korek na autostradzie?...

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

korek na autostradzie?...

Post autor: magellan »

mam zamiar wybrac sie pod koniec nastepnego tygodnia samochodem do polski. zna ktos moze w polskim internet strone, na ktorej mozna poczytac o aktualnych korkach na autostradach/drogach i gdzie jakie roboty drog sie znajduja?

przeszukalem juz pod "aktualne korki, aktualne roboty drogowe" itp. lecz nic dokladnego czy konkretnego nie znalazlem. zna sie ktos na tym? :roll:

magellan :D
marzyciel
ASiołek
Posty: 53
Rejestracja: 29 kwie 2006, 00:52
Lokalizacja: Niemcy

Re: korek na autostradzie?...

Post autor: marzyciel »

Czesc Magellan!
Ja niestety nie znam takiej strony, bo gdy ja jezdze do Polski to slucham jedynie w radiu w trakcie jazdy co mowia o korkach. I naogol i tak mam szczescie bo ja jezdze o takich porach gdy jest pusto :D
A w polskich radiach to prawie wogole nie mowia tak o korkach jak w Niemczech, wiec gdy jestem juz w Polsce to nawet nie szukam takich informacji. Ale jezeli moge Ci zaproponowac to najlepszym dniem do jechania do Polski jest albo sobota albo niedziela rano. :wink:
Pozdrawiam
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: korek na autostradzie?...

Post autor: magellan »

hi marzyciel :wink:

dzieki za infos. do tej pory jezdzilismy tez prawie zawsze w sobote lub w niedziele, i tym razem tez tak bedzie. 8) co slyszalem, to ze A4 w okolicach wroclawia jest na dluzszym odcinku tylko 2 pasowa - reszta w remoncie. slyszalem od jednego goscia, ze zrobil tam ostatnio 40 kilometrow przez 3 godziny... dlatego myslalem o stronie w internet, na ktorej mozna by bylo sobie przed wyjazdem droge "zobaczyc".

gruß

magellan :wink:
marzyciel
ASiołek
Posty: 53
Rejestracja: 29 kwie 2006, 00:52
Lokalizacja: Niemcy

Re: korek na autostradzie?...

Post autor: marzyciel »

no ja wlasnie tez tamtedy jade :wink:
I musze Cie uspokoic, bo prace na autostradzie w Polsce ida do przodu! :)
Jak wjedziesz na A4 za Boleslawcem na kierunek Wroclaw to zobaczysz ze duzo jest juz zrobione i calkiem fajnie sie jedzie. Jedynie to jeszcze odcinki przed samym Wroclawiem nie sa do konca jeszcze ukonczone i czasami jak ma sie pecha to trzeba sie wlec za jakas ciezarowka na jedno-pasmowce, no ale jezeli wyjedziesz w niedziele to nie bedzie zadnych problemow. No a od samego Wroclawia to autostrada jest juz super! :)
Pozdrawiam i zycze milej podrozy.
Gruß, marzyciel.
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: korek na autostradzie?...

Post autor: magellan »

no wiem - juz ostatnio jak bylem w polsce (jesien w tamtym roku), to widzialem ile sie zmienilo - niektore odcinki drogi sa naprawde super! lepiej zrobione niz u nas. :) tylko jest ograniczenie szybkosci - szkoda. ale nic, byle czlowiek dobrze zajedzie.
ten odcinek z katowic do krakowa tez jest ok - ale platny. czekam, az bedzie ta autostrada az do tarnowa gotowa, to bede tu od nas za pare godzin na miejscu. :wink:

magellan :)
Awatar użytkownika
kibic
łASuch
Posty: 152
Rejestracja: 2 gru 2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: korek na autostradzie?...

Post autor: kibic »

Magellanie jakie autostrady, jakie drogi :!: :D
Wstyd i tyle, co tu kryć! :oops:
wasz k i b i c
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: korek na autostradzie?...

Post autor: magellan »

hmmm..., no musze powiedziec, ze akurat TA droga/auostrada ktora ja jezdze jest super - A4. jeszcze pare lat temu to bylo katastofalne: dziury tak glebokie ze kola odlatywaly, stare plyty betonowe polozone jeszcze za czasow adolfa, z czasem sie pod ciezarem samochdow ciezarowych tak w kierunku jazdy ponachylaly, ze sie mialo ciagle uczucie, twoj samochod probuje co 10 m wzbic sie w powietrze itd. :lol: a teraz wszystko nowe.

ok - w miastach sa dalej zle drogi, no ale tych nie uzywam, jak jade do polsi. :wink:

magellan :)
ODPOWIEDZ