Zastanawiam się czy to aseksualność.
Zastanawiam się czy to aseksualność.
Witam, przeglądałam różne tematy na forum, ale nadal się zastanawiam czy to aseksualność. Mam 24 lata, nie miałam nigdy poważnych związków, bo zauroczenie kimś występuje u mnie raz na kilka lat. Jak byłam nastolatką to temat seksu czy erotyka mnie interesował, ale prawie nigdy w przełożeniu na moją osobę. Zawsze tłumaczyłam sobie, że na to przyjdzie czas, a wizję pierwszego razu traktowałam jako coś do odhaczenia, żeby było z głowy. Potrafiłam się zauroczyć danymi osobami, uważać je za piękne, fascynujące i pociągające, ale potrzeba kontaktu fizycznego nie wychodziła poza drobny dotyk i pocałunki. Jak myślę o związku to najważniejsza jest dla mnie sfera emocjonalna, czułość i drobny kontakt fizyczny niż coś więcej.
-
pawcio1978
- pASzko
- Posty: 2806
- Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Re: Zastanawiam się czy to aseksualność.
Wygląda mi to na Gray-A