Czego słuchacie w tej chwili? ;-)
Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)
Creed - Don't Stop Dancing
Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)
Richard Ashcroft- To Be Loved Again. Moje najnowsze odkrycie muzyczne.
Quirkyalone
Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)
Arcydzieło!
Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)
Bardzo lubię tradycyjną muzykę bałkańską, indyjską, irańską, arabską itp.
Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)
*ahu* - bardzo przyjemna muzyka ale w jakim to języku ?
Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)
W języku arabskim.
Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)
Poznałbym ale tu dźwięk jakiś niewyraźny.
teraz słucham tego, też fajne:
teraz słucham tego, też fajne:
-
Nautilus1992
- ciAStoholik
- Posty: 367
- Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57
Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)
Kawałki idealnie nawiązujące do byłego związku, z którego już sie chyba nigdy nie pozbieram...
Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)
Dlatego że to shoegaze i prawdopodobnie śpiewane w dialekcie zatoki używanym w ZEA, skąd pochodzi wokalistka.
Lubię też ten utwór:
Szkoda, że stworzone przez AI. Jaki to jest biznes, naprztykać tych AI slopów i może któryś z nich się wybije... Zawsze znajdą się jacyś odbiorcy. Niestety jest to wbrew mnie, takie "twory" nie mają dla mnie żadnej wartości.