dzień dobry :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
bibiasta

dzień dobry :)

Post autor: bibiasta »

[b]WITAJCIE![/b] :lol:
Nazywam sie Basia. Mam 33 lata.
Jestem wdową i mam 14 córkę.
Seks nigdy nie sprawiał mi przyjemności. Mówiłam o sobie ,że jestem osobą oschłą i zimną. Wolałam przyjażnie i rozmowy niż zabawy w łóżku. O aseksualności dowiedziałam się podczas zajęć DDA. Opisywałm swoje związki i to że wszystkim moim chłopakom mówiłam ze jestem ofiarą gwałtu i dlatego nie lubię seksu. Dobrze jest wiedzieć, że poprostu jestem inna a nie zwichnięta po przejścia. Marzyło mi się że będę w związku z gejem i wtedy będę szczęśliwa :lol: Obecnie nie mam nikogo. Po 8 letnim związku z moim byłym chłopakiem - odpoczywam i raduję się wolnością. Właściwie to dlatego z nim byłam , bo on tez za specjalnie nie przepadał za seksem , ale mimo wszystko od czasu do czasu robił to. A mnie to nudzi i śmieszy :P :lol: Za dużo pił i dlatego się rozstaliśmy.
Ciesze się że jest nas więcej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Już nie czuje się samotna!
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: dzieñ dobry :)

Post autor: magellan »

hi Basia :wink: ,

nie wiem czy to wypada, ze jako pierwszy sie odzywam, chociaz sam tu jeszcze dlugo nie jestem. witam. :wink:

ktos tu cos pisal o ciastkach na powitanie - byly stare i wyschniete, ale moze ktos zalatwi swieze.. :D

magellan :wink:
Awatar użytkownika
NAIRIN
AS gaduła
Posty: 410
Rejestracja: 15 lip 2005, 08:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: dzieñ dobry :)

Post autor: NAIRIN »

magellan, upiekę ciasto, jak już mowa o ciastach ;)

bibiasta, witaj :!: Jestem tu również od niedawna, ale już czuję się zadomowiona ;) Mam nadzieję, że i Ty się tak poczujesz. Miłego postowania :)
bibiasta

Re: dzieñ dobry :)

Post autor: bibiasta »

Jeszcze nie czuję się jak w domu :D
Zaglądam na tą stronę codziennie , czytam, szukam.
To nie jest takie proste................
Niby dobrze się czuję z tą świadomością, ale....zostało wiele niedomówień. Nie wycofuję się, ciesze się że was poznaję. Na ciasto też się piszę!!! Nie umiem gotować :) :)
Awatar użytkownika
NAIRIN
AS gaduła
Posty: 410
Rejestracja: 15 lip 2005, 08:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: dzieñ dobry :)

Post autor: NAIRIN »

bibiasta, chyba dużo z osób na tym forum nie jest pewnych. Poza tym to, że jest to forum SEA, to chyba nie znaczy, że dla ludzi nie aseksualnych nie ma tu miejsca :)
Awatar użytkownika
barbara
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 27 lip 2005, 09:14
Lokalizacja: zgorzelec

Re: dzieñ dobry :)

Post autor: barbara »

ciesze się że tak mówisz. mam nadzieję że komputer sam mnie wreszcie przestanie traktować jak gościa i wreszcie pojawię się jako bobasek. Pozdrawiam was wszystkich :DDD
Bądź zawsze sobą :)
Awatar użytkownika
barbara
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 27 lip 2005, 09:14
Lokalizacja: zgorzelec

Re: dzieñ dobry :)

Post autor: barbara »

O!! właśnie o to mi chodziło!! jak przyjemnie!! tylko gorąco strasznie :lol: :lol: :lol:
Bądź zawsze sobą :)
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: dzieñ dobry :)

Post autor: magellan »

hi Basia :wink:

sprawdz ten adres (podpis), bo twoj obrazek jest nie widoczny... na pewno mial tak wygladac

http://www.cybergif.cad.pl/koty/0210.gif Obrazek

magellan :wink:
Awatar użytkownika
barbara
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 27 lip 2005, 09:14
Lokalizacja: zgorzelec

Re: dzieñ dobry :)

Post autor: barbara »

cześc :lol:
dokładnie tak
tylko myślałam że jest mniejszy :cry:
skasuję go :lol:
juz wszystko działa jak należy. :D
Bądź zawsze sobą :)
ODPOWIEDZ