Cuddle Party

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Gregory
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 3 cze 2024, 11:47

Cuddle Party

Post autor: Gregory »

Co sądzicie o imprezach, których konwencją jest powszechne przytulanie się że sobą? Jakie uczucia w Was wzbudza taki pomysł?
Hazel
AS gaduła
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Cuddle Party

Post autor: Hazel »

Jeśli są ludzie, którym cuddle party pomaga, choćby w poprawieniu nastroju, to dobrze.
Sam raczej nie wziąłbym udziału. Jestem mało spontaniczny w kontaktach z ludźmi, a przytulenie się uważam za przejaw bliskości lub bardzo dużej sympatii.
GG: 3498837
pawcio1978
pASzko
Posty: 2552
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Cuddle Party

Post autor: pawcio1978 »

Nie. Nie chcę być dotykany. Nie licząc jednej znajomej oraz zabiegów medycznych
Awatar użytkownika
Saphira
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 21 sie 2019, 17:37
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Cuddle Party

Post autor: Saphira »

Lubię się przytulać tylko z ludźmi, z którymi mam zawiązaną jakąś relację. Taka impreza chyba nie jest dla mnie.
Znajdziesz mnie na serwerze dla Asów: https://discord.com/invite/cNUh7TjEM7
(Serwer Discord - nick Assire)
pawcio1978
pASzko
Posty: 2552
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Cuddle Party

Post autor: pawcio1978 »

Widzę, że nie doprecyzowałem.
Z mężczyzni nie widzę problemu aby dać przytulasa na pożegnanie/powitanie.
Jeśli dzieci to już zależy od nich samych.

A co do kobiet to ani dawać ani otrzymywać. Oprócz jednej znajomej.
Hazel
AS gaduła
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Cuddle Party

Post autor: Hazel »

To ja z kolei np. nie mógłbym być piłkarzem, bo oni po zdobytej bramce wpadają sobie w ramiona i się poklepują :P Innemu samcowi mogę podać rękę przy powitaniu lub rozejściu się w swoje strony, nic więcej, choćby to był kumpel czy nawet przyjaciel.
Przytulanie jeśli już, to tylko z przedstawicielką płci pięknej 8)
GG: 3498837
Awatar użytkownika
ba001sia
ASiołek
Posty: 63
Rejestracja: 1 sie 2019, 15:47

Re: Cuddle Party

Post autor: ba001sia »

Ja osobiście lubię się przytulać ale jestem typem introwertyka więc samo pójście na przyjęcie z nieznajomymi by mnie stresowało.
Quod scimus, gutta est, ignoramus mare
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 324
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Cuddle Party

Post autor: Nautilus1992 »

Czułbym się bardzo nieswojo i prawdopodobnie musiał bym się z takiej imprezy szybko ewakuować.

Przytulanie sie z kimś, kto nie jest moją drugą połówką jest przez mój organizm odbierane negatywnie. Robię się spięty i jest mi z tym źle, nawet jeśli obejmie mnie przyjaciel lub przyjaciółka.

Co do przytulasów na przywitanie i pożegnanie, to też mam z tym problem i unikam jak ognia, niezależnie od płci.
Awatar użytkownika
Rudy Kot
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 17 cze 2024, 20:45

Re: Cuddle Party

Post autor: Rudy Kot »

ba001sia pisze: 13 cze 2024, 19:55 Ja osobiście lubię się przytulać ale jestem typem introwertyka więc samo pójście na przyjęcie z nieznajomymi by mnie stresowało.
O! Tutaj bardzo podobnie. Wszystko fajnie, ale imprezy, koncerty, parady itp to nie moja bajka. Miejsca, gdzie jest dużo ludzi i zachowują się aktywnie, są straszne. Dobrze sobie radzę z przebywaniem w pełnym kinie, dużej kawiarni albo np na koncercie jazzowym, bo tam ludzie zazwyczaj siedzą spokojnie i cicho na tyłkach, ale nie wiem, jak to wygląda na takiej cuddle party.
Może "lubię przytulanie" to u mnie za mocne określenie - raczej czasami przepadam za tym, by poczuć w ten sposób, że ktoś mnie wspiera/ pociesza, albo żeby samemu w taki sposób komuś okazać wsparcie i troskę. Obcą osobę mogę uściskać krótko na przywitanie, jeśli chciałabym okazać serdeczność i otwartość, ale przytulanie się z nieznajomymi to ponad moje siły. :mrgreen:
ODPOWIEDZ