czarny pierścień

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy wiedział-eś/-aś, że czarny pierścień noszony na środkowym palcu prawej ręki jest nieoficjalnym znakiem aseksualizmu?:)

Tak, tak oczywiście że wiedział-em/-am
44
22%
Nie, ale już wiem:)
153
78%
 
Liczba głosów: 197

Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

Co kraj to obyczaj :) Jak Ci się podoba, to super. Wątpię, by któryś z nosicieli :wink: czarnego pierścienia w takim wypadku był ASem. :wink:
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

nehemia pisze:Sek w tym, ze wiekszosc glupich nastolatkow, ktorzy nie moga sobie panny/panicza znalezc z tego lub innego powodu bedzie sie podszywac pod aseksualistow, zeby laski wyrywac.
Podryw na aseksualność? Co za pomysł, nie wiem czy którykolwiek z "głupich nastolatków" chciałby to zastosować :-o
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

Też tego nie rozumiem. Podryw na współczucie?
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

A jak to się przyjęło w innych krajach?
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
nehemia
ASiołek
Posty: 86
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:02
Lokalizacja: Trojmiasto

Post autor: nehemia »

Ognik pisze:Też tego nie rozumiem. Podryw na współczucie?
Czego tu nie rozumiec. Podryw na zwracanie na siebie uwagi.
Dziewczyny mozna pderwac na geja, to i tym bardziej na aseksualnosc
Starfuckers Inc.
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Chyba tylko takie, które się założą z koleżankami, że się prześpią z ASem i go przekabacą. :lol: :lol: Na pozostałe – o ile by wiedziały, co taki pierścień może znaczyć – powinno działać zniechęcająco niczym plotka o kimś, że jest homoseksualistą.
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

O. dokładnie to.
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Ciekawe, czy odpowie ktoś na moje pytanie.
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
damian-dec
AS gaduła
Posty: 415
Rejestracja: 12 lut 2008, 23:14
Lokalizacja: Dublin/Wroclaw

Post autor: damian-dec »

Ognik pisze:Co kraj to obyczaj :) Jak Ci się podoba, to super. