czarny pierścień

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy wiedział-eś/-aś, że czarny pierścień noszony na środkowym palcu prawej ręki jest nieoficjalnym znakiem aseksualizmu?:)

Tak, tak oczywiście że wiedział-em/-am
44
22%
Nie, ale już wiem:)
153
78%
 
Liczba głosów: 197

Awatar użytkownika
nehemia
ASiołek
Posty: 86
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:02
Lokalizacja: Trojmiasto

Post autor: nehemia »

Agnieszka pisze:Sądzę, że po pierwsze mało kto zapyta, czy jakikolwiek pierścień czy obrączka cokolwiek znaczy, po drugie mało kto będzie się zastanawiał nad przesłaniem czerni, czerwieni czy bieli biżuterii...
Hmmm... dowody tego jak bardzo jestes w bledzie spotkaly mnie juz 3-krotnie od dzis rano :D
W robocie zdjalem. :P
Starfuckers Inc.
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

Agnieszka, to wymień branzoletę na czarną :) Ja znalazłem zegarek na plaży. Miałem go z 5 lat. Był czarny. Nie zauważyłem, ze szkiełko pękło, wszedłem do wody i po zegarku. Obrączek, pierścieni sygnetów nie noszę. A ten z allegro mi przypomina łożysko. Raz miałem takie coś na palcu. Strasznie mnie wkurzało. Pewnego dnia zapomniałem założyć i to coś wylądowało w szufladzie...na zawsze. 8)
Awatar użytkownika
nehemia
ASiołek
Posty: 86
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:02
Lokalizacja: Trojmiasto

Post autor: nehemia »

Ognik pisze:Agnieszka, to wymień branzoletę na czarną :) Ja znalazłem zegarek na plaży. Miałem go z 5 lat. Był czarny. Nie zauważyłem, ze szkiełko pękło, wszedłem do wody i po zegarku. Obrączek, pierścieni sygnetów nie noszę. A ten z allegro mi przypomina łożysko. Raz miałem takie coś na palcu. Strasznie mnie wkurzało. Pewnego dnia zapomniałem założyć i to coś wylądowało w szufladzie...na zawsze. 8)
Predzej czy pozniej tez na pewno pierscien wyladuje w szufladzie.
Nie bede sie wyglupial, ale poki co chce popatrzec na reakcje ludzi.
Co ciekawe nie zostalo to przyjete obojetnie. Z reszta facet z pierscieniem to jest kuriozum i tyle :P
Starfuckers Inc.
Awatar użytkownika
damian-dec
AS gaduła
Posty: 415
Rejestracja: 12 lut 2008, 23:14
Lokalizacja: Dublin/Wroclaw

Post autor: damian-dec »

nehemia pisze: Z reszta facet z pierscieniem to jest kuriozum i tyle :P
chyba nie tutaj :lol:
kazdy szanujacy sie Irlandczyk ma na palcach ze 3 zlote sygnety.na poczatku myslalem ze to takie szpanerstwo jak u nas zlote lancuchy :wink:
teraz wiem ze to jest czesc ich tradycji.pierwszy sygnet dostaja od rodzicow zanim ukoncza 18stke, a potem tak sie zbiera przez cale zycie--to od dzieci , to rocznica, a to jeszcze celtycki na szczescie itd.
niemniej jednak to razi, ale chyba tylko obcokrajowcow :|
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

Poszukaj. Może któryś nosi czarny pierścień?
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

np. taki ja :P
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

no. Ale nie jesteś w Irlandii. Chyba, bo skąd mogę wiedzieć.
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

A...
No to się zgadza.
Że nie.
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Czy jestem jedynym aseksualistą w Polsce, który świadomie i regularnie nosi pierścień jako symbol?
Chyba tak.
Czarno to widzę...
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Ja nie zamierzam nosić żadnego pierścienia. Uważam, że często pierwotne znaczenie jakiegoś symbolu zaciera się i nie wiadomo, co on u kogoś znaczy, więc jak ktoś chce być na 100 % rozpoznawalny jako aseksualista, to niech sobie sprawi odpowiednią koszulkę albo i napis na czole, jeśli mu to nie wystarczy. :wink:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Chciałbym jedynie, aby aseksualiści mijający się na ulicy rozpoznawali się nawzajem, nic więcej.
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

