Gdzie szukać koleżanek/przyjaciółek/dziewczyny?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Sportowiec7
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 25 paź 2023, 20:48

Gdzie szukać koleżanek/przyjaciółek/dziewczyny?

Post autor: Sportowiec7 »

Niestety etap edukacji mam za sobą a to było najlepsze źródło spontanicznych (chociaż krótkotrwałych) znajomości. Potem praca i tak zleciało kilka lat. Czuje się dosyć zgubiony bo od kilku lat kompletnie nie poznaje nikogo nowego. Mam może z 1-2 znajomych obecnie z którymi widzę się od czasu do czasu, więc większość czasu jestem samotny. Próbowałem na tinder/badoo ale niestety rola mężczyzny na takich aplikacjach sprowadza się do produktu, kobiety mają kosmiczne wymagania i jest za dużo chłopów chętnych żeby poznać -> apka jest bezużyteczna. Szukam też różnych eventów na żywo ale najczęściej są dedykowane dla dzieci albo emerytów xD. Nawet jak się wybiorę gdzieś to wszędzie są pary albo rodziny. Tak jak kiedyś (z 15 lat temu) nie trzeba było nic robić i zawsze ktoś był wokół, tak teraz robię wszystko żeby kogoś poznać i nikogo nie poznaje.
nietakaoczywista
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 21 lis 2023, 00:05

Re: Gdzie szukać koleżanek/przyjaciółek/dziewczyny?

Post autor: nietakaoczywista »

A to jest prawda....jak się kogoś czasem pozna to ma mega wybujałe i kosmiczne wymagania... Ciężko znaleźć pokrewną duszę ...
A ile masz lat ? :)
pawcio1978
pASzko
Posty: 2545
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Gdzie szukać koleżanek/przyjaciółek/dziewczyny?

Post autor: pawcio1978 »

Nawet jak laska nie ma mega wymagań to potrafi
- tkwić w "dziwnym" związku.
- być oszustką,
- upic się i potem ja wynosi się albo rzyga w toalecie, itp

Przykładów można mnożyć.

A jak chcesz czegoś poważniejszego to im nie pasuje, bo np:
- jesteś brzydal
- ważysz za dużo
- nie nosisz markowych ubrań itp
Awatar użytkownika
reita
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 23 wrz 2019, 19:03

Re: Gdzie szukać koleżanek/przyjaciółek/dziewczyny?

Post autor: reita »

Najlepszy okres na szukanie partnera życiowego to etap studiów. Można jeszcze próbować w pracy, ale w zależności od firmy różnie się na to patrzy i może spowodować problemy, jeśli jednak związek nie wyjdzie.

Zostają jeszcze eventy w prawdziwym świecie lub internetowe banieczki związane z zainteresowaniami lub grupą społeczną do jakiej się należy.

Mainstreamowe portale randkowe raczej można sobie darować, szczególnie gdy jest się asem.

Ale warto też umieć czuć się ok samym ze sobą, i dopiero potem szukać bratniej duszy. Desperacja do niczego dobrego nie prowadzi.
TheBlackPik
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 20 sty 2023, 13:48

Re: Gdzie szukać koleżanek/przyjaciółek/dziewczyny?

Post autor: TheBlackPik »

Na portalach randkowych są specjalne miejsca do "szukam przyjaźni", i jeżeli się z kimś połączy zawsze można poinformować taką osobę o relacji czysto koleżeńskiej. Jeżeli ktoś będzie miał inne zamiary to nie ma co tracić czasu.
Powodzenia w poznawaniu nowych ludzi 💪
clarity
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 24 lip 2022, 05:50

Re: Gdzie szukać koleżanek/przyjaciółek/dziewczyny?

Post autor: clarity »

Mam ten sam problem i też nie wiem, gdzie aktualnie można znaleźć znajomych. Nie jestem zwolenniczką szukania relacji w pracy, bo chcę do niej iść, zrobić swoje i wyjść, bo moje doświadczenie mówi, że bliższe relacje w pracy nie prowadzą do niczego dobrego. Miałam to szczęście, że spotkałam tu na forum osobę z mojego miasta, więc może to nie jest taki głupi pomysł, aby tutaj kogoś szukać? :)
Zawsze znajdzie się odpowiednia filozofia do braku odwagi.
ODPOWIEDZ