Czy macie ochote na seks?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Albar
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 14 lip 2019, 01:06

Re: Czy macie ochote na seks?

Post autor: Albar »

CaptainPlanet, Ethereal27!
W pełni się z Wami zgadzam.
:)
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Czy macie ochote na seks?

Post autor: Heremis87 »

Ostatnio odczuwam popęd seksualny, ale po latach braku aktywności nie daję mu ujścia. Jest i mija, zajmuję się czymś innym. To tak jak z głodem u mnie, przez chwilę czuje głód, a potem mija. Chyba po tych latach nauczyłem się żyć z tym tak jakby moja seksualność była czymś obok, takim sąsiadem którego od czasu do czasu spotykam, ale nie wdaję się w jakiś kontakt.
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
N400
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 15 mar 2019, 09:41

Re: Czy macie ochote na seks?

Post autor: N400 »

Heremis87 pisze: 20 cze 2020, 21:24 Ostatnio odczuwam popęd seksualny, ale po latach braku aktywności nie daję mu ujścia. Jest i mija, zajmuję się czymś innym. To tak jak z głodem u mnie, przez chwilę czuje głód, a potem mija. Chyba po tych latach nauczyłem się żyć z tym tak jakby moja seksualność była czymś obok, takim sąsiadem którego od czasu do czasu spotykam, ale nie wdaję się w jakiś kontakt.
Nie miewasz polucji nocnych?
Takie mamy teraz czasy, że Bóg jest w kwarantannie. :shock:
Awatar użytkownika
czczy
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 25 cze 2020, 12:30

Re: Czy macie ochote na seks?

Post autor: czczy »

Jak miałam 16-23lata wszyscy już uprawiali albo zaczynali uprawiać seks więc mimo, że nie czułam takie potrzeby (i co zabawne całowanie było dla mnie obrzydliwe i chyba do teraz jest najbardziej odpychające :lol: ) również go uprawiałam. Nawet nauczyłam się czerpać z niego przyjemność, a dokładniej, że komuś jest dobrze. Zrobienie komuś loda tak szczerze sprawiało, że czułam się dobrze bo mu jest przyjemnie.

Teraz mam 29 lat i od jakiś nie wiem 5lat już nie uprawiłam seksu!
Bo nie było okazji? bo jestem już dorosła i otoczenie nie ma na mnie wpływu?
Nigdy nie byłam typem osoby która jest w związku (miałam powiedzmy :roll: jeden w życiu związek przez 6mies.)
Więc wszystkie moje doświadczenia były głównie na imprezach, po imprezach, w trakcie imprez.

Więc odpowiadając na pytanie czy mam ochotę na seks. Nie nie mam
Czy kiedyś będę go uprawiać wolałabym nie.
Kociecie121c
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 4 lip 2020, 23:12

Re: Czy macie ochote na seks?

Post autor: Kociecie121c »

Natalia123 pisze: 6 sty 2019, 19:41 Witam. Chciałam zapytac innych asów czy macie ochote na seks? Czy macie libido? Ja osobiscie mam libido, ale to libido nie jest skierowane na drugiego czlowieka. Nie ma ludzi, z którymi chciałabym ten seks uprawiac, nikt mnie nie pociaga. Jak jest u was?
Hej.
Ja po półtorej roku w związku straciłam całkowicie ochotę na bliskość. Nigdy nie miałam fizycznej satysfakcji, orgazmu itd. ale przez pierwsze miesiące w związku byłam zmobilizowana i traktowałam to jako dobrą zabawę. Było mi miło, że ukochana osoba jest szczęśliwa. Wtedy jeszcze z uwagi na silne zauroczenie, zainteresowanie bliskością fizyczną z drugą osobą przychodziło mi łatwiej. Nawet od czasu do czasu przeszył mnie jakiś dreszczyk. A teraz spełniam swój związkowy obowiązek i często idę na "skróty", jak najszybciej do celu. Nie czuję nic. Okropna ze mnie dziewczyna :? :wink:
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Czy macie ochote na seks?

Post autor: Heremis87 »

[/quote]
Nie miewasz polucji nocnych?
[/quote]

Miewam, ale bardzo rzadko, traktuję to jako zwykłą fizjologię, choć pewien dyskomfort jeszcze pozostaje.
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Nemo
mASełko
Posty: 114
Rejestracja: 30 cze 2017, 21:38
Lokalizacja: Szczecin

Re: Czy macie ochote na seks?

