Aseksualna kobieta

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
sylwia93krk
bobASek

Aseksualna kobieta

Post autor: sylwia93krk »

Witam, od jakiegoś czasu (w sumie od zawsze) nie pociągał mnie seks, byłam w związku jakieś 8 lat zawsze to mój partner inicjował stosunek, gdy dochodziło do zbliżenia udawałam ale zawsze marzyłam o tym aby to się skończyło , potrzebuje bliskości i czułości drugiej osoby ale jako pocałunku czy przytulenia, mialam dwa krótsze związki które skończyły się między innymi przez to że nie chcialam uprawiać seksu.. nie potrzebuje tego, nie sprawia mi to przyjemności, jak żyć?? czy ktoś tak ma ? nie podniecają mnie nagie ciala, nie mam potrzeby masturbacji dla mnie może to nie istnieć!
Awatar użytkownika
Heremis87
bASałyk
Kontakt:

Re: Aseksualna kobieta

Post autor: Heremis87 »

Witaj, miałem podobnie, 2 poważne związki, w tym pierwszy bez seksu, ale skończyło się tym, że ówczesna dziewczyna mnie zdradzała. W drugim związku był seks, ale źle się z tym czułem, w końcu rozstanie. Było to prawie 12 lat temu, potem jeszcze 2 relacje które były totalnymi porażkami. Od tego czasu jestem sam. Czasem brakuje bliskości, zwykłego przytulenia i dotyku, nie mam potrzeby masturbacji. Można żyć bez tego, sam poszedłem w stronę swoich zainteresować i realizacji prastarej myśli starożytnych: "Poznaj samego siebie."
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
ODPOWIEDZ