Próbowaliście się leczyć?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy podjałeś działanie w celu zdiagnozowania ewentualnej medycznej przyczyny swojego aseksualizmu?

TAK
5
6%
NIE
74
94%
 
Liczba głosów: 79

dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Ant pisze:A co ma liczebność osobników posiadających instynkt macierzyński do jego "siły"? ;)
Chodziło mi o to, że instynkt przetrwania jest ważniejszy, ponieważ dotyczy każdego zaś macierzyński tylko jakiegoś % populacji.
Wydaje mi się, że przetrwanie populacji bardziej zależy od przetrwania dorosłej jednostki niż od przetrwania niedorosłych osobników, które nie wiadomo, czy zdążą dorosnąć.
Z tym, że ja nie mam takiego hopla na punkcie przetrwania gatunku, jakiego ma najwyraźniej radzio_z, który prawie w każdy poście pisał, że przez aseksualistów wyginąłby ludzki gatunek. :lol:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Salomea

Post autor: Salomea »

Czy to się Radziowi podoba, czy nie, ludzie podobnie jak inne zwierzaczki też kiedyś znikną z tej planety. I bardzo dobrze. Niektórzy mają jakąś obsesję na punkcie przetrwania gatunku. :diabel: Jesteśmy zaledwie małym okruszkiem w kosmosie. Bez nas wszechświat też sobie poradzi. :wink: :diabel:
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Oczywiście, masz racje. "Wszystko się kończy, co się zaczyna"... Mnie osobiście przetrwanie gatunku ludzkiego jest obojętne, choć dla innych zwierząt zniknięcie ludzi byłoby bez wątpienia błogosławieństwem.
Życie na Ziemi w ogóle kiedyś zginie, gdy Słońce zacznie się zmieniać w czerwonego olbrzyma i już nie będzie – przynajmniej na Ziemi - gatunków, które mogłyby przetrwać/nie przetrwać. Taki ewolucyjny game over. :wink:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

NIE :!:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Chica
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 13 lut 2008, 10:47

Post autor: Chica »

dorosłe dziecko pisze:Mogłabyś podać linka do tej dyskusji? Choć sadząc z postów radzia_z nie wiem, czy mam ochotę czytać tamtą dyskusję. :-|
uprzejmie prosze:

http://beztabu.com/showthread.php?t=14773

moze przy okazji zobaczycie, ze tam okazano dla Was wiecej tolerancji i zrozumienia niz Admini tego forum dla radzia.

Nie rozumiem skad ten ban. Za poglady?
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Nom, nazywanie nas "chorymi", to cosik więcej niż własnych poglądów. :roll:
Zanim zaczniesz bronić Radzia przeczytaj jego posty. :wink:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Dzięki za link Chica. Sama wiesz, że radzio_z nie wykazał się tolerancją wobec ASów.
Może gdybym weszła na forum beztabu i zaczęła wrzucać forumowiczom, że są nienormalni, chorzy i ułomni (cytaty z radzia), to nie dostałabym bana, ale na paru innych forach które znam wylatuje się za to na zbity pysk.. :lol:
Chica
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 13 lut 2008, 10:47

Post autor: Chica »

No wlasnie widzisz, u nas na bana trzeba sobie ciezko zapracowac. Poglady radzia sa moze i z mojego punktu widzenia kontrowersyjne, ale nie mozna mu zarzucic kultury w prowadzeniu dyskusji.

A z kulturalnym czlowiekiem zawsze mozna podyskutowac.

Swoja droga dla mnie jestescie swego rodzaju ciekawostka (nie obrazac sie prosze). Nie wiedzialam o istnieniu takiego ..... "zjawiska"? do momentu powstania dyskusji na BT.

Sama jestem osoba heteroseksualna z lekkimi sklonnosciami homoseksualnymi, i nie moge pojac, ja mozna tego nie czuc...

