Praca magisterska

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)
Marcin01
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 4 wrz 2023, 15:26

Praca magisterska

Post autor: Marcin01 »

Cześć wszystkim.
Jestem studentem psychologii i aktualnie prowadzę badania do swojej pracy magisterskiej, w której skupiam się na związkach wczesnodziecięcych schematów poznawczych i prężności psychicznej z objawami self-stigmy i generalnie zdrowiem psychicznym u osób aseksualnych, biseksualnych i homoseksualnych. Jeżeli chciał_byś poświecić 20 min. i pomóc mi w przeprowadzeniu dobrego badania, to serdecznie zapraszam! Ankieta jest w pełni anonimowa. Pozdrawiam, Marcin

Link do badania: https://badania.paad.us.edu.pl/index.php/888784

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu: marcin_jarosz@interia.eu
Ostatnio zmieniony 9 paź 2023, 21:02 przez Marcin01, łącznie zmieniany 4 razy.
pawcio1978
pASzko
Posty: 2545
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Praca magisterska

Post autor: pawcio1978 »

@Marcin01: Nie napisałes 5 postów aby odblokować możliwość odbierania/pisania postów. Dlatego jeśli mogę prosić to proszę o maila na: gremlinek.1978 @ gmail.com
Marcin01
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 4 wrz 2023, 15:26

Re: Praca magisterska

Post autor: Marcin01 »

Napisałem maila :)
pawcio1978
pASzko
Posty: 2545
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Praca magisterska

Post autor: pawcio1978 »

OK, dzięki.
Później odbiorę i odpowiem.
Marcin01
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 4 wrz 2023, 15:26

Re: Praca magisterska

Post autor: Marcin01 »

Ponadto chciałbym też bardzo zachęcić wszystkie osoby do udziału w badaniu. Jest ono dobrowolne, natomiast obecnie mam około 50% odpowiedzi od osób aseksualnych, a to właśnie aseksualności i osób aseksualnych dotyczy moja magisterka. Byłoby mi bardzo miło, bo z tego co wiem, to na mojej uczelni tematyka ta jest rzadko poruszana, a mnie bardzo zależało na tym, aby pokazać, że jest to całkiem liczna grupa. Pozdrawiam wszystkich
ODPOWIEDZ