Cieszę się, że Was znalazłem!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Hermes
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 26 lip 2005, 23:04
Lokalizacja: znad morza

Cieszę się, że Was znalazłem!

Post autor: Hermes »

Witajcie!
Wprawdzie nie mogę o sobie powiedzieć, że jestem w 100% aseksualny, to jednak mam z tym nastawieniem wiele wspólnego. Od wielu lat obywałem się bez intymnych kontaktów (które zresztą nigdy nie były dla mnie źródłem jakiejś specjalnej satysfakcji) i zupełnie mi ich nie brak. Wręcz przeciwnie - czuję się całkowicie zadowolony takim stanem rzeczy. Mam też to szczęście, że wśród moich przyjaciół i przyjaciółek jest kilka osób jawnie aseksualnych oraz takich, które nie dały się pod żadną presją wtłoczyć w tradycyjny model życia rodzinnego, ponieważ jest to coś, czego nie czują zupełnie.
Dlatego fajnie, że trafiłem na to forum dzięki uprzejmości AVEN i Kami.
Pozdrawiam Wszystkich!
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Cieszê siê, ¿e Was znalaz³em!

Post autor: magellan »

hi Hermes ,witam :wink:

.."oraz takich, które nie dały się pod żadną presją wtłoczyć w tradycyjny model życia rodzinnego, ponieważ jest to coś, czego nie czują zupełnie"...

he he.., :) to zapros ich tez tu do nas, bedzie nas wiecej - bycmoze sie beda w tym forum dobrze czuc, i moze sie "dowiedza, kim sa".

pozdrawiam
magellan :wink:
Hermes
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 26 lip 2005, 23:04
Lokalizacja: znad morza

Re: Cieszê siê, ¿e Was znalaz³em!

Post autor: Hermes »

Hej!
Oczywiście, że już rozsyłam wici!
Awatar użytkownika
NAIRIN
AS gaduła
Posty: 410
Rejestracja: 15 lip 2005, 08:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Cieszê siê, ¿e Was znalaz³em!

Post autor: NAIRIN »

Cześć Hermes :!: Na reszcie zaczyna się tu robić tłoczno :D Aż miło popatrzeć. Miłego postowania :!: :D
Hermes
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 26 lip 2005, 23:04
Lokalizacja: znad morza

Re: Cieszê siê, ¿e Was znalaz³em!

Post autor: Hermes »

Jest coraz tłoczniej.
POzdrowienia! :D
ODPOWIEDZ