Parada AS'ów!

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Parada AS'ów!

Post autor: Zixxar »

Ostatnio dużo myślalem i wpadłem na wspaniały pomysł. Można by zorganizować paradę AS'ów, ostatnio jest to tak popularne! :)
Awatar użytkownika
Kala
ASiołek
Posty: 62
Rejestracja: 5 maja 2008, 15:28
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Kala »

Myślę, że zostalibyśmy potraktowani gorzej jak homoseksualiści Niestety. :x

Śmiem tak twierdzić na podstawie komentarzy na tej stronie: http://www.insomnia.pl/Aseksualizm-t160468.html
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Kala, myślisz ze wszechpolacy zrobili by kontrdemonstrację "Marsz ku reprodukcji i podtrzymywaniu gatunku" ? :)
Awatar użytkownika
Joan
mASełko
Posty: 123
Rejestracja: 14 maja 2008, 11:32

Post autor: Joan »

Zixxar, a nie zdziwiłabym się, jakby się tak stało. Ludzie zachowują się nielogicznie. Jak homoseksualiści uprawiają seks - źle, jak aseksualni nie uprawiają seksu - jeszcze gorzej... Czy ten seks musi być naprawdę taki ważny w życiu?! -_-
Awatar użytkownika
Kala
ASiołek
Posty: 62
Rejestracja: 5 maja 2008, 15:28
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Kala »

Myślę, że zostalibyśmy potraktowani jako coś nie z tej Ziemi. jako jakieś dziwne istoty, które "nie odczuwają potrzeby". Dla mnie to jest normalne, ale dla innych niestety nie. Homoseksualiści przynajmniej lubią seks (w większości wypadków) i go uprawiają (nie ważne w jaki sposób). Niestety Polska nie jest jeszcze na takie coś przygotowana, aseksualistów jest wciąż mało. Mam nadzieję, że kiedyś to się zmieni. Że zmieni sie przede wszystkim podejście innych do tego wszystkiego.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Ale się uśmiałam. Ludzie są prymitywni, wszystko sprowadzają do jednego. No i najważniejsza konkluzja, jakiegoś użytkownika: jesteśmy ASami, bo nie myjemy się, brzydko pachniemy i nikt nas nie chce, tak jak jakiegoś tam faceta.
Kurde, w końcu dowiedziałam się prawdy o sobie. Zacznę się myć, to skończy się mój aseksualizm. Uwielbiam te dobre rady z internetu.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
punkadiddle
As Trefl
Posty: 151
Rejestracja: 1 maja 2008, 16:34

Post autor: punkadiddle »

Nie no i coś takiego dajecie w dziale rozrywka! Jak ja mam czytać wypowiedzi takich bęcwałów dla rozrywki to może pójdę się podetrzeć pumeksem... Dla rozrywki oczywiście :P Tj. chodziło mi o papier ścierny, ale w sumie co za różnica, podniosę sobie stopień trudności i wybiorę pumeks! Chociaż... Nie, w końcu asy się nie myją!
"Zreszta nie dziwie sie czemu jest taki aseksualny, jak o siebie nie dba zadna go nie chce to tylko pozostaje mu aseksualizm...Zalosni są tacy ludzie."
No po prostu bez komentarza to można zostawić... Wkurzające. Ja się po pierwsze żadnych swoich praw nie domagam, mogę brać ślub z kim zechcę, a tak na prawdę nie chcę. Więc czego się mam domagać?! Poza tym żałosna dziewczynka nie rozróżnia celibatu od aseksualizmu. Jak to mówią ludzie tego pokroju "żal.pl" albo "żal *** ściska". Najpierw powinna się zapoznać z tematem, a nie pisze, bo chce się na kimś wyzyć, jak ja w tej chwili :mrgreen: Idioci! Eh... Nie dawajcie czegoś takiego ;)
"tak nalezy tylko wspolczuc takiemu...... nie wie co traci"
Ekhu, ekhu! Co proszę?! ... :|
Awatar użytkownika
Olka
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 19 kwie 2008, 00:36
Lokalizacja: Warszawa / Wrocław :)

?!

Post autor: Olka »

Matko... dawno nie czytałam tak kuriozalnych wypowiedzi na forum- jeśli w ogóle tamte żałosne posty można nazwać 'wypowiedziami'... Od razu widać, że wyjątkowo ograniczeni ludzie zabrali się za 'charakteryzowanie' aseksualizmu... ich zarzuty są tak prymitywne, że aż śmieszne... jednym słowem: MASAKRA^^
*** 'The idea of waiting for something makes it more exciting.' Andy Warhol
Awatar użytkownika
Kala
ASiołek
Posty: 62
Rejestracja: 5 maja 2008, 15:28
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Kala »

Mamy szczęście - asy mogą żyć w ukryciu, tworzyć związki, wychowywać dzieci (dla przykładu - chociażby z domu dziecka, jeśli nie chcemy swoich, nie czujemy się na sile poświęcić chwilowo swojej aseksualności dla dobra potomstwa)asy nie mają tych wszystkich problemów co homoseksualiści. O tyle dobrze :P I nikt nie musi o niczym wiedzieć i nas linczować. Uffff.
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Post autor: Weep »

Parady organizują mniejszości, które chcą/mają potrzebę afiszować się ze swoimi poglądami. Wydaje mi się, Zixxar, że wśród asów nie znajdziesz wielu chętnych, gotowych głosić, jak świat szeroki i długi, że nie lubią seksu. ;)
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Moim zdaniem nie głoszenie, że się nie lubi seksu byłoby najważniejsze, ale nauczenie ludzi poszanowania prywatności drugiego człowieka by nikt się nie interesował kto co robi bądź nie robi w łóżku za obopólną zgodą partnerów bądź człowieka nie robiącego pewnych rzeczy i łóżka. Tak, łóżko trzeba obowiązkowo zapytać o zdanie. Ciekawe, co by powiedziało... :mrgreen:

A wypowiedzi na tamtym forum nie mam ochoty czytać wypowiedzi, gdzie już w pierwszym poście pisze o robieniu ze swoich zaburzeń stylu życia. :roll: Czy oni robią ze swoich nie zaburzeń styl życia? I co pod pojęciem „stylu życia” rozumieją? Chyba nawet nie chcę znać odpowiedzi na te pytania. :|
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
metede
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 2 lip 2008, 16:47

Post autor: metede »

po co w tak tandetny sposób prezentować swoją inność
mam złe skojarzenia ze słowem "parada"
Awatar użytkownika
Ogrzyczka (nie-as)
pASibrzuch
Posty: 214
Rejestracja: 18 maja 2007, 20:15
Lokalizacja: Warszawa, fabryka czekolady :)

Post autor: Ogrzyczka (nie-as) »

Ja też, ale to przez nachalnych homo a nie przez ASów... może przy odrobinie szczęścia jeszcze się da te skojarzenia odkręcić... :P
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

Powiem tak. homo: les i geje pragną narzucać swój tryb życia. Czy Asy chcą coś narzucać? Ja mojego sposobu na życie nikomu nie narzucam i nie chcę by był narzucany. Paradzie nie
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Ognik pisze:Powiem tak. homo: les i geje pragną narzucać swój tryb życia.
Pierwsze słyszę xD
ODPOWIEDZ