Transwestytyzm

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
punkadiddle
As Trefl
Posty: 151
Rejestracja: 1 maja 2008, 16:34

Transwestytyzm

Post autor: punkadiddle »

Temat może z deczka dziwny, ale w końcu interesująca sprawa. Co ogólnie myślicie o transwestytach? Spotkaliście kiedyś jakiegoś?

Ja szczerze mówiąc widziałam, ale rzadko i przez chwilę, a całkiem interesujące, że ludzie potrafią się tak przebrać i chodzić normalnie. Często bez seksualnych podtekstów...
Salomea

Re: Transwestytyzm

Post autor: Salomea »

Chyba żadnego nie spotkałam. :roll: Raczej nie przyglądam się ludziom, więc nawet gdyby stał obok to pewnie bym nie zauważyła. :wink:

Co myślimy? :roll:
Ja chyba nic. Bo cóż mam myśleć? :wink: :mrgreen:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Jak lubią ;)
Czczony nie tylko w Chinach
punkadiddle
As Trefl
Posty: 151
Rejestracja: 1 maja 2008, 16:34

Post autor: punkadiddle »

No tak tak, jak lubią. Ale są seksualni i to na inny sposób.
Ja kiedyś spotkałam trans, a zwróciłam uwagę, bo stał(a) przede mną w kolejce do kasy. Miałam trudności, żeby się nie wgapiać, ale to było takie czyste zainteresowanie... :aniol:
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Niech się przebiera, kto chce ;)
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Mnie bawi to, jak ludzie tracą orientację, gdy nie wiedzą, czy się do kogoś zwrócić per "pan", czy "pani". A że mam predyspozycję do tego by swoim wyglądem wprawiać ludzi w takie właśnie zdziwienie to często to obserwuję. :mrgreen: ;)
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
wilczek
pASibrzuch
Posty: 286
Rejestracja: 17 lip 2007, 18:46

Post autor: wilczek »

To może lepiej zamias per "pan", "pani" mówic po prostu "Ty". Może to troche nietaktowne, albo cwaniackie, ale zażenowania sie unika ;)
Samiec Alfa 8)
punkadiddle
As Trefl
Posty: 151
Rejestracja: 1 maja 2008, 16:34

Post autor: punkadiddle »

dorosłe dziecko pisze:Mnie bawi to, jak ludzie tracą orientację, gdy nie wiedzą, czy się do kogoś zwrócić per "pan", czy "pani".
A jak byś sama powiedziała do takiego Józka alias Alruny? Pan czy pani? :P
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Hej, dobry człowieku? :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
punkadiddle
As Trefl
Posty: 151
Rejestracja: 1 maja 2008, 16:34

Post autor: punkadiddle »

Czy dobry człowiek ma rozmienić 5 zł.? :diabel:
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

punkadiddle pisze:
dorosłe dziecko pisze:Mnie bawi to, jak ludzie tracą orientację, gdy nie wiedzą, czy się do kogoś zwrócić per "pan", czy "pani".
A jak byś sama powiedziała do takiego Józka alias Alruny? Pan czy pani? :P
Ogólnie walczę z "panowaniem" i "paniowaniem", więc do ludzi zwracam się bezpośrednio per Ty i wbrew temu, co wielu może sądzić to właśnie przełamuje lody zamiast tworzyć barierę oficjalności zwrotu "pan"/"pani".
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Poznałem kiedyś Kanadyjczyka pracującego jako drag queen - z zawodu tancerz, ponoć kiedyś na imprezie przebrał się za dziewczynę i tak mu to fajnie wyszło, że żona namówiła go by zrobił z tego zawód.
Tyle że to nie jest prawdziwy transwestytyzm :D

A ci prawdziwi? Niech sobie żyją tak, jak mają ochotę - nic do nich nie mam, jeśli oni nie mają nic do mnie
Awatar użytkownika
EmiMaja
ASiołek
Posty: 74
Rejestracja: 15 lip 2014, 00:02
Lokalizacja: Kłodzko

Re:

Post autor: EmiMaja »

dorosłe dziecko pisze: mam predyspozycję do tego by swoim wyglądem wprawiać ludzi w takie właśnie zdziwienie to często to obserwuję.
Ja też tak mam, więc wiem o czym piszesz. Co do transwestytów, to znam jednego i mam z nim kontakt. Jak to lubi, to nie będę mu nic mówić, a wiem, że jak się raz wejdzie do tej rzeki, to potem trudno wyjść. Wielu tv próbowało pozbywać się damskich rzeczy , czy to je palili czy sprzedawali, czy wynosili na śmietnik, czy oddawali dla PCK - zawsze wracało. Dla mnie to jest analogicznie jak to że powiedzmy ktoś bardzo lubi majsterkować przy samochodzie i się mu tego zabroni, to po cichu dalej będzie to robił, tylko gdzie indziej, tak samo jest z transwestytami. Można ostatecznie potraktować jako nieszkodliwe hobby, tyle że o ile majsterkowanie jest ogólnie tolerowane, to tv już nie, a osobiście nie widzę wielkiej różnicy między śrubokrętem a damskimi figami - i jedno i drugie można lubić tak samo.
Andro - Gyne
2 in 1
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Transwestytyzm

Post autor: Indiana »

Samo zjawisko transwestytyzmu ( traktowane na poważnie ) wydaje mi się z deczka nudne, ale jak ktoś lubi... Niektórzy ludzie lubią oglądać " M jak miłość ", inni zaś upatrują rozrywki w transwestytyźmie...
:wink:
Awatar użytkownika
Biała
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 9 gru 2014, 21:08

Re: Transwestytyzm

Post autor: Biała »

Jak dla mnie to zależy od przypadku... Czy dany transwestyta robi to, bo po prostu lubi - i wtedy jest ok, każdy jest inny i co inne daje mu szczęście - czy po prostu jakiś pajac ma parcie na szkło i chce publicznie szokować. Na telewizyjne/medialne cyrki mam chyba alergię ;-)
Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6 lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki. Gdzie jest ojciec??
ODPOWIEDZ