Problem z forum
-
pawcio1978
- pASzko
- Posty: 2807
- Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Re: Problem z forum
Nie mówię o problemach. Ale o zmianie.
Osobiście lubiłem Windows 95/98/XP.
Osobiście lubiłem Windows 95/98/XP.
Re: Problem z forum
Rozumiem ale przedstawiasz rzekomą zmianę jako problem, podczas gdy ja korzystając z tego samego przecież forum nic niepokojącego nie widzę.
Wszystkie literki są odpowiedniej wielkości dokładnie takie jak na innych forach. Stąd wniosek że system ten działa poprawnie bo inaczej ja też miałbym za duże literki.
Wszystkie literki są odpowiedniej wielkości dokładnie takie jak na innych forach. Stąd wniosek że system ten działa poprawnie bo inaczej ja też miałbym za duże literki.
-
pawcio1978
- pASzko
- Posty: 2807
- Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Re: Problem z forum
Nie zgadzam się. Jestem na różnych forach i na nich nie zaszły zmiany. Tylko na tym forum
Nawet zimou napisał w innym wątku
Nawet zimou napisał w innym wątku
Witaj,
Dokonano drobnej aktualizacji forum. Jesteś teraz na bieżąco.
Re: Problem z forum
Czyli nazywasz mnie kłamcą ? 
Jak wyjaśnisz fakt, że na moim sprzęcie wszystko działa tak jak powinno - jestem magiem czy mam chaluny ?
Jak wyjaśnisz fakt, że na moim sprzęcie wszystko działa tak jak powinno - jestem magiem czy mam chaluny ?
-
pawcio1978
- pASzko
- Posty: 2807
- Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Re: Problem z forum
Porównaj sobie https://ibb.co/DHt1LPPM
Faktycznie brak różnicy
Mogę podać Ci przykłady for gdzie masz mniejszą czcionkę.
Ale cóż może wiedzieć osoba, która na forach jest od około 10 lat lub dłużej. A na niektórych nawet od momentu powstania
Faktycznie brak różnicy
Mogę podać Ci przykłady for gdzie masz mniejszą czcionkę.
Ale cóż może wiedzieć osoba, która na forach jest od około 10 lat lub dłużej. A na niektórych nawet od momentu powstania
Re: Problem z forum
pawcio1978 - oglądasz na smartfonie to co przeznaczone jest dla monitora komputerowego i jesteś zdziwiony że "źle widać"..
Zobacz ja to u mnie wygląda. I co zatkało kakao ?
https://ibb.co/0RL40YNr
Zobacz ja to u mnie wygląda. I co zatkało kakao ?
https://ibb.co/0RL40YNr
-
pawcio1978
- pASzko
- Posty: 2807
- Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Re: Problem z forum
Nadal jest większe.
A zrzut ekranu był z webarchive
A zrzut ekranu był z webarchive
Re: Problem z forum
Nadal jest większe co i od czego ? Powiem tak.. jedynie Ty widzisz coś czego nie widzę ja i pewnie inni też, więc ?
Od "początku świata" korzystam z komputera i tylko tak zaglądam do internetu, teraz też i nic się z tym forum ani z żadnym innym nie dzieje.
Co Ci więc mogę poradzić ? Odinstaluj przeglądarkę, pobierz nową albo taką samą bez różnicy.. i zainstaluj ponownie.
Dodatkowo "ściągnij sobie" program "CCleaner" (jest darmowy) - służy on do czyszczenia systemu ze zbędnych resztek oraz usuwania z rejestru tego co zostało po odinstalowaniu czegoś.
Ponadto zalecam abyś ręcznie przejrzał rejestr windows komendą "regedit" w oknie poleceń i pousuwał to co wygląda podejrzanie. Mimo programu "CCleaner" czasem zostają jakieś podejrzane resztki.
Poszperaj też w "Panelu sterowania" i dokładnie przejrzyj oraz dostosuj wygląd okien itd. Ja tam w ustawieniach powyłączałem właśnie te zbędne "upiększacze windowsAreo" i teraz mój system wyglądem przypomina win98.
W ustawieniach systemu możesz też powyłączać wszystko to czego nie używasz.
- Z całą śmiałością możesz tez pozbyć się tzw: programu antywirusowego... to śmieci. Nie używam ich od lat, co więcej wyłączyłem też systemowego Defendera i .. NIC.. żadnych wirusów odtąd nie ma.
A jak chcesz to możesz też zaktualizować sterowniki ekranu swojego komputera bo może te które używasz mają jakiś defekt ?
