Zastanawiam się czy to aseksualność.

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Natta
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2026, 16:51

Zastanawiam się czy to aseksualność.

Post autor: Natta »

Witam, przeglądałam różne tematy na forum, ale nadal się zastanawiam czy to aseksualność. Mam 24 lata, nie miałam nigdy poważnych związków, bo zauroczenie kimś występuje u mnie raz na kilka lat. Jak byłam nastolatką to temat seksu czy erotyka mnie interesował, ale prawie nigdy w przełożeniu na moją osobę. Zawsze tłumaczyłam sobie, że na to przyjdzie czas, a wizję pierwszego razu traktowałam jako coś do odhaczenia, żeby było z głowy. Potrafiłam się zauroczyć danymi osobami, uważać je za piękne, fascynujące i pociągające, ale potrzeba kontaktu fizycznego nie wychodziła poza drobny dotyk i pocałunki. Jak myślę o związku to najważniejsza jest dla mnie sfera emocjonalna, czułość i drobny kontakt fizyczny niż coś więcej.
pawcio1978
pASzko
Posty: 2806
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zastanawiam się czy to aseksualność.

Post autor: pawcio1978 »

Wygląda mi to na Gray-A
ODPOWIEDZ