Jak uważasz, ja tam się w twoją macicę nie wtrącam. :)
Aborcja
Re: Aborcja
- ciasteczkowa
- starszASek
- Posty: 42
- Rejestracja: 22 sie 2017, 15:50
Re: Aborcja
Wolno. Jakby nie było można to bóg by inaczej świat stworzył
Re: Aborcja
Chyba mylisz znaczenia dwóch słów: wolno i można.
Re: Aborcja
Twoja wypowiedż jest niegodna intelektu. Poza tym otrzymałeś kolejny poziom apostazji.
Krzyś. 
- Anusia Borzobohata
- łASuch
- Posty: 165
- Rejestracja: 9 mar 2015, 21:46
Re: Aborcja
Lajkuję!bombolada pisze: 7 sty 2022, 22:54 Za. W każdym przypadku - kiedy osoba w ciąży nie może/nie czuję się na siłach lub po prostu nie chce dziecka.
Rachel z "przyjaciół" miała coś ważnego do powiedzenia w tym temacie - no uterus no opinion!
- tymczasowy
- pASibrzuch
- Posty: 250
- Rejestracja: 14 cze 2011, 02:05
- Lokalizacja: Londyn
Re: Aborcja
Czytajac twoje wypowiedzi, zastanawiam sie jak daleko siega twoja definicja dziecka. Mam o twojej definicji pewne wyobrazenie, zauwazajac ciagle wtracenia wartosci religijnych do dyskusji intelektualnej.
- ciasteczkowa
- starszASek
- Posty: 42
- Rejestracja: 22 sie 2017, 15:50
- WolnaAborcjaPL
- bobASek
- Posty: 2
- Rejestracja: 13 mar 2024, 17:30
Re: Aborcja
O sobie tak ale nie o osobie jaką jest nienarodzone dziecko. Chyba że jest ono obarczone poważną nieodwracalną wadą genetyczną, jakąś formą trwałego niedorozwoju czy nieusuwalnego kalectwa.
Społeczeństwo nie potrzebuje więcej kalek - które potem trzeba utrzymywać, ani niedorozwojów nie zdolnych do samodzielnego życia w ochronie których agituje KrK oczywiście nie za swoje pieniążki i genetycznie wadliwych osób, które mogłyby później swoje wadliwe geny przekazywać dalej.
A zatem w pełni popieram tylko i wyłącznie aborcję eugeniczną, jako "wymuszoną" (bo ludzkość wymknęła się już spod kurateli naturalne selekcji) formę dbania o coraz lepszą pulę genetyczną ludzkości.
Ochrona życia ludzkiego polega na dbaniu o kondycję psycho-fizyczno-genetyczną społeczeństwa a nie na ratowaniu niedojd stanowiących jedynie obciążenie.
Społeczeństwo nie potrzebuje więcej kalek - które potem trzeba utrzymywać, ani niedorozwojów nie zdolnych do samodzielnego życia w ochronie których agituje KrK oczywiście nie za swoje pieniążki i genetycznie wadliwych osób, które mogłyby później swoje wadliwe geny przekazywać dalej.
A zatem w pełni popieram tylko i wyłącznie aborcję eugeniczną, jako "wymuszoną" (bo ludzkość wymknęła się już spod kurateli naturalne selekcji) formę dbania o coraz lepszą pulę genetyczną ludzkości.
Ochrona życia ludzkiego polega na dbaniu o kondycję psycho-fizyczno-genetyczną społeczeństwa a nie na ratowaniu niedojd stanowiących jedynie obciążenie.
-
ChrzcząszczSzcząchór
- gimnASjalista
- Posty: 15
- Rejestracja: 8 maja 2024, 17:40
Re: Aborcja
Przyznam, że nigdy za żadne skarby tego świata nie chciałbym należeć do grona "wybrańców", grupy "ocalonych" ani "zbawionych" - niezależnie od tego, jak ich zwać. Wcale nie jestem lepszą małpą od reszty tak zwanych niedojd, ani nie jestem z lepszych białek.
Ale na pewno muszę być osobnikiem szalonym. Muszę być szalony, skoro uroiłem sobie, że "wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi" - i tak w siebie to wmówiłem, że w to uwierzyłem. Wiem, że dostanę bana, ale się tym nie przejmuję. I tak od bardzo dłuższego czasu rzadko tu zaglądam, niechże będzie tym razem po raz ostatni. I tak żaden z ludzi nie ma obowiązku liczyć się z głosem takiego niedojdy i niedorozwoja jak ja.
Ale na odchodnym chciałbym uspokoić wszystkich ludzi, żeby się nie bali, że popsuję pulę genetyczną ich gatunku. Jak nie zamierzałem się rozmnażać, tak i nadal nie zamierzam. Bądźcie Państwo spokojni. A kiedy oczyszczać się będzie pula genetyczna ludzkości, upraszam tylko o jedno: żeby tylko nie zapomnieli o mnie, niedojdzie i niedorozwoju Piotrze Goduli.
OK, to teraz kończę i potulnie oczekuję na bana.
Ale na pewno muszę być osobnikiem szalonym. Muszę być szalony, skoro uroiłem sobie, że "wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi" - i tak w siebie to wmówiłem, że w to uwierzyłem. Wiem, że dostanę bana, ale się tym nie przejmuję. I tak od bardzo dłuższego czasu rzadko tu zaglądam, niechże będzie tym razem po raz ostatni. I tak żaden z ludzi nie ma obowiązku liczyć się z głosem takiego niedojdy i niedorozwoja jak ja.
Ale na odchodnym chciałbym uspokoić wszystkich ludzi, żeby się nie bali, że popsuję pulę genetyczną ich gatunku. Jak nie zamierzałem się rozmnażać, tak i nadal nie zamierzam. Bądźcie Państwo spokojni. A kiedy oczyszczać się będzie pula genetyczna ludzkości, upraszam tylko o jedno: żeby tylko nie zapomnieli o mnie, niedojdzie i niedorozwoju Piotrze Goduli.
OK, to teraz kończę i potulnie oczekuję na bana.
-
pawcio1978
- pASzko
- Posty: 2806
- Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Re: Aborcja
Po pierwsze zarodek/płód to nie dziecko, które jest w stanie przeżyć poza ciałem matki, np. w inkubatorze.
Co w przypadku gwałtu?
Kobieta ma prawo decydować o sobie i swoim organizmie!!!
Czy katolicy i kościół muszą wpieprzać się w życie ludzi?
Co w przypadku gwałtu?
Kobieta ma prawo decydować o sobie i swoim organizmie!!!
Czy katolicy i kościół muszą wpieprzać się w życie ludzi?
-
ChrzcząszczSzcząchór
- gimnASjalista
- Posty: 15
- Rejestracja: 8 maja 2024, 17:40
Re: Aborcja
I ja bym wolał, żeby aborcja pozostała prawem, a nie obowiązkiem.
-
Nautilus1992
- ciAStoholik
- Posty: 367
- Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57
Re: Aborcja
Weź daj spokój, nie dostaniesz żadnego bana. Prędzej dostanie go niktważny, bo jego wypociny przypominają mi wystąpienia pewnego austriackiego malarza...
Z resztą już chyba sam w swojej wspaniałomyślności się usunął z tego forum.