Asy a wredny charakter

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
Bianka
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 27 sty 2008, 23:19
Lokalizacja: Górny Śląsk

Asy a wredny charakter

Post autor: Bianka »

Czy zgadzacie się z opinią, że człowiek żyjący bez "przyjemności" jaką jest wymiana płynów ustrojowych zmienia się z czasem w osobnika złośliwego, niemiłego, odpychającego, po prostu w jakiegoś potwora bez duszy???
I te sakramentalne zdania typu: "Masz już narowy jak stary kawaler/stara panna" , "Zwiędła ruta" itp...Na pewno to nie pomaga być zawsze sympatycznym i otwartym...A może to tylko nasze subiektywne zdanie, że wcale się nie zmieniamy, ale otoczenie dostrzega to, co nie świadczy o nas najlepiej...
Co o tym sądzicie?
:?:
"Na rozwidleniu dróg gdym stanął, wybrałem tą mniej uczęszczaną"R.Frost
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Już kiedyś chyba pisałam na forum, że znam kobiety, na które brak partnera/i seksu wpływa tragicznie. Można łatwo wyczuć z ich zachowania, że są 'pod ciśnieniem' /z resztą niektóre z nich się do tego przyznają :!: /.
Tak to bywa, że im mocniej komuś czegoś brakuje, tym częściej ma zły humor i staje się zrzędliwy. Ludzie zaczynają go unikać, więc staje się coraz bardziej zgorzkniały - to błędne koło.

W przypadku ASów 'ciśnienie' z powodu braku seksu odpada. Czy sam brak partnera może wpływać na charakter? Zapewne u tych, którzy tego bardzo potrzebują, a na dodatek mają niebezpieczne skłonności do częstego użalania się nad sobą.. :roll:
Ja jestem obojętna romantycznie i 'samotność' nie wpływa na mnie w żadnym stopniu. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś nazwał mnie starą panną, ale nawet jeśli - mnie to określenie nie zaboli, bo nie trafi w żaden czuły punkt.
Awatar użytkownika
lossuperktos
mASełko
Posty: 119
Rejestracja: 6 sty 2008, 23:12
Lokalizacja: katow(okol)ice

Post autor: lossuperktos »

oj uważaj... kiedyś nawet dinozaury wygineły, wiec ciebie samotność tez chwyci.
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Asy a wredny charakter

Post autor: kot »

Bianka pisze:Czy zgadzacie się z opinią, że człowiek żyjący bez "przyjemności" jaką jest wymiana płynów ustrojowych zmienia się z czasem w osobnika złośliwego, niemiłego, odpychającego, po prostu w jakiegoś potwora bez duszy???
I te sakramentalne zdania typu: "Masz już narowy jak stary kawaler/stara panna" , "Zwiędła ruta" itp...Na pewno to nie pomaga być zawsze sympatycznym i otwartym...A może to tylko nasze subiektywne zdanie, że wcale się nie zmieniamy, ale otoczenie dostrzega to, co nie świadczy o nas najlepiej...
Co o tym sądzicie?
:?:

Czyżby coś o mnie mówiono :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Czy mi sie tylko wydaje . :?: :?:
XChce stanowczo stwierdzić ,że moja powszechnie znana wredność wynika z mojego charakteru , który ma swe źródło w przeżyciach z okresu stanu wojennego , a zwłaszcza z tego że 13 grudnia 1981 roku nie było teleranka(programu dla dzieci). :cry:,a tylko przemówienie jakiegoś gościa w mundurze i ciemnych okularach 8) 8)
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

