba go nie usunięto :roll:). Sprawa tam była bardziej skomplikowana. Myślę, że bohaterka była aska, bo potrzebowała bliskości, bez seksu. Nie był to wstręt ani niechęć, raczej brak chęci. W książce do seksu nigdy nie doszło. Bohaterka pozostała samotna. A jak przedstawili to w filmie, to tylko mogę się domyślać. ;)
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Na plaży w Chesil- film

Post autor: urtika »

wyrwana_z_kontekstu pisze: 27 lip 2018, 17:12 Czytałam tę książkę i swego czasu napisałam post na ten temat, ale wyszukiwarka go nie widzi (chyba go nie usunięto :roll:).
Jest jakiś problem z wyszukiwarką. Nie wyszukuje już wszystkiego, tak jak dawniej, tylko posty z kilku ostatnich miesięcy.
Quirkyalone
Madeleinez
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 30 gru 2022, 09:47

Re: Na plaży w Chesil- film

Post autor: Madeleinez »

bowlerin pisze: 25 lip 2018, 10:19 Ktoś widział już ten film? Byłam wczoraj w kinie. Zastanawiam się, czy głównej bohaterce po prostu się zmieniło, czy zdecydowała się na seks tylko żeby mieć dzieci? Może w książce jest to bardziej wyjaśnione. Jestem ciekawa, gdyż sama trochę tak mam. Nie uprawiałam seksu i nie mam na niego ochoty. Gdy miałam chłopaka, każde jego próby dotykania mnie w intymne okolice były dla mnie nieprzyjemne. Chciałabym mieć partnera i właśnie to jest jedyna sytuacja w której wyobrażam sobie, żeby zmusić się do seksu to żeby spłodzić dzieci. Myślicie, że główna bohaterka też tak miała?
Czy znasz inne filmy z podobnym wątkiem? Wydaje mi się że obecnie jest ogrom produkcji ale w tę drugą stronę niestety.
ODPOWIEDZ