Kompletnie nie z tej ziemi:(

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
candy
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 26 lut 2006, 22:01
Lokalizacja: Częstochowa

Kompletnie nie z tej ziemi:(

Post autor: candy »

Hm cóż moja aseksualność istnieje już od dobrych kliku lat wprawdzie od czasu kiedy zaczełam dorastać od czasu kiedy moje koleżanki spotykały się z chłopakami i od czasu kiedy sobie to uświadomiłam ale nie miałam pojęcia że ten dziwny stan określa się właśnie takim terminem.
Mam 21 lat nigdy nie byłam w żadnym związku,nie wiem co to jest pocałunek a raczej nigdy go nie poczułam o reszcie zapomnijmy bo przecież dlatego to forum jest ,dlatego jest ta nasza aseksualność.Cóż pociągają mnie mężczyzni,podobają mi się ale kiedy wyobrażę sobię że mogłabym być z nimi w jakiś bliższych kontaktach od razu siadają mi wszystkie fantazje a pojawia się gniew,smutek i obawa przed samotnością przed cholerną odmiennością bo nie jestem w stanie nawet się do nich przytulić ,dać im swoich pieszczot-dziwne:) Cóż w sumie jestem zadowolona z mojego obecnego 21 letniego życia singielki ale patrząc na to realnie wiem juz teraz że za 5 lat będę dalej sama i tak dobrnę do 30:( nie wiem co mam o tym myśleć jest to dla mnie naprawdę dziwne i nie jestem w stanie nic na to poradzić
Awatar użytkownika
alicja
ciAStoholik
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2005, 22:04
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Kompletnie nie z tej ziemi:(

Post autor: alicja »

Witaj Candy :D :ciasto: :ciasto:

Samotność i aseksualność to nie całkiem to samo, i wcale jedno nie musi wynikać z drugiego, ani tym bardziej drugie z pierwszego. Chociaż owszem, asy chyba zazwyczaj są singlami.
Piszesz, że nie wiesz co o tym myśleć. Może właśnie myśl, i więcej myśl. Wcale nie jest powiedziane, że jesteś aseksualna - może jakieś inne przyczyny tkwią w tym, że nie potrafisz się otworzyć przed drugą osobą. W każdym razie ja, jako niezłomna rzeczniczka introspekcji ;) zachęcam Cię do czytania, dyskutowania, zadawania pytań - może dzięki temu łatwiej dojdziesz do tego, co w Tobie tkwi :)
Jak by się zresztą nie miało okazać - witaj na forum i czuj się tutaj swobodnie. To jest właśnie miejsce "nie z tej ziemi" :)
Awatar użytkownika
kibic
łASuch
Posty: 152
Rejestracja: 2 gru 2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Kompletnie nie z tej ziemi:(

Post autor: kibic »

CANDY fajnie że to nas dołączyłaś. Zobaczysz że im jest tu nas więcej to żaden chłód nie jest straszny.
wasz k i b i c
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Kompletnie nie z tej ziemi:(

Post autor: Agnieszka »

Witaj Candy, częstuj się :ciasto: do woli i czuj się jak u siebie - no i czytaj, myśl, myśl i czytaj - Alicja ma sporo racji w sprawie introspekcji (zresztą nie tylko w tej kwestii ;))
Awatar użytkownika
Shadow
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 3 lut 2006, 19:49

Re: Kompletnie nie z tej ziemi:(

Post autor: Shadow »

Witam :ciasto: :D

Podpisuję się tu pod komentarzem Alicji i jego wsparciem przez Agnieszkę. Osobiście sam jestem ciekaw twoich komentarzy i refleksji, gdyż zdajesz się mieć na wskroś podobne odczucia do moich. Ciekawe... hej :D
candy
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 26 lut 2006, 22:01
Lokalizacja: Częstochowa

Dziękuje

Post autor: candy »

