Zostalam zupelnia sama

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Shall
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 27 cze 2022, 10:44
Lokalizacja: Gdynia

Zostalam zupelnia sama

Post autor: Shall »

Jestem bardzo bardzo smutna, bo zostałam zupelnie sama. Teraz nawet nie mam do kogo sie odezwać.. no chyba ze do psa pogadam sobie..
JAMNICZKA MOMO na YouTube
So-i
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 26 wrz 2022, 20:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zostalam zupelnia sama

Post autor: So-i »

Hej Shall, co się stało, że zostałaś sama?
Zerknęłam na Twoj profil na YT, masz uroczego pieska :)
palp
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 18 lip 2024, 21:36

Re: Zostalam zupelnia sama

Post autor: palp »

Rozejrzyj się, czy twoje miasto lub dzielnica nie oferują darmowych zajęć sportowych, artystycznych itp. Jest okazja zamienić parę słów z ludźmi, a może znajdziesz kogoś, kto zostanie twoim bliższym znajomym.
dagaa
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 24 wrz 2024, 07:37

Re: Zostalam zupelnia sama

Post autor: dagaa »

Jak chcesz pogadac to mozesz napisac na priv;)
Whelan
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 10 lis 2025, 04:46

Re: Zostalam zupelnia sama

Post autor: Whelan »

Bardzo mi przykro to czytać. Wiem, że samotność potrafi doskwierać, ale pamiętaj, że nie jesteś sama – wiele osób czuje się podobnie. Może warto zacząć od drobnych kontaktów, np. rozmowy na forum albo wyjścia na spacer z psem i zagadania do kogoś przypadkowego? Jeśli masz ochotę, zawsze możesz napisać tutaj. Trzymaj się ciepło!
niktważny
ASiołek
Posty: 80
Rejestracja: 8 maja 2026, 16:34

Re: Zostalam zupelnia sama

Post autor: niktważny »

Życiem we wszechświecie rządzą pewne uniwersalne prawa kosmosu, które mówią: Spotyka cię to czego się boisz, oraz Gdy przestajesz za czymś gonić/tęsknić.. to coś samo się wydarza.
Znaczy to że jest coś takiego jak "prawo przyciągania" bo nie jesteśmy tylko biorobotami, posiadamy pewną energię mentalną, która łączy się z innymi energiami korelującymi z nią.
Samotność jest wtedy gdy czujemy pustkę, którą uważamy że ktoś inny powinien wypełnić, a tak nie jest. To nasza pustka - nasza przestrzeń którą MY mamy zapełnić, a czym ? Miłością, dobrocią, wszystkim co pozytywne.
Człowiek który usilnie próbuje kogoś poznać by mieć towarzysza wysyła psychiczną energię braku, głodu emocjonalnego a to odpycha potencjalnych/ne partnerów/ki, natomiast gdy przestajemy szukać na siłę czując się "sytym" - emanujemy polem świadomości o charakterze neutralnym, niosącym potencjał. Ja wiem brzmi to ezoterycznie i może dla niektórych niedorzecznie ale chodzi oto by umieć samemu zaspokoić swoje potrzeby, bo wszystko absolutnie wszystko jest nietrwałe, przyjaźnie też.
Ale wtedy będąc w takim stanie ukojenia zdarza się, że osoby skore do rozmowy same się trafiają a my wtedy jesteśmy gotowi na wymianę myśli bez energii "głodu".
Gdy ja czuję potrzebę do energetyzowania się a nie mam nikogo do porozmawiania, słucham tego:
ODPOWIEDZ