OTOZ Animals

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Arilin
łASuch
Posty: 167
Rejestracja: 24 mar 2007, 01:44

Post autor: Arilin »

Widzę, że ta sprawa poruszana jest i tutaj. Wstrząsnęło to mną okropnie, miałam łzy w oczach jak to czytałam. Jak można być tak okrutnym... . Petycję oczywiście podpisałam, ten link krążył także na innym forum na jakim bywam.
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Mi wysłała to znajoma na gg. Wysłała to 200 osobom. A Ty widziałaś to na forum o zwierzętach? Bo ja tam również znalazłam podobny artykuł.
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

Magda napisala:
..Clouds Clear - szkoda struny. Lepiej na jego własnych sznurówkach...
YHYM... juz nie bede pisal za co go powiesic.. :diabel: :evil:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Arilin
łASuch
Posty: 167
Rejestracja: 24 mar 2007, 01:44

Post autor: Arilin »

Artykuł znalazłam na onecie, petycję na innym forum, akurat nie związanym ze zwierzakami, choć tematy o zwierzaczkach są chyba na każdym :)

Co za potwór z tego "artysty", jeśli w ogóle coś takiego można nazwać artystą. Dla mnie to bestia :evil:
Awatar użytkownika
margot
offtopAS
Posty: 1071
Rejestracja: 25 paź 2007, 15:38
Lokalizacja: Gród Kraka i Smoka Wawelskiego
Kontakt:

Post autor: margot »

Ja nawet określenia nie mogę znaleźć. mogłabym kogoś obrazić...
Obrazek
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Honzol pisze:Magda napisala:
..Clouds Clear - szkoda struny. Lepiej na jego własnych sznurówkach...
YHYM... juz nie bede pisal za co go powiesic.. :diabel: :evil:
Własnoręcznie bym to zrobiła :evil: :diabel: :mrgreen: :xmrgreen: :wampir: :shuriken: :wt:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Też się podpisałam. Brak słów.
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Nie chciałam zakładać nowego tematu, więc wrzucam tutaj, co dostałam dziś na Facebooku:

Więcej informacji
http://www.ptroa.co.il/petition/ <------- podpisując ankietę ratujesz życie a to tylko kilka sekund!!!

Uwaga filmik bardzo drastyczny!

Podawajcie dalej !!!!
...
(...)Pracownik wykonuje małe nacięcie na plecach zwierzęcia, a następnie metodycznie ściąga z niego skórę. Proces skórowania trwa około minuty i podczas jego trwania pracownik aktywnie utrzymuje zwierzę przy życiu. Ostatni etap tego niewyobrażalnego horroru polega na rzuceniu zwierzęcia na bok, na wierzch stosu powstałego z jego zdychających przyjaciół, gdzie umiera nie mogąc wytrzymać bólu. W innych przypadkach, gdy futro zwierzęcia nie jest potrzebne (głównie kocie), zostają one wrzucone do worka, a następnie ugotowane żywcem w beczce wrzącej wody.
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

o w mordę, skinowanie mnie rozwaliło...
:shock:

:stryczek:
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Cóż, to straszne, ale czy możemy ingerować w obcą kulturę w tak bezpośredni sposób? Ciekawe co by mieli do powiedzenia na ten temat sinologowie Europejscy.
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Ale co tu ma kultura narodu do bestialstwa? Nie oglądam takich filmików, nie chce mi się na to patrzeć, starczy mi opis. Niech sobie zdejmują skórę na futra, czy co tam, nawet ze swoich fujarek jak im się podoba, ale czy nie mogą wcześniej uśmiercić zwierzęcia? To jest naprawdę takie trudne, czy może aktywne patrzenie na mękę nic niewinnej istoty jest takie fajne, że się ich wcześniej szybko nie uśmierca? Skóra straci na jakości? Ojej. Nawet po zdjęciu skóry nie można ich szybko uśmiercić, tylko wrzucić do wora i żywe ugotować we wrzącej wodzie, a jak! :roll:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Ale co tu ma kultura narodu do bestialstwa?
Pomyślałby kto, że takie pytanie zadała osoba zainteresowana kulturą japońską, w której śmierć, cierpienie* i poświęcenie* grają/grały
kluczowe role.

Innymi słowy, kultura danego narodu może się wiązać z bestialstwem. Czy tak jest w przypadku Chin - nie wiem. Dlatego też fajnie by było zasięgnąć języka u sinologa, albo u osoby zainteresowanej.


*są to pojęcia, a co za tym idzie również i sposób myślenia charakterystyczny dla kultury zachodniej
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Ernest pisze:Cóż, to straszne, ale czy możemy ingerować w obcą kulturę w tak bezpośredni sposób?
Wiesz, ja tylko podpisałam petycję, nie wjechałam tam czołgiem (choć mam ochotę).
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

Podpisałam, ale filmiku nie zamierzam oglądać bo wystarczył mi opis. Dla mnie to coś okropnego i aż się nie chce wierzyć że to się dzieje w dzisiejszych czasch. Nie podzielam zdania że taka kultura i niech sobie robią co chcą.
Awatar użytkownika
Koffee
łASiczka
Posty: 316
Rejestracja: 27 wrz 2009, 18:40
Lokalizacja: przyległości gdańskie

Post autor: Koffee »

Cóż, życie to nie bajka... i nie pisze tego dlatego, że mi się to podoba. Nie, uważam, że to podłe i okrutne. Tylko kiedy w końcu Hindusi zaczną pisać petycje o zakaz uboju krów w Polsce? :roll:
To oszpeć mnie... oszpeć mnie miły. Utnij mi język. Jakoś zmogę. Utnij mi język, żebym nie miała pokusy odzywać się do nikogo.
ODPOWIEDZ