Czytam to Wasze forum i nadziwic sie nie moge.
Zaznaczam, ze nie przyszlam Was tu obrazac, ale troche zrozumiec.
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

on chcial mnie wyslac na bezludna wyspe dla jakis eksperymentow :!: jestem zbulwersowany :evil:
no comment any more
:?
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Chica
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 13 lut 2008, 10:47

Post autor: Chica »

Honzol pisze:on chcial mnie wyslac na bezludna wyspe dla jakis eksperymentow :!: jestem zbulwersowany :evil:
no comment any more
:?
Chcial? Zbieral juz kolegow, zeby Cie sila zawlekli?
Chyba jednak nie ;)
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Chica pisze:No wlasnie widzisz, u nas na bana trzeba sobie ciezko zapracowac. Poglady radzia sa moze i z mojego punktu widzenia kontrowersyjne, ale nie mozna mu zarzucic kultury w prowadzeniu dyskusji.
Nie wiem, gdzie według Ciebie, droga Chico kończą się tak zwane "kontrowersyjne poglądy" a zaczyna ubliżanie rozmówcy, ale dla mnie np. takie coś:
radzio_z pisze:jak to nie jesteś chora jeśli nie odczuwasz jednego z podstawowych ludzkich instynktów
To już przekroczenie granicy kontrowersyjności i kultury prowadzenia dyskusji też jakoś nie widzę, no może poza tym, że wypowiedź nie zabierała wulgaryzmów.
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Chica
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 13 lut 2008, 10:47

Post autor: Chica »

dorosłe dziecko pisze:Nom, nazywanie nas "chorymi", to cosik więcej niż własnych poglądów. :roll:
Zanim zaczniesz bronić Radzia przeczytaj jego posty. :wink:
Czytalam posty radzia. Nazywal Was w ten sposob, nie dlatego, ze jest debilem spod budki z piwem, i jest fajny, bo sie najglosniej z kolegow smieje.

Tylko dlatego, ze w ten sposob rozumie aseksualizm. A Wy zamiast z nim podyskutowac i mu wytlumaczyc, bronicie sie banem.
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Chica pisze:Tylko dlatego, ze w ten sposob rozumie aseksualizm. A Wy zamiast z nim podyskutowac i mu wytlumaczyc, bronicie sie banem.
Na tym forum nikogo się nie banuje ot tak dla zabawy. Natomiast Radzio nie tylko nie brał pod uwagę tego, co mu piszemy, ale w kółko powtarzał te same argumenty, z którymi polemizowaliśmy. Takie coś podpada pod trolling. A teraz jeszcze dodatkowo przysłał sobie tutaj "adwokatkę", więc może ta "adwokatka" zaczęła by z nami dyskutować skoro podobno chce nas zrozumieć zamiast bronić Radzia? :wink:

Wracając jeszcze do Twojej wcześniejszej wypowiedzi:
Chica pisze:Chcial? Zbieral juz kolegow, zeby Cie sila zawlekli?
Chyba jednak nie ;)
Podam – celowo – być może kontrowersyjny przykład:
Czy trzeba przechodzić od słów do czynów by to zostało uznane za niewłaściwe? Podstaw sobie pod wysyłanie nas na bezludną wyspę każdą inną grupę mniejszościową np. Romów, Żydów, czy homoseksualistów lub czarnoskórych a zobaczysz, że to już jest nietolerancja.
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

A mnie się zdaje, że Chica nie jest adwokatem radzia, ale..
Chica pisze:Wy zamiast z nim podyskutowac i mu wytlumaczyc, bronicie sie banem.
Nie sprawiał wrażenia, że w ogóle chce to zrozumieć, sam wiedział lepiej, że to choroba. I w ogóle ma chyba magiczną tarczę +8 przeciw argumentom :P
Nawiasem mówiąc specjalnie obrażalska nie jestem, ale czytywałam już posty bardziej kulturalnych sceptyków niż radzio :wink:
(a co w ogóle trzeba napisać na beztabu, żeby dostać bana? :mrgreen:)
Ostatnio zmieniony 13 lut 2008, 21:51 przez Gizmo, łącznie zmieniany 1 raz.
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Gizmo pisze:(a co w ogóle trzeba napisać na beztabu, żeby dostać bana? :mrgreen:)
Że się nie lubi seksu? :wink:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
ODPOWIEDZ