:)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
agaaa
łASuch
Posty: 159
Rejestracja: 1 maja 2008, 17:11
Lokalizacja: Gdańsk

:)

Post autor: agaaa »

Cześć
Ostatnio zmieniony 30 lip 2008, 08:21 przez agaaa, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
ironek
mASełko
Posty: 102
Rejestracja: 17 lut 2008, 23:01

Post autor: ironek »

Młodziutka jeszcze jesteś:). Witaj.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

W takim wieku chyba jeszcze jest za wcześnie, aby mówić o swojej orientacji czy czymkolwiek takim :roll:

W każdym razie joł ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Salomea

Post autor: Salomea »

Ant pisze:W takim wieku chyba jeszcze jest za wcześnie, aby mówić o swojej orientacji czy czymkolwiek takim :roll:
Też tak myślę. :roll:

Witaj, heloł ! :wink:
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

:welcome:

Mnie natomiast nie wydaje się by wiek 15 lat to było za wcześnie by mówić o orientacji. W tym wieku lub wcześniej na ogół człowiek odkrywa swoją tożsamość w tym temacie (pierwsze zakochania, związki itp. itd.) albo dalej nic o sobie nie wie i ma mętlik w głowie, bo i tak bywa. ;)
Nie jest przecież tak, że nagle w dniu 18tych urodzin człowiek budzi się rano i zdaje sobie sprawę, że jest homo, hetero, bi, czy aseksualny. To się wie znacznie wcześniej tylko nieraz się zdarza, że nie można dla tego znaleźć nazwy, jak w moim przypadku, kiedy jeszcze termin "aseksualność" nie był mi znany.
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Heloł :ciasto:
agaaa pisze:już od dość dawna podejrzewam że jestem aseksualna. nie wiem czy tak jest napewno, ale już jakiś rok temu zauważyłam, że wszystko na to wskazuje

Hmm, a co na TO wskazuje? ;)
agaaa
łASuch
Posty: 159
Rejestracja: 1 maja 2008, 17:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: agaaa »

Gizmo:
Porównuję się do osób w podobnym wieku do mnie i widzę wyraźnie, że nie jestem taka jak oni. Nie odczuwam potrzeby się z wiązać z nikim przeciwnej płci i nie czuję żadnych potrzeb seksualnych (tak, wiem że mam 15 lat, ale to już wystarczająco dużo). Myślałam już o tym wcześniej, ale gdybym tu napisała o tym mając 13 czy 14 lat to byście sobie pomyśleli, że dziecko oszalało :) teraz też możecie tak myśleć, ale jak napiszecie do mnie że jestem za młoda żeby stwierdzić że jestem aseksualna to to nic nie zmieni, bo jak będe miała np 20 lat to będzie tak samo
Awatar użytkownika
opuncja
nASturcja
Posty: 282
Rejestracja: 22 sty 2008, 20:07
Lokalizacja: Dolina Kaktusów

Post autor: opuncja »

Witaj :hello:
punkadiddle
As Trefl
Posty: 151
Rejestracja: 1 maja 2008, 16:34

Post autor: punkadiddle »

Ach witaj! :D Też jestem nowa na forum ;) Ale cieszę się, że jestem jaka jestem :) Jak można na to narzekać? ;)
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Agaaa pisze:jak napiszecie do mnie że jestem za młoda żeby stwierdzić że jestem aseksualna to to nic nie zmieni, bo jak będe miała np 20 lat to będzie tak samo
Jeżeli jesteś obojętna romantycznie tak jak ja, to wierzę, że mogłaś to wiedzieć, mając nawet 8 czy 10 lat. Chociaż ja szczerze mówiąc nie odrzucałam samej opcji uprawiania seksu - myślałam, że dojdę do tego etapu, gdy jakaś płeć mnie zainteresuje, a to się nigdy nie stało ;)
W innym temacie napisałaś, że brzydzi Cię samo słowo "seks" - to była przenośnia, czy naprawdę tak masz? :roll:
agaaa
łASuch
Posty: 159
Rejestracja: 1 maja 2008, 17:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: agaaa »

Gizmo:
naprawdę.
Awatar użytkownika
damian1900
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 7 lut 2008, 13:56
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: damian1900 »

Ja myślę,że 15 lat to za mało żeby się definiować,ale jeśli wszystko na to wskazuje to pewnie jesteś asem :welcome:
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

j.p.
Ostatnio zmieniony 3 maja 2008, 13:01 przez Parkinson, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

w wieku 15 lat bywałem na imprezach na których nie było możliwości nie uprawiania seksu i już wtedy wiedziałem że nie jest to dla mnie ale że nie chciałem odstawać od ogółu to robiłem swoje ...

aż wstyd przyznać że pojęcie aseksualizmu poznałem jakieś 2 lata temu w wieku ~ 24 lat




witam i życzę ci żebyś się nie męczyła jak co poniektórzy ...

sora za spam
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Konnichi wa :ciasto: :ciasto: :D
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
ODPOWIEDZ