DZIENNIKARKA GAZETY WYBORCZEJ PROSI O POMOC

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Mega
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 18 sty 2006, 19:27

DZIENNIKARKA GAZETY WYBORCZEJ PROSI O POMOC

Post autor: Mega »

Witam Asy! Jestem kolejnym dziennikarzem, który chciałby o Was napisać. Przynajmniej podjąć taką próbę:) I proszę Was o pomoc czyli o kontakt ze mną. Gdyby ktoś z Was chciał podzielić się ze mną swoimi doświadczeniami, opowiedzieć o sobie byłabym wdzięczna.
Kontaktujcie się ze mną na e-mail mega@agora.pl albo na tym forum.
Aha - gwarantuję absolutną anonimowość.
Jeszcze jedno - mieszkam w Trójmieście, więc mogę spotkac się z ludźmi z okolicy. Na pozostałe kontakty pozostaje telefon, skype albo mail.
Pozdrawiam serdecznie Magda Grzebałkowska z Gazety Wyborczej
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Dziennikarka Gazety Wyborczej prosi o pomoc

Post autor: DZIEWICA8 »

Ja chętnie opowiem Pani o sobie: o całym moim życiu, o różnych etapach mojej aseksualności, o tym co sądzę na temat seksu. Zrobię to, gdy znajdę więcej wolnego czasu. Nie wiem, czy akurat na tym forum, gdyż to co chcę napisać może chwilami być zbyt mocne i odważne. Na razie nie potrafię wysyłać e-maili, ale postaram się tego nauczyć i napisać dla Pani e-maila z moją historią. Jednak zrobię to pod warunkiem zachowania całkowitej anonimowości. Od razu zaznaczam też, że nie zgodzę się na występ w telewizji, czy radiu, ani też żadne zdjęcia w gazecie.
Pozdrawiam!
DZIEWICA8
Ostatnio zmieniony 19 lut 2007, 09:01 przez DZIEWICA8, łącznie zmieniany 1 raz.
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: DZIENNIKARKA GAZETY WYBORCZEJ PROSI O POMOC

Post autor: maneki neko »

Ja chyba nie jestem dobra reprezentantka bo nawet nie wiem czy jestem aseksualna... ale moge dorzucic swoje przemyslenia jesli to sie do czegos przyda :)
Salomea

Re: DZIENNIKARKA GAZETY WYBORCZEJ PROSI O POMOC

Post autor: Salomea »

Dziewczęta nie spać, ten post jest już trochę stary, spóźniłyście się. Ktoś tutaj nie patrzy na daty postów. :twisted: :P
Awatar użytkownika
Private
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 30 gru 2006, 00:53
Lokalizacja: Poznań

Re: DZIENNIKARKA GAZETY WYBORCZEJ PROSI O POMOC

Post autor: Private »

Salomea pisze:Dziewczęta nie spać, ten post jest już trochę stary, spóźniłyście się. Ktoś tutaj nie patrzy na daty postów. :twisted: :P
Pierszy rzut oka na datę (18-01-200...) sugerował, że jest to temat jak najbardziej na czasie. Może jednak warto urządzić jakieś rocznicowe obchody i zalać panią z Gazety Wybiórczej okolicznościowym spamem w stylu
W nawiązaniu do pani post'a z dnia 18 stycznia, umieszczonego na forum... :xmrgreen:
Awatar użytkownika
black_mint
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 11 sty 2007, 14:09
Lokalizacja: Gdańsk

Re: DZIENNIKARKA GAZETY WYBORCZEJ PROSI O POMOC

Post autor: black_mint »

też nie zauważyłam że jest z przed roku ^^'
ODPOWIEDZ