Ile masz lat?
Re: Ile masz lat?
18. We wrześniu kończę 19.
-
pawcio1978
- pASzko
- Posty: 2806
- Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Re: Ile masz lat?
44 lata - czyli staruszek ;-)
-
unkown
- gimnASjalista
- Posty: 12
- Rejestracja: 6 lip 2025, 20:54
- Lokalizacja: Okolice Trójmiasta/Gdańsk
Re: Ile masz lat?
31, czy to już staropanieństwo?
Re: Ile masz lat?
18 już jakiś czas
- nowicjuszka
- starszASek
- Posty: 30
- Rejestracja: 30 sie 2019, 08:38
- Lokalizacja: Bieszczady / net
Re: Ile masz lat?
W listopadzie 35
Re: Ile masz lat?
39, ale już blisko do 40
Re: Ile masz lat?
Od stycznia 50.. czyli już z górki i raczej pozostanie tak jak jest czyli po staremu.
-
pawcio1978
- pASzko
- Posty: 2806
- Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Re: Ile masz lat?
A nie 15? 
-
pawcio1978
- pASzko
- Posty: 2806
- Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Re: Ile masz lat?
Założę się, że nikt Ci nie daje aż 51 wiosen 
-
pawcio1978
- pASzko
- Posty: 2806
- Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Re: Ile masz lat?
No wiesz..... łobuziary już tak mają 
Re: Ile masz lat?
No w sumie racja
