wroclawianin

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
nikt
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 5 mar 2006, 20:47

wroclawianin

Post autor: nikt »

witam:))
hmmm coz tu napisac....jetem 30 letnim najprawdopodobniej aseksualnym mezczyzna......nie lubie seksu jako takiego i nie ejst on mi do niczego potrzebny....jestem po kilku zwiazkach w ktorych probowalem sie przelamac udawac ze wszystko jest ok....najwspanialszy byl ten pierwszy zwiazek na poczatku liceum...to bylo to bez seksu samo trzymanie sie za reke przytulanie ..wystarczala obecnosc tej drugiej osoby......niestety z czase wszytsko mija....proba ukrycia i walki z moja(????)aseksualnoscia doprowadzila pozniej do malzenstwa..ktore niestety bylo jedna wielka farsa..zmuszanie sie do seksu unikanie itp....skrzywdzielm wspaniala kobiete...ktora chciala normalnego malzenstwa z wszystkimi jego aspektami....ale ilez mozna zachowywac sie wbrew sobei...ktoregos dnie doszlismy do wnisku ze nie ma to sensu...i jestem sam ale wreszcie zyje w zgodzie z soba...nie musze juz kazdego dnia myslec czy dzis znow bedzie tzreba sie przelamywac udawac itp........jedna samotnosc nie ejst dla mnie..potrzebuje kogos z kim mozna porozmawiac przytulic sie wyjsc an spacer do kina itp......mam nadzieje ze kogos takiego ejszce znajde...ta jedyna aseksualna))))
tym optymistycznym akcentem zakoncze moje wprowadzenie sie an forum
malima
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 22 lut 2006, 15:57

Re: wroclawianin

Post autor: malima »

Witaj Nikt :) Ciasteczko dla Ciebie :ciasto:

Tutaj możesz czuc się swobodnie taki "virtualny kawalek podlogi" gdzie mozemy poczuc sie szczesliwi i zrozumiani :)
Awatar użytkownika
NAIRIN
AS gaduła
Posty: 410
Rejestracja: 15 lip 2005, 08:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: wroclawianin

Post autor: NAIRIN »

Nareszcie rodzinne miasto :) tym serdeczniej Cię witam naszym :ciasto: . Malima, ten "virtualny kawalek podlogi" jest genialny :D super.

Wracając do tematu, jak zapewne odkryjesz, dość dużo asów przeszło już etap udawania, zmuszania się. Tutaj nie musisz tłumaczyc, że miłość to nie seks, bo to przecież takie oczywiste (dla asa oczywiście) :) Mam nadzieję, że to forum będzie dla Ciebie przystanią, w której znajdziesz ludzi sobie podobnych. Innymi słowy - pisz, pisz, pisz i jeszcze raz pisz :D
Na osłodę :ciasto:, dwa nie zaszkodzą :)
Awatar użytkownika
alicja
ciAStoholik
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2005, 22:04
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: wroclawianin

Post autor: alicja »

Witaj Nikt :D :ciasto: :ciasto:

Jak napisała Nairin - tutaj rozumiemy takie historie. Więc, jak na razie, znalazłeś miejsce i osoby, z którymi możesz porozmawiać. Może to dobry znak na przyszłość, dla dalszych poszukiwań :)
I oczywiście podpisuję się pod tym zaproszeniem - pisz, pisz, pisz :)
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: wroclawianin

Post autor: Agnieszka »

Witaj Nikt i częstuj się :ciasto: :)
karola00
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 22 lut 2006, 22:06
Lokalizacja: wa-wa

Re: wroclawianin

Post autor: karola00 »

Witaj !! :ciasto: :D

Bardzo dobrze Cie rozumiem z tym udawaniem...
ale tutaj nie musisz udawać :-)
i powodzenia w poszukiwaniach... a to moze nie być łatwe :)
Awatar użytkownika
Shadow
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 3 lut 2006, 19:49

Re: wroclawianin

Post autor: Shadow »

Witam :ciasto: :D

Twoja krótka historia potwierdza to, co czego zawsze się obawiałem. A obawiałem się tego, iż udając kogoś, kim nie jestem, nigdy udanego związku nie stworzę. Dlatego też nigdy nikogo nie udawałem ale też związku żadnego nie doświadczyłem. Mam nadzieję, że twój los się odwróci wkrótce i stworzysz jeszcze wspaniały, partnerski związek z tą jedyną w swoim rodzaju aską.

Tymczasem możesz się tu czuć jak Ktoś :D . Hej
Awatar użytkownika
kibic
łASuch
Posty: 152
Rejestracja: 2 gru 2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: wroclawianin

Post autor: kibic »

Dobrze Nikcie że napisałeś o swoim małżeństwie, teraz wiem że ze mną byłoby podobnie.
A na dobry początek ciasto dla ciebie :ciasto: .
wasz k i b i c
WendyKroy
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 27 sty 2006, 20:18

Re: wroclawianin

Post autor: WendyKroy »

O Wrocław jak milo :)

Pozdrawiam :ciasto:
We are the nobodies
we wanna be somebodies
when we're dead,
they'll know just who we are
Mew
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 25 lut 2006, 18:37

Re: wroclawianin

Post autor: Mew »

Nom, ja też się przyłączam do przywitania kolejnego asa, jak widać rośniemy w siłe :D
I oczywiście :ciasto: dla ciebie
candy
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 26 lut 2006, 22:01
Lokalizacja: Częstochowa

Re: wroclawianin

Post autor: candy »

No i Ja :ciasto: oczywiście nie martw się ja mam dopiero 21 wiosen ale do 30 juz niedaleko a juz teraz wiem :rozowe: ze będę tylko z pieskiem zyć :D
Awatar użytkownika
lucyfer
AS gaduła
Posty: 454
Rejestracja: 13 kwie 2006, 02:18
Lokalizacja: Łódź

Re: wroclawianin

Post autor: lucyfer »

A siemanko:) Ja sam jestem tu nowy, ale już czuję się jak w domu więc nie będę inny i witam :ciasto:
ODPOWIEDZ