Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Kataryn
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 6 sty 2026, 16:22

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: Kataryn »

Creed - Don't Stop Dancing
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2445
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: urtika »

Richard Ashcroft- To Be Loved Again. Moje najnowsze odkrycie muzyczne.

Quirkyalone
ahu
pASibrzuch
Posty: 220
Rejestracja: 4 lut 2022, 18:59

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: ahu »

ahu
pASibrzuch
Posty: 220
Rejestracja: 4 lut 2022, 18:59

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: ahu »

ahu
pASibrzuch
Posty: 220
Rejestracja: 4 lut 2022, 18:59

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: ahu »

Arcydzieło!
ahu
pASibrzuch
Posty: 220
Rejestracja: 4 lut 2022, 18:59

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: ahu »

niktważny
ASiołek
Posty: 80
Rejestracja: 8 maja 2026, 16:34

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: niktważny »

Bardzo lubię tradycyjną muzykę bałkańską, indyjską, irańską, arabską itp.

ahu
pASibrzuch
Posty: 220
Rejestracja: 4 lut 2022, 18:59

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: ahu »

niktważny
ASiołek
Posty: 80
Rejestracja: 8 maja 2026, 16:34

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: niktważny »

*ahu* - bardzo przyjemna muzyka ale w jakim to języku ?
ahu
pASibrzuch
Posty: 220
Rejestracja: 4 lut 2022, 18:59

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: ahu »

niktważny pisze: 23 maja 2026, 08:57 *ahu* - bardzo przyjemna muzyka ale w jakim to języku ?
W języku arabskim.
niktważny
ASiołek
Posty: 80
Rejestracja: 8 maja 2026, 16:34

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: niktważny »

Poznałbym ale tu dźwięk jakiś niewyraźny.
teraz słucham tego, też fajne:
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 367
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: Nautilus1992 »

Kawałki idealnie nawiązujące do byłego związku, z którego już sie chyba nigdy nie pozbieram...


ahu
pASibrzuch
Posty: 220
Rejestracja: 4 lut 2022, 18:59

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: ahu »

niktważny pisze: 23 maja 2026, 16:53 Poznałbym ale tu dźwięk jakiś niewyraźny.
Dlatego że to shoegaze i prawdopodobnie śpiewane w dialekcie zatoki używanym w ZEA, skąd pochodzi wokalistka.

Lubię też ten utwór:


niktważny pisze: 23 maja 2026, 16:53 teraz słucham tego, też fajne:
Szkoda, że stworzone przez AI. Jaki to jest biznes, naprztykać tych AI slopów i może któryś z nich się wybije... Zawsze znajdą się jacyś odbiorcy. Niestety jest to wbrew mnie, takie "twory" nie mają dla mnie żadnej wartości.
ODPOWIEDZ