Mam jedno takie zdjecie , na ktorego widok mowie, ze wygladam prawie jak Jaruzelski :mrgreen: :mrgreen:
einmal ist keinmal
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Post autor: kot »

clouds clear pisze:Mam jedno takie zdjecie , na ktorego widok mowie, ze wygladam prawie jak Jaruzelski :mrgreen: :mrgreen:
Nie moge sobie tego wyobrazić, chciałbym je zobaczyć , może mi prześlesz na maila , wtedy odżyją stare wspomnienia . :D
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

lossuperktos pisze:oj uważaj... kiedyś nawet dinozaury wygineły, wiec ciebie samotność tez chwyci.
Fakt, jeżeli wszyscy ludzie poza mną wyginą, to może poczuję, co to samotność :P :lol:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

kot pisze:
clouds clear pisze:Mam jedno takie zdjecie , na ktorego widok mowie, ze wygladam prawie jak Jaruzelski :mrgreen: :mrgreen:
Nie moge sobie tego wyobrazić, chciałbym je zobaczyć , może mi prześlesz na maila , wtedy odżyją stare wspomnienia . :D
Tego zdjęcia nie może ujrzeć świat :D :wink:


(mam masę lepszych :wink: :mrgreen: )
einmal ist keinmal
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Ja czasami bywam taki zlośliwy... taka druga strona... ale zmienność jest charakterystyczną cechą spod znaku dwóch identycznych płynących w przeciwnych kierunkach zodiakalnych Ryb. U mnie okazało się to złośliwością, skąpstwem - możliwe, że to cecha wspólna aseksualistów, możliwe, że nie, ale zawsze jestem człowiekiem dobrej woli. Zawsze.
Rispekt, że przeczytałaś(-eś) [rzadko się zdarza, że żeńska forma jako pierwsza, ale tu konieczna bo większość forumowiczów tu to kobiety :winkey:] tego posta.


NA POCZĄTKU BYŁO DUŻO BŁĘDÓW LOGICZNYCH, POPRAWIŁEM JE TERAZ. TO BYŁY ISTOTNE BŁĘDY. BYŁEM NIETRZEŹWY.
Ostatnio zmieniony 2 lut 2008, 20:06 przez Czarny, łącznie zmieniany 2 razy.
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Są osoby, które uważaja mnie za wredną, a są takie, które sądzą, że jestem wrażliwa, sympatyczna etc. A sama twierdzę, że jestem pełna sprzeczności i zmienna jak pogoda w górach :wink:
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Wydaje mi się, że samo byciem asem nie robi z ludzi wredot ;)

Co innego, jak kto jest asem i zależy mu na tym, by mieć kogoś bliskiego, a nie ma :roll:
Czczony nie tylko w Chinach
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Jestem osobą złośliwą wobec tych, których nie lubię i wszystkich innych, którzy nadepną mi na odcisk, (czyli gdzieś tak wobec ¾ ludzkości :mrgreen: ;) ) oraz mściwą, kiedy trzeba. Ale to nie ma nic wspólnego z byciem ASem, chyba... ;)
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Salomea

Post autor: Salomea »

Gizmo pisze:W przypadku ASów 'ciśnienie' z powodu braku seksu odpada.
Otóż to. :wink: :mrgreen:
TITO
ASiołek
Posty: 73
Rejestracja: 25 paź 2007, 20:29
Lokalizacja: kujawskopomorske

Post autor: TITO »

dorosłe dziecko pisze:Jestem osobą złośliwą wobec tych, których nie lubię i wszystkich innych, którzy nadepną mi na odcisk, (czyli gdzieś tak wobec ¾ ludzkości :mrgreen: ;) ) oraz mściwą, kiedy trzeba. Ale to nie ma nic wspólnego z byciem ASem, chyba... ;)
Dorosłe dziecko chyba każdy tak ma jeśli nie jest się fałszywy :lol: ale z tymi ułamkami ¾ to już daje do myślenia u mnie jest to może 4 osoby których nie lubię :evil: .Według moich obserwacji coś w tym jest starsze osoby samotne oczywiście nie wszystkie zawsze szukają dziury w całym albo mają jakiegoś bzika :blahblah: .
Nie wiem czy stają się takie czy były takie zawsze ale czasem daje się to zauważyć szczególnie dają się we znaki stare panny :mrgreen:
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Ułamki, to były podane tak z ;) oka. Rzeczywistej liczby takich osób nie chciałoby mi się liczyć w % - jestem z matmą na bakier, ale fakt, że dość łatwo mnie rozdrażnić. :twisted:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
ODPOWIEDZ