Aborcja

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
not
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2022, 12:36

Re: Aborcja

Post autor: not »

nnnxx pisze: 15 lip 2022, 08:39
not pisze: 14 lip 2022, 16:23
nnnxx pisze: 12 lip 2022, 11:39 Nie wolno zabijać dzieci.
to prawda.

a co do aborcji: jak najbardziej za, to jest decyzja tylko i wyłącznie osoby, która nosi w sobie płód. ale trzeba mieć ważny powód, na przykład taki, że się nie chce dziecka.
Nie wolno zabijać płodów, ponieważ płody, to są już dzieci.
Jak uważasz, ja tam się w twoją macicę nie wtrącam. :)
nnnxx
ASiołek
Posty: 54
Rejestracja: 13 kwie 2021, 18:27
Lokalizacja: DG

Re: Aborcja

Post autor: nnnxx »

not pisze: 15 lip 2022, 09:09 Jak uważasz, ja tam się w twoją macicę nie wtrącam. :)
Czy ja się wtrącałem w twoją macicę ?
Krzyś. :)
Awatar użytkownika
ciasteczkowa
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 22 sie 2017, 15:50

Re: Aborcja

Post autor: ciasteczkowa »

nnnxx pisze: 12 lip 2022, 11:39 Nie wolno zabijać dzieci.
Wolno. Jakby nie było można to bóg by inaczej świat stworzył 8)
cineman75
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 1 lis 2020, 02:56
Lokalizacja: Szczecin

Re: Aborcja

Post autor: cineman75 »

Chyba mylisz znaczenia dwóch słów: wolno i można.
nnnxx
ASiołek
Posty: 54
Rejestracja: 13 kwie 2021, 18:27
Lokalizacja: DG

Re: Aborcja

Post autor: nnnxx »

ciasteczkowa pisze: 17 lip 2022, 19:28
nnnxx pisze: 12 lip 2022, 11:39 Nie wolno zabijać dzieci.
Wolno. Jakby nie było można to bóg by inaczej świat stworzył 8)
Twoja wypowiedż jest niegodna intelektu. Poza tym otrzymałeś kolejny poziom apostazji.
Krzyś. :)
Awatar użytkownika
Anusia Borzobohata
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 9 mar 2015, 21:46

Re: Aborcja

Post autor: Anusia Borzobohata »

bombolada pisze: 7 sty 2022, 22:54 Za. W każdym przypadku - kiedy osoba w ciąży nie może/nie czuję się na siłach lub po prostu nie chce dziecka.
Rachel z "przyjaciół" miała coś ważnego do powiedzenia w tym temacie - no uterus no opinion!
Lajkuję!
nnnxx
ASiołek
Posty: 54
Rejestracja: 13 kwie 2021, 18:27
Lokalizacja: DG

Re: Aborcja

Post autor: nnnxx »

Dlaczego lajkujesz zabijanie dzieci ?
Krzyś. :)
Awatar użytkownika
tymczasowy
pASibrzuch
Posty: 250
Rejestracja: 14 cze 2011, 02:05
Lokalizacja: Londyn

Re: Aborcja

Post autor: tymczasowy »

nnnxx pisze: 31 lip 2022, 19:25 Dlaczego lajkujesz zabijanie dzieci ?
Czytajac twoje wypowiedzi, zastanawiam sie jak daleko siega twoja definicja dziecka. Mam o twojej definicji pewne wyobrazenie, zauwazajac ciagle wtracenia wartosci religijnych do dyskusji intelektualnej.
Awatar użytkownika
ciasteczkowa
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 22 sie 2017, 15:50

Re: Aborcja

Post autor: ciasteczkowa »

nnnxx pisze: 17 lip 2022, 22:35 Twoja wypowiedż jest niegodna intelektu. Poza tym otrzymałeś kolejny poziom apostazji.
twój intelekt jest niegodny homo sapiens.
nnnxx pisze: 17 lip 2022, 22:35 Poza tym otrzymałeś kolejny poziom apostazji.
Potraktuję to jako komplement.
Awatar użytkownika
WolnaAborcjaPL
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2024, 17:30