Czarny pisze:Chciałbym jedynie, aby aseksualiści mijający się na ulicy rozpoznawali się nawzajem, nic więcej.
a biorac pod uwage fakt iz jest Nas tak malo to bylo by naprawde ciekawe doswiadczenie minac sie z kims takim na ulicy,autobusie,gorskim szlaku czy gdzie kolwiek indziej 8)
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
nehemia
ASiołek
Posty: 86
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:02
Lokalizacja: Trojmiasto

Post autor: nehemia »

Honzol pisze:
Czarny pisze:Chciałbym jedynie, aby aseksualiści mijający się na ulicy rozpoznawali się nawzajem, nic więcej.
a biorac pod uwage fakt iz jest Nas tak malo to bylo by naprawde ciekawe doswiadczenie minac sie z kims takim na ulicy,autobusie,gorskim szlaku czy gdzie kolwiek indziej 8)
Sek w tym, ze wiekszosc glupich nastolatkow, ktorzy nie moga sobie panny/panicza :D znalezc z tego lub innego powodu bedzie sie podszywac pod aseksualistow, zeby laski wyrywac.
Trzeba by najlepiej rozowy pierscien wymyslic. To by odstraszalo seksualnych, ale z drugiej strony mozna by za taki pierscien w ryj zarobic. Ogolnie szpanowanie aseksualizmem jest chyba wbrew naturze aseksualisty.

Nie zmienia to faktu, ze pierscien na stosowne okazje bede wkladal... i ze soba nosze. Very Happy

Pozdrawiam
Starfuckers Inc.
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

nehemia pisze:
Honzol pisze:
Czarny pisze:Chciałbym jedynie, aby aseksualiści mijający się na ulicy rozpoznawali się nawzajem, nic więcej.
a biorac pod uwage fakt iz jest Nas tak malo to bylo by naprawde ciekawe doswiadczenie minac sie z kims takim na ulicy,autobusie,gorskim szlaku czy gdzie kolwiek indziej 8)
Sek w tym, ze wiekszosc glupich nastolatkow, ktorzy nie moga sobie panny/panicza :D znalezc z tego lub innego powodu bedzie sie podszywac pod aseksualistow, zeby laski wyrywac.
Trzeba by najlepiej rozowy pierscien wymyslic. To by odstraszalo seksualnych, ale z drugiej strony mozna by za taki pierscien w ryj zarobic. Ogolnie szpanowanie aseksualizmem jest chyba wbrew naturze aseksualisty.

Nie zmienia to faktu, ze pierscien na stosowne okazje bede wkladal... i ze soba nosze. Very Happy

Pozdrawiam
Ja bym różowego pierścienia w życiu nie założył, ubieram się albo na czarno albo na ciemno-zielono z elementami czerni, jak bym z tym wyglądał? :alien: :lol2: :shit: :bhaloo: :laught: :lol: :P
To może coś bardziej obojętnego...
Myślę, że gdy pierścień straci swoją charakterystyczną właściwość, akcja odwołana i nie ma pierścienia. Warto by spróbować, może nie będzie tak źle... Zresztą, płytki facet nie będzie podrywał aseksualistki, no chyba, że do gwałtu, ale to równie prawdopodobne jak u innych kobiet. "Głębszy" facet nie będzie się podszywał pod kogoś kim nie jest.
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
damian-dec
AS gaduła
Posty: 415
Rejestracja: 12 lut 2008, 23:14
Lokalizacja: Dublin/Wroclaw

Post autor: damian-dec »

Ognik pisze:Poszukaj. Może któryś nosi czarny pierścień?
:lol: popularne tu sa takie sygnety z czarnym oczkiem. musze sie kogos spytac--moze cos to u nich znaczy?? :wink:
Sprawdzalem tez w takim katalogu z ktorego kupuja tutaj wszystko i jest pare stron z samymi pierscieniami--zlote srebne a nawet czarne, grafitowe,he he.
zreszta tutaj co by sie nie zalozylo na siebie to i tak nie zwroci wiekszej uwagi-jakos ludzi to nie interesi, chociazby to ze wielu nie chce sie nawet ubierac i chodzi po miescie w pizamach :shock: , no ale nikogo to juz nie dziwi :wink:
takie pomieszanie z poplataniem -i to mi sie podoba :wink:
ODPOWIEDZ