Jaką partię poparłeś/poparłaś w ostatnich wyborach?

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!

Jaką partię poparłeś/poparłaś w ostatnich wyborach?

Czas głosowania minął 23 paź 2008, 12:09

PO
18
50%
PiS
3
8%
LiD
10
28%
PSL
1
3%
Samoobrona
0
Brak głosów
LPR
2
6%
Polska Partia Pracy
0
Brak głosów
Partia Kobiet
0
Brak głosów
inne (jakie?)
2
6%
 
Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Jaką partię poparłeś/poparłaś w ostatnich wyborach?

Post autor: DZIEWICA8 »

Bardzo proszę o odpowiedź na pytanie: Jaką partię poparłeś/poparłaś w ostatnich wyborach?

Pytanie jest skierowane oczywiście do tych osób, które głosowały czynnie w ostatnich wyborach. partii. Jeśli ktoś wybierał osoby z kilku partii, niech wskaże tą partię, z której wybrał najwięcej osób. Na przykład ja głosowałam na posła z PSL- u, oraz na dwóch senatorów z PSL-u i na jednego z LiD-u. Przeważa, więc u mnie PSL i dlatego zaznaczę opcję PSL.
Ciekawe jakie poglądy polityczne mają asy! :wink: :mrgreen: :lol:
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

W ostatnich wyborach mojego poparcia nie otrzymała żadna partia, (bo sobie na nie nie zasłużyła :mrgreen: ). Dziewica zadała też pytanie o poglądy polityczne, dlatego wypowiadam się w tym temacie. Ja mam lewicowe poglądy polityczne. Nie popieram jednak SLD, ponieważ uważam, że jest to partia jedynie deklaratywnie lewicowa, co można było zobaczyć w ostatnim okresie rządów tej partii, kiedy nie zrealizowała ona swoich postulatów natury "światopoglądowej" i kiedy forsowała podatek liniowy. W moim przekonaniu żadna lewicowa partia nie może forsować podatku liniowego, bo wtedy... przestaje być partią lewicową. :lol: Tak naprawdę, to podejście do gospodarki odróżnia lewicę od liberałów "z prawdziwego zdarzenia". Za "liberałów z prawdziwego zdarzenia" uważam takich, którzy głoszą zarówno liberalizm gospodarczy, jak i światopoglądowy, więc partie konserwatywno-liberalne się w tej mojej definicji nie mieszczą.
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: maneki neko »

Ja mam zielone poglady polityczne, niestety zielonych chyba nigdzie nie bylo na listach :( To jedyna partia na ktora oddalabym glos z radoscia. Z braku wyboru zaglosowalam na LiD.
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

PO :D

PS Na razie w naszej ankiecie zero osób zaznaczyło PiS, czyżby ktoś się wstydził? :P
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Może na tym forum nie ma sympatyków PiSu? :> 8) :wink:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

Czyżby ASy założyły Akcję "Stop Moherom"? :P
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

naomi_p pisze:Czyżby ASy założyły Akcję "Stop Moherom"? :P
Mimo wszystko uważam, że wyborców PiSu nie można utożsamiać z tzw. "moherami". Na tę partię głosowało wiele osób zawiedzionych tym, co się działo w Polsce przez ostatnie 18 lat. Poza tym wiele osób o poglądach lewicowych głosowało na PiS ze względu na ich program gospodarczy. Albo też na zasadzie: o, ta partia jeszcze nie była przy władzy – zobaczymy, na co ich stać. :wink: Pomijam już zjawisko częste wśród wyborców a mianowicie nieznajomość programu partii i opieranie swoich wyborów tylko na tym, co ich liderzy mówią w telewizji. A każdy – to zrozumiałe – mówi o swojej formacji, jak najlepiej. I tak znam osoby, które mówiły: "Platforma nie może wygrać". A dlaczego? Bo to liberałowie...
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

LiD
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Żadną :D
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

Mimo wszystko uważam, że wyborców PiSu nie można utożsamiać z tzw. "moherami".
Ależ oczywiście, że wyborców PiSu nie utożsamiam z moherami! Znam kilka młodych osób, które popierają PiS, ale które tak naprawdę zostały w domu zaszczepione tym "duchem" i chyba do końca nie są świadome jak zostały zaindoktrynowane... Jeżeli ktoś popiera PiS, ja nie będę tych osób obrażać, jeżeli jednak jest ktoś FANATYKIEM PiSu i w każdym niemoherze widzi tworzyciela układu albo najzwyklejszym przypadku osobę z potencjałem do zrzucenia Kaczek ze stołka i zniszczenia ich to dla mnie jest to już nie do zaakceptowania. A im więcej wyborców PiSu poznaję to widzę, że wszyscy są chorymi fanatykami!!!

A symbole IV RP, właśnie jak mohery, kajdanki, mundurki itp., po prostu mnie śmieszą ;P
wilczek
pASibrzuch
Posty: 286
Rejestracja: 17 lip 2007, 18:46

Post autor: wilczek »

Nie brałem udziału w wyborach, więc mój głos w sumie nie powinien się liczyć. Mimo to aby sobie pospamować wcisnąłem PiS. :P Nie jestem moherem :? ani też zwolennikiem Kaczek, ale uważam że głosując na PiS wybrał bym mniejsze zło. Program wyborczy PO (i ich żałosna kampania wyborcza) w ogóle mi nie podeszły. Najbardziej ze wszystkich to właściwie podchodzi mi LiD, ale polska lewica jest tak skompromitowana że i w przyszłym stuleciu trudno jej się będzie wybić. Tak więc siłą rzeczy pozostało by mi zagłosować na Kaczyńskich :|
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Ja głosowałam na PO, chciałam oddać głos na Partie Kobiet ale w końcu nie zwróciłam uwagi, czy ta partia była w moim okręgu czy nie, bo podobno była tylko w niektórych. Przeraziłam się komunikatem sprzed 2 tygodniu o rzekomym zagrożeniu terrorystycznym w Polsce, a usłyszałam że PO podobno ma wycofać wojska( na PIS w tym względzie niestety nie mogłam liczyć po tym jak premier z dumą oznajmił, że przedłuża misję w Iraku, w kraju, gdzie wg. sondaży 70 % Polaków jest za wycofaniem wojsk). Też zauważyłam, że wielu wyborców PiS to fanatycy,widziałam w tv wiele razy uwielbione spojrzenia na widok premiera...Nie widziałam czegoś takiego na widok Tuska czy Kwaśniewskiego.
A tak z ciekawości, to kto głosował na LPR? :D
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

Przecież wszystkie ASy są bardzo prorodzinne :P :evil: (zgodnie z progarmem LPRu) :P
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Bardzo Dziwna Osoba pisze:A tak z ciekawości, to kto głosował na LPR? :D
Moja babcia, bo zapomniałam zabrać jej dowód :diabel: :P :lol:
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
BigMacCheese
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 1 maja 2008, 21:15

Post autor: BigMacCheese »

:)
Ostatnio zmieniony 7 cze 2009, 20:59 przez BigMacCheese, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