Bliskość

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Łagodny
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 11 sty 2023, 19:13

Bliskość

Post autor: Łagodny »

Chciałbym jeszcze spróbować odszukać osobę, która podobnie jak ja pragnie bliskości i ciepła.
Myślę raczej o zażyłej, romantycznej relacji. Nie jestem aromantyczny, wręcz przeciwnie. Pragnę emocjonalnego zaangażowania.
Sam jestem mocno introwertyczny i wrażliwy. Dlatego szukam kogoś osobowościowo podobnego do mnie. Kogoś bardziej skupionego na wnętrzu. Ale też pogodnego i ciepłego człowieka. Lubię okazywać swoje uczucie również przez dotyk, trzymanie za rękę, przytulanie. Bardzo mi tego brakuje, ale czuję, że bez emocjonalnej bliskości te gesty niewiele znaczą.
Jeśli jest ktoś, kto ma podobne wyobrażenie relacji, to zapraszam na priv.
Mam 29 lat i mieszkam obecnie w Łodzi.
Pozdrawiam :)
satyamevajayate
łASuch
Posty: 155
Rejestracja: 12 lip 2013, 19:28

Re: Bliskość

Post autor: satyamevajayate »

Hej, ja mam już 35 lat rocznikowo. Mam podobnie do Ciebie. :) Też lubię te wszystkie ciepłe gesty, przy czym nie stanowią one dla mnie żadnej wartości ze strony obcego człowieka (np. Free Hugs). Jednak lubię męską energię.

+ bliskość emocjonalna i wsparcie, sentymentalność
+ szczery szacunek dla całokształtu i wewnętrznego świata tej Osoby
+ szczerze podobanie się sobie fizyczne
+ chemia hormonalna
+ dotyk, uśmiech, rytuały

Niestety mój najnowszy Niedoszły prawdopodobnie to, co ja interpretuję jako "wartość samą w sobie" interpretuje jako "wstęp do". Ech. :)
To wręcz zabawne, że moje życie miłosne to jeden wielki mismatch. xD
bazia
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2023, 23:16

Re: Bliskość

Post autor: bazia »

Rozumiem was jak malo kto, chociaz aktualnie mam etap pt. "dobrze mi samej, a ewentualny facet ma cos wnosic do mojego zycia, nie chce byle kogo", to najbardziej brakuje mi bliskosci, przytulania, bycia dla kogos wazna i by miec sie o kogo troszczyc.
pawcio1978
pASzko
Posty: 2544
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Bliskość

Post autor: pawcio1978 »

Niestety mi nie jest i nie będzie dane zaznać bliskości partnerki. Nie wiem czemu. Ale kobiety unikają mnie jako potencjalnego męża lub chłopaka/narzeczonego
ODPOWIEDZ