Znów mam nową pracę!

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Znów mam nową pracę!

Post autor: DZIEWICA8 »

No to znów mam nową pracę. Tym razem jest to coś podobnego do stażu dla absolwentów, czyli przygotowanie zawodowe w miejscu pracy. Będzie trwać pół roku, pieniądze będzie mi wypłacał Urząd Pracy w formie zasiłku - około 600 zł. Nie jest to wprawdzie ogromna rewelacja, bo to tylko pół roku i niezbyt duże pieniądze, jednak ja i tak jestem z tego zadowolona. Zawsze lepsze to niż bezrobocie! Potem jest szansa na zatrudnienie w tym samym miejscu pracy, gdyż na razie podpiszę umowę tylko z Urzędem Pracy, z pracodawcą nie i dalej będę zarejestrowana jako bezrobotna. Praca zacznie się 1 kwietnia, będzie to praca biurowa w sądzie. Trochę się tego boję, bo taka praca to dla mnie absolutna nowość. Wiem tylko, że będę protokołować rozprawy sądowe. Poza tym jeszcze ciągle pamiętam moją porażkę z pracą w szkole. Mam nadzieję, że tym razem pójdzie mi lepiej, że będzie mi łatwiej, że sobie poradzę. Trzymajcie za mnie kciuki moi drodzy Przyjaciele z forum, proszę!
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Powodzenia.

Czy mi się wydaje, czy miałaś pracować w urzędzie skarbowym? Ze dwa tygodnie temu chyba o tym pisałaś?
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Znów mam nową pracę!

Post autor: DZIEWICA8 »

Agnieszka pisze:Powodzenia.

Czy mi się wydaje, czy miałaś pracować w urzędzie skarbowym? Ze dwa tygodnie temu chyba o tym pisałaś?

Tak masz rację, rzeczywiście miałam najpierw pracować w Urzędzie Skarbowym, jednak wyszło inaczej. Ostatnio wezwano mnie do Urzędu Pracy i dano do wyboru dwa przygotowania zawodowe: w Urzędzie Skarbowym, ale w innym, niż ten, który sobie wcześniej załatwiłam i w sądzie. Tamta praca to też miało być przygotowanie zawodowe. Wybrałam sąd, bo na tamto przygotowanie musiałabym dłużej czekać - miesiąc lub dwa, a poza tym w Urzędzie Skarbowym trzeba umieć liczyć, a ja jestem słaba z matematyki. Dodatkowo do tamtego Urzędu Skarbowego musiałabym codziennie dojeżdżać, a sąd mam blisko domu. Po prostu praca w sądzie wydała mi się lepsza niż w Urzędzie Skarbowym, więc wybrałam sąd, a z pracy w Urzędzie zrezygnowałam.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Powodzenia! :)
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

Gratuluje Ci Dziewico8 :thumbsup:
Napewno sie szybko zaaklimatyzujesz w nowym miejscu pracy czego zycze,
i moim skromnym zdaniem praca praca sadowej protokolantki jest duzo mniej stresujaca niz "uzeranie sie" z dzieciakami w szkole podstawowej :wink:
Hej :!:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
julka233
pASibrzuch
Posty: 200
Rejestracja: 18 sty 2008, 18:45
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: julka233 »

Gratulacje
Ostatnio zmieniony 9 paź 2009, 00:50 przez julka233, łącznie zmieniany 1 raz.
wilczek
pASibrzuch
Posty: 286
Rejestracja: 17 lip 2007, 18:46

Post autor: wilczek »

No to kiedy oblewamy sukces zawodowy??? ;) :absinthe: :woda: :wino: :wino2: :piwo: :drunk: :mrgreen:
Awatar użytkownika
ASymilant
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 4 mar 2008, 19:29
Lokalizacja: Opole-Londyn

Post autor: ASymilant »

niby mala rzecz a cieszy---GRATULACJE:dancingdog:
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Znów mam nową pracę!

Post autor: DZIEWICA8 »

Serdeczne dzięki dla wszystkich, którzy życzą mi powodzenia, gratulują mi, wspierają mnie! :D :D :D


Oczywiście, cieszę się z nowej pracy i jestem jej ciekawa. Trochę też się jej boję, to dla mnie nowość, nie wiem czy sobie poradzę, nie wiem jakie będę mieć obowiązki, jacy będą moi współpracownicy, jakie będą warunki pracy. Nie wiem tez co będzie dalej - gdy skończy się już to pół roku. Jednak wkrótce się o tym wszystkim przekonam. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Oczywiście zdam Wam relację z nowej pracy, gdy już się w niej trochę zaaklimatyzuję. Jeszcze raz: Dzięki wszystkim! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
camellia
ciAStoholik
Posty: 355
Rejestracja: 21 maja 2007, 23:27

Post autor: camellia »

Honzol pisze:moim skromnym zdaniem praca praca sadowej protokolantki jest duzo mniej stresujaca niz "uzeranie sie" z dzieciakami w szkole podstawowej
Dokładnie tak, Dziewico nasza kochana!
Na pewno będziesz bardziej zadowolona z tej pracy, którą zaproponowali Ci w Urzędzie. I uwierz mi, wiem coś o tym. Szkoda tylko, że więcej pieniędzy Ci nie dadzą, ale z drugiej strony lepsze to, niż nic. Powiem Ci przy okazji, że wkrótce najprawdopodobniej zakończy się moja przygoda z nauczycielstwem (z przyczyn ode mnie niezależnych) i być może będę w takiej samej sytuacji, jak Ty obecnie. I wiem, że też będziesz życzyła mi powodzenia :D Tak więc trzymaj się dzielnie, Dziewica! Jesteśmy z Tobą.
Panie, co oznacza to, czym mnie doświadczasz...
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Dziewico, gratuluję! Sama bym też z ciekawości poszła do takiej pracy :D Nie wiedziałam, że takie oferty mają w Urzędzie Pracy. Pzdr.
Awatar użytkownika
damian-dec
AS gaduła
Posty: 415
Rejestracja: 12 lut 2008, 23:14
Lokalizacja: Dublin/Wroclaw

Post autor: damian-dec »

no i oczywiście życzę (bez ironii :wink: )---szybkiego AWANSU i PODWYŻKI :D --
POWODZENIA [/b]
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

gratulacje
Czarno to widzę...
Arilin
łASuch
Posty: 167
Rejestracja: 24 mar 2007, 01:44

Post autor: Arilin »

Powodzenia Dziewica :) Poradzisz sobie :)
Awatar użytkownika
opuncja
nASturcja
Posty: 282
Rejestracja: 22 sty 2008, 20:07
Lokalizacja: Dolina Kaktusów

Post autor: opuncja »

Trzymam kciuki i życzę powodzenia :thumbsup: . Tylko się nie daj wykorzystywać niektórym urzędasom bo bywają różni :> . A póki co - mokrego śniegiem poniedziałku :ecool:
ODPOWIEDZ