No cuż... WITAM !!!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Mew
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 25 lut 2006, 18:37

No cuż... WITAM !!!

Post autor: Mew »

Cześć wszystkim, mam 16 lat, sądzę że jestem aseksualny choć mam przebłyski seksualności i podobają mi się dziewczyny to jednak tego nie łączę. Jeżli miałbym się określić według podawanej skali to jestem - heteroaseksualny typu C. Poza tym nie mam żadnych doświadczeń seksualnych (no prawie).
Nareszcie wiem kim jestem i znalazłem podobnych do mnie ludzi dzięki wam że jesteście !!!
Awatar użytkownika
kibic
łASuch
Posty: 152
Rejestracja: 2 gru 2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: No cu¿... WITAM !!!

Post autor: kibic »

Jeśli zależy ci na dziewczynach to lepiej staraj się zerwać z aseksualnością. Masz przecież jeszcze 16-ście lat. Ja jestem już po 30-stce i na zmianę jest już zbyt późno :( .
wasz k i b i c
Mew
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 25 lut 2006, 18:37

Re: No cu¿... WITAM !!!

Post autor: Mew »

niestety u mnie też już tego nie można odwrócić :( . Czytałem już troche na forum i spróbuje porównać seksualność jak ją porównywał Kruk- seksualność jest jak plik. Widzisz, mój już został uszkodzony i to raczej na stałe (więc przyzwyczaj się do jeszcze jednej obecności w aseksualnej społeczności :D (hehe troszke się zrymowało, choć nie jestem hip-hopowcem :P )).

ps: Wybacz mi mój język i składnie nie łatwo pisać młodemu (starszym chyba też ) :) .
Mew
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 25 lut 2006, 18:37

Re: No cu¿... WITAM !!!

Post autor: Mew »

Sorki, mam 17 lat nie 16. Ahh ta młodość tak szybko przemija :lol:
Awatar użytkownika
alicja
ciAStoholik
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2005, 22:04
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: No cu¿... WITAM !!!

Post autor: alicja »

Witaj Mew :D :ciasto: :ciasto:

Nie gniewaj się, ale chyba podpisuję się pod radą Kibica. Nawet 17 lat to jeszcze młodość :) Może po prostu jeszcze nie jesteś w pełni seksualny? Nie myśl, że to jakiś "spisek starych" (ja też jestem po 30), możemy zresztą nie mieć racji - ja po prostu pamiętam z własnej przeszłości, że w wieku lat nastu niewiele tak naprawdę wiedziałam o tym wszystkim. A o sobie samej najmniej. Ale przynajmniej Ty masz o tyle lepiej, że jest to forum, na którym można wszystko przedyskutować :) Do czego Cię oczywiście serdecznie zapraszam :D
Mew
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 25 lut 2006, 18:37

Re: No cu¿... WITAM !!!

Post autor: Mew »

Alicja może masz i racje, może jeszcze nie dorosłem. Hmm sądze jednak że nie będe się pchał na siłe żeby stać się seksuaulny. Jak co to czas pokaże jaki jestem naprawde :D
Sam osobiście sądze że raczej sie nie zmienie (i chyba nie tylko ja tak sądze). Każdy As to swoiste indywidum, każdy ma swoją historie jak sie stał taki jaki jest i każdy ma swoje odczucia związane ze swerą swej aseksualnośc, ja także.

ps: Spokojnie nie gniewam się i dzieki za :ciasto: :) (hehe to miła tradycja na tym forum).
Awatar użytkownika
alicja
ciAStoholik
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2005, 22:04
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: No cu¿... WITAM !!!

Post autor: alicja »

Masz rację - nic na siłę :)
I prawda też, że każdy ma własną historię i z niej wynika obecne nastawienie. W gruncie rzeczy, można spokojnie przyjąć, że to, co uważa się w danej chwili, jest prawdą, jeśli się jest o tym w pełni przekonanym. Nawet, jeśli się wie, że kiedyś się zmieniało zdanie i różne "prawdy" przestawały być prawdziwe.
malima
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 22 lut 2006, 15:57

Re: No cu¿... WITAM !!!

Post autor: malima »

Witaj :) :ciasto:

Czas plynie i sam pokazuje rozne prawdy ;).
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: No cu¿... WITAM !!!

Post autor: Agnieszka »

Zgłasza się reprezentacja grupy jeszcze nie po 30-tce, ale już po 25-tce i dorzuca kolejny kawałek powitalnego :ciasto: ;)
Awatar użytkownika
Shadow
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 3 lut 2006, 19:49

Re: No cu¿... WITAM !!!

Post autor: Shadow »

Witam i dołączam ze swoim ciastem :ciasto: do reprezentowanej przez Agnieszkę grupy wiekowej. Hej :D
candy
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 26 lut 2006, 22:01
Lokalizacja: Częstochowa

Re: No cu¿... WITAM !!!

Post autor: candy »

:ciasto: Jak wszyscy to Wszyscy -Witaj:)
ODPOWIEDZ