Re: Aborcja

Post autor: WolnaAborcjaPL »

Według mnie każdy może decydować o sobie..
Wolna Aborcja - jesteśmy tutaj dla Was! :D
niktważny
ASiołek
Posty: 80
Rejestracja: 8 maja 2026, 16:34

Re: Aborcja

Post autor: niktważny »

O sobie tak ale nie o osobie jaką jest nienarodzone dziecko. Chyba że jest ono obarczone poważną nieodwracalną wadą genetyczną, jakąś formą trwałego niedorozwoju czy nieusuwalnego kalectwa.
Społeczeństwo nie potrzebuje więcej kalek - które potem trzeba utrzymywać, ani niedorozwojów nie zdolnych do samodzielnego życia w ochronie których agituje KrK oczywiście nie za swoje pieniążki i genetycznie wadliwych osób, które mogłyby później swoje wadliwe geny przekazywać dalej.
A zatem w pełni popieram tylko i wyłącznie aborcję eugeniczną, jako "wymuszoną" (bo ludzkość wymknęła się już spod kurateli naturalne selekcji) formę dbania o coraz lepszą pulę genetyczną ludzkości.
Ochrona życia ludzkiego polega na dbaniu o kondycję psycho-fizyczno-genetyczną społeczeństwa a nie na ratowaniu niedojd stanowiących jedynie obciążenie.
ChrzcząszczSzcząchór
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 8 maja 2024, 17:40

Re: Aborcja

Post autor: ChrzcząszczSzcząchór »

Przyznam, że nigdy za żadne skarby tego świata nie chciałbym należeć do grona "wybrańców", grupy "ocalonych" ani "zbawionych" - niezależnie od tego, jak ich zwać. Wcale nie jestem lepszą małpą od reszty tak zwanych niedojd, ani nie jestem z lepszych białek.
Ale na pewno muszę być osobnikiem szalonym. Muszę być szalony, skoro uroiłem sobie, że "wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi" - i tak w siebie to wmówiłem, że w to uwierzyłem. Wiem, że dostanę bana, ale się tym nie przejmuję. I tak od bardzo dłuższego czasu rzadko tu zaglądam, niechże będzie tym razem po raz ostatni. I tak żaden z ludzi nie ma obowiązku liczyć się z głosem takiego niedojdy i niedorozwoja jak ja.
Ale na odchodnym chciałbym uspokoić wszystkich ludzi, żeby się nie bali, że popsuję pulę genetyczną ich gatunku. Jak nie zamierzałem się rozmnażać, tak i nadal nie zamierzam. Bądźcie Państwo spokojni. A kiedy oczyszczać się będzie pula genetyczna ludzkości, upraszam tylko o jedno: żeby tylko nie zapomnieli o mnie, niedojdzie i niedorozwoju Piotrze Goduli.
OK, to teraz kończę i potulnie oczekuję na bana.
pawcio1978
pASzko
Posty: 2806
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Aborcja

Post autor: pawcio1978 »

Po pierwsze zarodek/płód to nie dziecko, które jest w stanie przeżyć poza ciałem matki, np. w inkubatorze.
Co w przypadku gwałtu?
Kobieta ma prawo decydować o sobie i swoim organizmie!!!

Czy katolicy i kościół muszą wpieprzać się w życie ludzi?
ChrzcząszczSzcząchór
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 8 maja 2024, 17:40

Re: Aborcja

Post autor: ChrzcząszczSzcząchór »

pawcio1978 pisze: 30 maja 2026, 23:24 Kobieta ma prawo decydować o sobie i swoim organizmie!!!
I ja bym wolał, żeby aborcja pozostała prawem, a nie obowiązkiem.
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 367
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Aborcja

Post autor: Nautilus1992 »

ChrzcząszczSzcząchór pisze: 30 maja 2026, 21:49 OK, to teraz kończę i potulnie oczekuję na bana.
Weź daj spokój, nie dostaniesz żadnego bana. Prędzej dostanie go niktważny, bo jego wypociny przypominają mi wystąpienia pewnego austriackiego malarza...
Z resztą już chyba sam w swojej wspaniałomyślności się usunął z tego forum.
ODPOWIEDZ