badania na temat stresu mniejszościowego osób aseksualnych

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)
astrzelczak
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2023, 13:58

badania na temat stresu mniejszościowego osób aseksualnych

Post autor: astrzelczak »

Witam,
Nazywam się Anna Strzelczak, jestem psychologiem i pracownikiem naukowym w Instytucie Psychologii na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Naukowo zajmuję się seksualnością człowieka, w tym również aseksualnością (moja praca doktorska dotyczyła tożsamości aseksualnej i bliskich związków). Aktualnie realizuję projekt badawczy pt. Stres mniejszościowy, a osoby aseksualne - uwarunkowania, przejawy i czynniki chroniące.
Poszukuję chętnych osób do udziału w badaniach – są to wywiady na temat społecznego odbioru tożsamości aseksualnej i ewentualnych trudności z tym związanych (np. reakcje otoczenia na informacje o byciu aseksualnym, obawy przed coming-outem itp.). Badania te mają na celu pokazanie problemów z jakimi mierzą się osoby aseksualne, z jakimi formami dyskryminacji się stykają (niedowierzanie, wyśmiewanie, umniejszanie itp.)
Jeśli jesteś osobą aseksualną (interesują mnie osoby o permanentnym braku pociągu seksualnego/ orientacja romantyczna lub jej brak nie ma znaczenia) i chciałbyś opowiedzieć o swoich doświadczeniach – zapraszam Cię do kontaktu. Wywiad jest całkowicie anonimowy, przeprowadzony będzie online lub bezpośrednio face to face - jak wolisz.
Wyniki badania posłużą przyszłej publikacji naukowej i konferencyjnej na temat aseksualności.


Jeśli jesteś zainteresowany/a napisz proszę do mnie - skontaktuję się i podam więcej szczegółów.
Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!
Ania
Ostatnio zmieniony 5 kwie 2023, 22:07 przez astrzelczak, łącznie zmieniany 5 razy.
pawcio1978
pASzko
Posty: 2545
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: badania na temat stresu mniejszościowego osób aseksualnych

Post autor: pawcio1978 »

Szkoda, że nie zostawiła Pani kontaktu. Albo nie napisała Pani min. 5 postów by odblokować Prywatne Wiadomości.
astrzelczak
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2023, 13:58

Re: badania na temat stresu mniejszościowego osób aseksualnych

Post autor: astrzelczak »

No właśnie jak zostawiałam mejla to wyskakiwało, że nie mogę go zostawić więc liczyłam na wiadomości prywatne, ale widzę, że trzeba mieć więcej postów:) W takim razie spróbuję inaczej zapisać mejla i z góry przepraszam za taką formę, ale strona nie przyjmuje żadnych linków zew. w tym właśnie adresów mejlowych:)
osoby zainteresowane proszę o email na adres: strzelanna(małpa)gmail (kropka)com

p.s. proszę do mnie mówić po imieniu:)
ODPOWIEDZ