Ile masz lat?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

W której grupie wiekowej się mieścisz?

do 16 lat
11
2%
16-20 lat
168
27%
21-30 lat
314
50%
31-40 lat
98
16%
41-50 lat
32
5%
 
Liczba głosów: 623

Awatar użytkownika
Adam2409
ASiołek
Posty: 93
Rejestracja: 12 cze 2022, 09:43

Re: Ile masz lat?

Post autor: Adam2409 »

18. We wrześniu kończę 19.
pawcio1978
pASzko
Posty: 2806
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Ile masz lat?

Post autor: pawcio1978 »

44 lata - czyli staruszek ;-)
Awatar użytkownika
Pepronezz
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 10 lip 2022, 14:55

Re: Ile masz lat?

Post autor: Pepronezz »

Za miesiąc 14 level
Pepe pan robak :mrgreen:
unkown
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 6 lip 2025, 20:54
Lokalizacja: Okolice Trójmiasta/Gdańsk

Re: Ile masz lat?

Post autor: unkown »

31, czy to już staropanieństwo?
ipxv
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2024, 18:53

Re: Ile masz lat?

Post autor: ipxv »

18 już jakiś czas
Awatar użytkownika
nowicjuszka
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 30 sie 2019, 08:38
Lokalizacja: Bieszczady / net

Re: Ile masz lat?

Post autor: nowicjuszka »

W listopadzie 35
ari
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 9 lis 2022, 11:12

Re: Ile masz lat?

Post autor: ari »

39, ale już blisko do 40
niktważny
ASiołek
Posty: 80
Rejestracja: 8 maja 2026, 16:34

Re: Ile masz lat?

Post autor: niktważny »

Od stycznia 50.. czyli już z górki i raczej pozostanie tak jak jest czyli po staremu.
Ania2023
ASiołek
Posty: 75
Rejestracja: 28 sie 2023, 19:14

Re: Ile masz lat?

Post autor: Ania2023 »

Ja od maja 51 😁😁😁
pawcio1978
pASzko
Posty: 2806
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Ile masz lat?

Post autor: pawcio1978 »

A nie 15? :mrgreen:
Ania2023
ASiołek
Posty: 75
Rejestracja: 28 sie 2023, 19:14

Re: Ile masz lat?

Post autor: Ania2023 »

Raczej nie 😀
pawcio1978
pASzko
Posty: 2806
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Ile masz lat?

Post autor: pawcio1978 »

Założę się, że nikt Ci nie daje aż 51 wiosen :mrgreen:
Ania2023
ASiołek
Posty: 75
Rejestracja: 28 sie 2023, 19:14

Re: Ile masz lat?

Post autor: Ania2023 »

A to dlaczego 🤔😀
pawcio1978
pASzko
Posty: 2806
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Ile masz lat?

Post autor: pawcio1978 »

No wiesz..... łobuziary już tak mają :mrgreen:
Ania2023
ASiołek
Posty: 75
Rejestracja: 28 sie 2023, 19:14

Re: Ile masz lat?

Post autor: Ania2023 »

No w sumie racja :D :D :D
ODPOWIEDZ