Tak dzięki Wam bardzo wszystkim:) ,chyba nawet psycholodzy mi juz nie pomoga otóż nie napisałam wszystkiego,mnie seks jest nie potrzebny świat wydaje sie bez niego piekniejszy bo jak patrzę na faceta i myslę sobie że mogłabym z nim w łóżku coś ten teges to mnie trochę cofa:(.
Hm samotnośc tak napewno nie znajdę kogoś wartościowego kto zaakceptowałby moje pooglądy więc skazałam się juz na samotność jedynie co mogę zrobić to dać społeczeństwu tą dobroć ktorą mogłabym przekazać mojemu aseksualnemu meżczyżnie.Mam cudownego psiaka-Paco który jest labaradorkiem z 2 miesięcznym życiorysem ,znajomych,kochane studia ,cele ,marzenia i to mi wystarczy w życiu -Musi-Tego życzę również innym aby nie popadali w negatywne emocje bo życie jest piekne bez fizjologicznego połączenia ciał ,jest piękne kiedy możesz robic to co naprawdę lubisz i to co daje Ci szczęście-w moim przypadku sa to podróże,turtystyka :rozowe: :rozowe: i hiszpański
peter81
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 13 lut 2006, 17:03
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kompletnie nie z tej ziemi:(

Post autor: peter81 »

Cześć candy :D Forum się rozrasta :) ...
A tak przy okazji- podzielam twoją miłość do hiszpańskiego :D
:ciasto: dla ciebie
malima
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 22 lut 2006, 15:57

Re: Kompletnie nie z tej ziemi:(

Post autor: malima »

Witaj Candy :) :ciasto:

To ja tez podpisze sie pod Alicja, Agnieszka i Shadow ;)

Faktycznie forum nam rosnie :)
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Re: Kompletnie nie z tej ziemi:(

Post autor: Kamikola »

Buenos Dios, Candy. Que pasa? (popraw mnie jeśli źle napisałam)
Masz ciacho na przywitanie :ciasto:
Wszyscy mamy swoje pytania czekające odpowiedzi ale nie oczekuj rozwiązania tak szybko. Też kiedyś się martwiłam o przyszłość. Mam już prawie 24 lata i choć zawsze myślałam o sobie jako samotniczce, ostatnio zaczęła mi doskwierać samotność w sensie, że nie miałam do kogo się zwrócić kiedy tego potrzebowałam. Znalazłam odpowiedzi na większość gnębiocych mnie pytań (choć cała seria nowych się pojawiła :wink: ) więc może i ty je znajdziesz. Mam nadzieję, że będziemy ci w tym pomocni.
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
Awatar użytkownika
NAIRIN
AS gaduła
Posty: 410
Rejestracja: 15 lip 2005, 08:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Kompletnie nie z tej ziemi:(

Post autor: NAIRIN »

Witaj na forum candy :ciasto:
marzyciel
ASiołek
Posty: 53
Rejestracja: 29 kwie 2006, 00:52
Lokalizacja: Niemcy

Re: Kompletnie nie z tej ziemi:(

Post autor: marzyciel »

Witaj Candy!
Na poczatek na przywitanie podaje tradycyjnie: :ciasto:
To wszystko co napisalas jest mi takie bliskie... jakby wyjete mi z ust.
Naprawde ciesze sie ze tu trafilem i ze wiecej ludzi takich jak ja.
Pozdrawiam Cie serdecznie :)
Eternity
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwie 2006, 09:49
Lokalizacja: Katowice

Re: Kompletnie nie z tej ziemi:(

Post autor: Eternity »

Cześć Candy! :D Jak miło, że coraz więcej osób trafia na nasze forum :) Im nas więcej, tym fajniej :)
Awatar użytkownika
lucyfer
AS gaduła
Posty: 454
Rejestracja: 13 kwie 2006, 02:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Kompletnie nie z tej ziemi:(

Post autor: lucyfer »

Serdecznie pozdróweczka pod Twoim adresem;) I oczywiście ciachoooo :ciasto: :ciasto: :ciasto: Na osłode tego pieknego zycia:) Fajnie, że odnalazłaś tą stronke i będziesz mogła z nami pomagać innym w rozwiązywaniu własnych problemów i podtrzymywaniu na duchu:) No i moim zdaniem to jest bardziej wazniejsze od seksu i tak powinno być w mniemaniu każdego ludzia ;) Jeszcze raz witam:*
ODPOWIEDZ