(a)seksualność

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy jesteś Asem?

Tak
33
66%
Nie
6
12%
Nie wiem
11
22%
 
Liczba głosów: 50

magorek
mASełko
Posty: 123
Rejestracja: 3 kwie 2007, 20:39
Lokalizacja: śląsk

Post autor: magorek »

ja tam sobie myślę że organizm nie jest jakąś tam maszynką i czasem po prostu plata figle i to że ktoś całe swoje życie nie odczuwal popędu seksualnego a nagle zaczął nie oznacza koniecznie jakiejś świadomej celowej jego decyzji- wtedy albo teraz :roll:
All men dream: but not equally. Those who dream by night in the dusty recesses of their minds wake in the day to find that it was vanity: but the dreamers of the day are dangerous men, for they may act their dreams with open eyes, to make it possible
Awatar użytkownika
ironek
mASełko
Posty: 102
Rejestracja: 17 lut 2008, 23:01

Post autor: ironek »

()
Ostatnio zmieniony 23 lis 2009, 11:50 przez ironek, łącznie zmieniany 1 raz.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

dorosłe dziecko pisze: to żuje w celibacie,
Nie wolno żuć w celibacie! Ani gumy, ani tytoniu, ani niczego innego! Nadmierny ruch żuchwy wprowadza całe ciało w drgania i celibat diabli biorą :diabel: :mrgreen:
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Post autor: kot »

Znałem jednego ksiedza , który żuł w celibacie , ponoć była to guma orbit. :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: Soory za ta dygresję (czy jakos tak)
Awatar użytkownika
opuncja
nASturcja
Posty: 282
Rejestracja: 22 sty 2008, 20:07
Lokalizacja: Dolina Kaktusów

Post autor: opuncja »

Bez cukru :xmrgreen:
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

U mnie ostatnio ministranci ukradli księdzu wino mszalne i zrobili w Kościele imprezę.
Czarno to widzę...
magorek
mASełko
Posty: 123
Rejestracja: 3 kwie 2007, 20:39
Lokalizacja: śląsk

Post autor: magorek »

Czarny pisze:U mnie ostatnio ministranci ukradli księdzu wino mszalne i zrobili w Kościele imprezę.
:shock:
All men dream: but not equally. Those who dream by night in the dusty recesses of their minds wake in the day to find that it was vanity: but the dreamers of the day are dangerous men, for they may act their dreams with open eyes, to make it possible
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Czarny pisze:U mnie ostatnio ministranci ukradli księdzu wino mszalne i zrobili w Kościele imprezę.
A chociaż zaprosili księdza, żeby miał coś z życia? :P

U nas ostatnio zesłali księdza na prowincję, bo jakaś parafianka urodziła mu dziecko :mrgreen:
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Post autor: kot »

Agnieszka pisze:
U nas ostatnio zesłali księdza na prowincję, bo jakaś parafianka urodziła mu dziecko :mrgreen:

Na prowincje , ajajajajaj :mrgreen:. A jeśli chodzi o dziecko ksiedza to całe zamieszanie przez niestosowanie antykoncepcji. W każdej stacji Orlen mozna sie dobrze zabezpieczyć. (ksiadz także)
:wav:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Ależ Kocie, ksiądz nie będzie używał gumek, bo Kościół zabrania :P :mrgreen: :hehe:
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

O czym Wy w ogóle dyskutujecie? :wink: Przecież ksiądz nie będzie w ogóle uprawiał seksu, więc, w czym problem? :twisted:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Post autor: kot »

dorosłe dziecko pisze:O czym Wy w ogóle dyskutujecie? :wink: Przecież ksiądz nie będzie w ogóle uprawiał seksu, więc, w czym problem? :twisted:
a jak sie trafi na takiego który bedzie uprawiał seks , to co wtedy :|
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Rozmawiamy o księdzu, który widocznie uprawiał, skoro ma dziecko :P

Chociaż może to było niepokalane poczęcie :roll:
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

kot pisze:
dorosłe dziecko pisze:O czym Wy w ogóle dyskutujecie? :wink: Przecież ksiądz nie będzie w ogóle uprawiał seksu, więc, w czym problem? :twisted:
a jak sie trafi na takiego który bedzie uprawiał seks , to co wtedy :|
Ksiądz jest zobowiązany do przestrzegania celibatu. Pewnie za jego nieprzestrzeganie są przewidziane jakieś określone konsekwencje, ale ja się na tym nie znam.
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

dorosłe dziecko pisze: Ksiądz jest zobowiązany do przestrzegania celibatu. Pewnie za jego nieprzestrzeganie są przewidziane jakieś określone konsekwencje, ale ja się na tym nie znam.
Przeczytaj kilka postów wyżej - przykładem konsekwencji jest zesłanie na prowincję ;p
Ciekawe czy większa kara jest za seks i dziecko czy za seks w gumce i brak dziecka :lol:
ODPOWIEDZ