Hej

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Mmar
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 1 maja 2026, 16:40

Hej

Post autor: Mmar »

Witam wszystkich serdecznie.
Awatar użytkownika
Joannna
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 2 cze 2026, 12:34

Re: Hej

Post autor: Joannna »

Cześć, jest tu ktoś?
pawcio1978
pASzko
Posty: 2806
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Hej

Post autor: pawcio1978 »

:ciasto: :kawa:
ahu
pASibrzuch
Posty: 220
Rejestracja: 4 lut 2022, 18:59

Re: Hej

Post autor: ahu »

Joannna pisze: 2 cze 2026, 14:22 Cześć, jest tu ktoś?
Cześć, nie żyjemy.
ahu
pASibrzuch
Posty: 220
Rejestracja: 4 lut 2022, 18:59

Re: Hej

Post autor: ahu »

Zastąpiły nas boty.
Ania2023
ASiołek
Posty: 75
Rejestracja: 28 sie 2023, 19:14

Re: Hej

Post autor: Ania2023 »

Nie jest tak źle 😀 czasami ktoś się odzywa 😀😀😀
ODPOWIEDZ