Od "początku świata" korzystam z komputera i tylko tak zaglądam do internetu, teraz też i nic się z tym forum ani z żadnym innym nie dzieje.
Co Ci więc mogę poradzić ? Odinstaluj przeglądarkę, pobierz nową albo taką samą bez różnicy.. i zainstaluj ponownie.
Dodatkowo "ściągnij sobie" program "CCleaner" (jest darmowy) - służy on do czyszczenia systemu ze zbędnych resztek oraz usuwania z rejestru tego co zostało po odinstalowaniu czegoś.
Ponadto zalecam abyś ręcznie przejrzał rejestr windows komendą "regedit" w oknie poleceń i pousuwał to co wygląda podejrzanie. Mimo programu "CCleaner" czasem zostają jakieś podejrzane resztki.
Poszperaj też w "Panelu sterowania" i dokładnie przejrzyj oraz dostosuj wygląd okien itd. Ja tam w ustawieniach powyłączałem właśnie te zbędne "upiększacze windowsAreo" i teraz mój system wyglądem przypomina win98.
W ustawieniach systemu możesz też powyłączać wszystko to czego nie używasz.
- Z całą śmiałością możesz tez pozbyć się tzw: programu antywirusowego... to śmieci. Nie używam ich od lat, co więcej wyłączyłem też systemowego Defendera i .. NIC.. żadnych wirusów odtąd nie ma.
A jak chcesz to możesz też zaktualizować sterowniki ekranu swojego komputera bo może te które używasz mają jakiś defekt ?
-
pawcio1978
- pASzko
- Posty: 2807
- Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Re: Problem z forum
O czym Ty do mnie rozmawiasz?
Porównaj obecny wygląd do kopii, którą znajdziesz na webarchive.
Kto napisał, że mam antywirusa?
Dwa różne systemy, dwie różne przeglądarki. Czyli według Ciebie wszystko źle wskazuje?
Szkoda, że jeszcze nie każesz mi zmienić Androida na iOSa, a Windowsa na Maca/Linuksa
Porównaj obecny wygląd do kopii, którą znajdziesz na webarchive.
Kto napisał, że mam antywirusa?
Dwa różne systemy, dwie różne przeglądarki. Czyli według Ciebie wszystko źle wskazuje?
Szkoda, że jeszcze nie każesz mi zmienić Androida na iOSa, a Windowsa na Maca/Linuksa
-
pawcio1978
- pASzko
- Posty: 2807
- Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Re: Problem z forum
Internetu używam od 1998 roku. Do tego od 2008-2010 na forach.
Więc sorry, ale nie jestem kamerek.
Takie pytanie z ciekawości.
Czy Twoim zdaniem istnieje komunikator odporny na globalną awarię serwerów jaka miała miejsce w przypadku GG (2009 rok) oraz starszy od wspomnianego GG?
Więc sorry, ale nie jestem kamerek.
Takie pytanie z ciekawości.
Czy Twoim zdaniem istnieje komunikator odporny na globalną awarię serwerów jaka miała miejsce w przypadku GG (2009 rok) oraz starszy od wspomnianego GG?
Re: Problem z forum
Nie wiem nie znam się nie używam GG. Co do wcześniejszego "problemu" to mi odpowiada obecny wygląd bo jest taki sam jak na innych stronach dlatego się dziwię, co Tobie tu nie pasuje ?pawcio1978 pisze: 20 maja 2026, 00:58
Czy Twoim zdaniem istnieje komunikator odporny na globalną awarię serwerów jaka miała miejsce w przypadku GG (2009 rok) oraz starszy od wspomnianego GG?
Nie wiem jak i gdzie tego archiwum szukać ?
-
pawcio1978
- pASzko
- Posty: 2807
- Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Re: Problem z forum
Przecież napisałem Ci webarchive
Obecnie jestem na 4 tematycznych forach, które mają inne szablony i nie ma tak dużych liter.
Czego nie rozumiesz?
Obecnie jestem na 4 tematycznych forach, które mają inne szablony i nie ma tak dużych liter.
Czego nie rozumiesz?
Re: Problem z forum
Dobra sprawdziłem to archiwum, faktycznie całość jest nieco mniejsza i co z tego ? Teraz i tak widać znacznie lepiej bo nie trzeba się wpatrywać i strona forum zajmuje cały ekran a nie zaledwie 80%.
Chyba nie po to mam ekran 14 " żeby widzieć na nim tak jakby to było 10 ".. ? zwężony obraz.
Chyba nie po to mam ekran 14 " żeby widzieć na nim tak jakby to było 10 ".. ? zwężony obraz.