Post autor: Nemo »

Natalia123 pisze: 6 sty 2019, 19:41Witam.
A, no to ja też witam :mrgreen:
Chciałam zapytac innych asów czy macie ochote na seks?
Ło matko. Brrr...Oczywiście że nie. To w ogóle istnieją ludzie, którzy mają ochotę na coś takiego jak seks? Brrr...
Takiego czegoś nie powinno się leczyć? Ci ludzie, co mają ochotę na seks, to siedzą w jakichś rezerwatach, czy bezkarnie sobie chodzą po naszych ulicach?
Czy macie libido?
A cio to?
bomder
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 12 sty 2018, 13:26

Re: Czy macie ochote na seks?

Post autor: bomder »

Mam podobnie. Mianowicie mam problem z moją obecną partnerką, ponieważ czuje ze moje potrzeby nie są wstanie zostać przez nią zaspokojone. W skrócie jesteśmy ponad rok razem jest to moja pierwsza partnerka ona wcześniej miała ponoć kogoś przez rok czy dwa. Aktualnie jest kiepsko bo sam mam wieksze potrzeby niż ona.
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Czy macie ochote na seks?

Post autor: Heremis87 »

bomder pisze: 31 sty 2023, 09:39 Mam podobnie. Mianowicie mam problem z moją obecną partnerką, ponieważ czuje ze moje potrzeby nie są wstanie zostać przez nią zaspokojone. W skrócie jesteśmy ponad rok razem jest to moja pierwsza partnerka ona wcześniej miała ponoć kogoś przez rok czy dwa. Aktualnie jest kiepsko bo sam mam wieksze potrzeby niż ona.
Ja miałem tak w drugą stronę, ona miała duże potrzeby a ja zdecydowane mniejsze no i skończyło się rozstaniem. Przy czym wpłynęły na to także odmienne podejścia do życia i światopogląd. Obecnie libido pojawia się u mnie tak 2-3 razy w miesiącu, ale nie rozładowuje go przez aktywność seksualną.
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Sawo
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2023, 10:41

Re: Czy macie ochote na seks?

Post autor: Sawo »

Potrzeby seksualne są w związku bardzo ważne oraz jeśli nie są zaspokojone to może doprowadzić do frustracji. Czy Twoja kobieta zawsze tak miała? Czy był okres kiedy jej potrzeby były większe? U kobiet ochota na seks rodzi się w głowie oraz jej brak bardzo często spowodowany jest rutyną w związku . Proponuję popracować trochę nad tym aby tą rutynę pokonać oraz na nowo obudzić u Was pożądanie. Może przydałyby się jakieś gadżęty? Jak sex elixir ( jest to afrodyzjak). czy wibrator?
bomder
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 12 sty 2018, 13:26

Re: Czy macie ochote na seks?

Post autor: bomder »

Czy ten sex elixir jest dostępny stacjonarnie?
Sawo
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2023, 10:41

Re: Czy macie ochote na seks?

Post autor: Sawo »

Nie wiem, być może tak - jednak sama zamawiam tego typu rzeczy przez internet. Gdzie jest zwykle taniej. Oczywiście tylko z pewnych źródeł - jak apteki internetowe typu intymnosc pl
Dostawa jest szybka. Zamawiasz przed południem, to jest duża szansa że dotrze na drugi dzień roboczy (no chyba, że mieszkasz na jakiejś odległej wsi).
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Czy macie ochote na seks?

Post autor: Heremis87 »

Sawo pisze: 15 lut 2023, 10:42 . Może przydałyby się jakieś gadżęty? Jak sex elixir ( jest to afrodyzjak). czy wibrator?
Zawsze byłem przeciwnikiem różnego rodzaju gadżetów w tym temacie, po prostu nie moja bajka. Z kolei afrodyzjaki nigdy nie budziły mojego zainteresowania i też nie korzystałem.
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
bazia
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2023, 23:16

Re: Czy macie ochote na seks?

Post autor: bazia »

Jestem demi, partnera brak, to i seksu nie ma :)
Chociaż mogłabym być też z asem, byleby lubił w przytulanie
Bruks
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 10 kwie 2023, 22:44

Re: Czy macie ochote na seks?

Post autor: Bruks »

Nie uprawiam seksu od wielu miesięcy, jeszcze zanim rozpocząłem leczenie. Obecnie nie mam popędu seksualnego.
ODPOWIEDZ