Zdarzyła Ci się kiedyś okazja?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Miałeś/-aś kiedyś okazję?

Tak
112
71%
Nie
46
29%
 
Liczba głosów: 158

Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Zdarzyła Ci się kiedyś okazja?

Post autor: Ant »

Okazja na stosunek oczywiście ;)

Mieliście kiedyś taka sytuację w życiu, że ktoś Wam to proponował, tudzież wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, iż do tego właśnie zmierza? ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
camellia
ciAStoholik
Posty: 355
Rejestracja: 21 maja 2007, 23:27

Post autor: camellia »

Mogę odpowiedzieć jasno i stanowczo: NIE (na szczęście).

Pisałam kiedyś, że spotykałam się swego czasu z chłopakiem, nie wiedzieć czemu, skoro byłam przekonana, że nic z tego nie będzie, ale to już inna historia... Zmierzam do tego, że trafiła mi się jedynie okazja pod tytułem "pocałunek", z której też nie skorzystałam :mrgreen:
Panie, co oznacza to, czym mnie doświadczasz...
Awatar użytkownika
damian-dec
AS gaduła
Posty: 415
Rejestracja: 12 lut 2008, 23:14
Lokalizacja: Dublin/Wroclaw

Post autor: damian-dec »

well...............
czesto mialem takie okazje.
to czesto najgorsze dla mnie chwile byly.
niestety w kontaktach miedzy facetem a kobieta seksualna (i na odwrot) zawsze dochodzi do takiego momentu i wtedy zawsze jest problem...tzn ja mialem.
wiecie,... jak powiesz "lasce" ze sorki ale jestem asem, to taaaaaaaaaakie oczy robi :shock: :shock: :shock: :shock:
i albo ci uwierzy( jesli ma pojecie ze aseksualnosc istnieje!!!) albo jestes dla niej frajer albo "ciota", he he :wink: :wink:

ciagle mam z tym problem bo jednak chce byc z kims a tu zawsze to"zagrozenie" na horyzoncie :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Nigdy. I bardzo dobrze :diabel:
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Awatar użytkownika
nehemia
ASiołek
Posty: 86
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:02
Lokalizacja: Trojmiasto

Post autor: nehemia »

damian-dec pisze:well...............
czesto mialem takie okazje.
to czesto najgorsze dla mnie chwile byly.
niestety w kontaktach miedzy facetem a kobieta seksualna (i na odwrot) zawsze dochodzi do takiego momentu i wtedy zawsze jest problem...tzn ja mialem.
wiecie,... jak powiesz "lasce" ze sorki ale jestem asem, to taaaaaaaaaakie oczy robi :shock: :shock: :shock: :shock:
i albo ci uwierzy( jesli ma pojecie ze aseksualnosc istnieje!!!) albo jestes dla niej frajer albo "ciota", he he :wink: :wink:

ciagle mam z tym problem bo jednak chce byc z kims a tu zawsze to"zagrozenie" na horyzoncie :lol: :lol:
To samo :!:
Nie ma szans, zeby seksualna kobieta nie wziela tego do siebie :!:
Starfuckers Inc.
magorek
mASełko
Posty: 123
Rejestracja: 3 kwie 2007, 20:39
Lokalizacja: śląsk

Post autor: magorek »

nehemia pisze:
damian-dec pisze:well...............
czesto mialem takie okazje.
to czesto najgorsze dla mnie chwile byly.
niestety w kontaktach miedzy facetem a kobieta seksualna (i na odwrot) zawsze dochodzi do takiego momentu i wtedy zawsze jest problem...tzn ja mialem.
wiecie,... jak powiesz "lasce" ze sorki ale jestem asem, to taaaaaaaaaakie oczy robi :shock: :shock: :shock: :shock:
i albo ci uwierzy( jesli ma pojecie ze aseksualnosc istnieje!!!) albo jestes dla niej frajer albo "ciota", he he :wink: :wink:

ciagle mam z tym problem bo jednak chce byc z kims a tu zawsze to"zagrozenie" na horyzoncie :lol: :lol:
To samo :!:
Nie ma szans, zeby seksualna kobieta nie wziela tego do siebie :!:
ja może nie często ale ze trzy razy ku temu własnie szło (tylko że chodziło o facetów) i o ile "seksualna kobieta ponoć (nie wiem, czy to prawda- nie mam jak zweryfikować) nie jest w stanie nie brać tego do siebie....", to seksualny facet nie jest w stanie zrozumieć (takie mam doświadczenia), że "nie" = NIE, a nie "może" stąd zawsze zrywałam relację
All men dream: but not equally. Those who dream by night in the dusty recesses of their minds wake in the day to find that it was vanity: but the dreamers of the day are dangerous men, for they may act their dreams with open eyes, to make it possible
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

tak stuprocentowka byla - ucieklem :scared: :lol:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
nehemia
ASiołek
Posty: 86
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:02
Lokalizacja: Trojmiasto

Post autor: nehemia »

Honzol pisze:tak stuprocentowka byla - ucieklem :scared: :lol:
Bo to raz :D
Starfuckers Inc.
Arilin
łASuch
Posty: 167
Rejestracja: 24 mar 2007, 01:44

Post autor: Arilin »

Na szczęście nie miałam i nie chcę mieć :D
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
natalia19
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 16 sty 2008, 17:25

Post autor: natalia19 »

na nieszczęście była... czego nie wspominam zbyt dobrze
''Pamiętaj, że wszystko, co uczynisz w życiu, zostawi jakiś ślad. Dlatego miej świadomość tego, co robisz'' Paulo Coelho
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Błąąąd ;) Tamta ankieta dotyczy tego, czy ktoś kiedykolwiek UPRAWIAŁ seks, ta natomiast dotyczy tego, czy ktoś - mówiąc ogólnikowo - kiedykolwiek miał jasno i wyraźnie dane, iż właśnie oto przed nim jest OKAZJA na ów seks :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
nehemia
ASiołek
Posty: 86
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:02
Lokalizacja: Trojmiasto

Post autor: nehemia »

magorek pisze:ja może nie często ale ze trzy razy ku temu własnie szło (tylko że chodziło o facetów) i o ile "seksualna kobieta ponoć (nie wiem, czy to prawda- nie mam jak zweryfikować) nie jest w stanie nie brać tego do siebie....", to seksualny facet nie jest w stanie zrozumieć (takie mam doświadczenia), że "nie" = NIE, a nie "może" stąd zawsze zrywałam relację
To zamiast mowic "nie" mow: "seksu nie uprawiam". Bedzie skuteczniej i zgodnie z prawda.
Starfuckers Inc.
Awatar użytkownika
Ariel
mASełko
Posty: 103
Rejestracja: 11 gru 2007, 21:54
Lokalizacja: Katowice i okolice

Post autor: Ariel »

Krótko i treściwie: nie miałem, i dobrze :)
Awatar użytkownika
Sol26
pASibrzuch
Posty: 231
Rejestracja: 29 lut 2008, 16:09
Lokalizacja: zabrze

Post autor: Sol26 »

niestety ja często mam takie okazje.Czasami nawet niektórzy mówią mi to wprost! może ja mam na czole wypisane"chce seksu"? chociaz wcale nie mam na to ochoty.......jest to przykre , że każdy kieruje sie tylko chęcią "zaspokojenia"....
ODPOWIEDZ