Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się.

-
Mmar
- przedszkolASek
- Posty: 7
- Rejestracja: 1 maja 2026, 16:40
Post
autor: Mmar »
Witam wszystkich serdecznie.
-
Joannna
- bobASek
- Posty: 4
- Rejestracja: 2 cze 2026, 12:34
Post
autor: Joannna »
Cześć, jest tu ktoś?
-
ahu
- pASibrzuch
- Posty: 220
- Rejestracja: 4 lut 2022, 18:59
Post
autor: ahu »
Joannna pisze: 2 cze 2026, 14:22
Cześć, jest tu ktoś?
Cześć, nie żyjemy.
-
ahu
- pASibrzuch
- Posty: 220
- Rejestracja: 4 lut 2022, 18:59
Post
autor: ahu »
Zastąpiły nas boty.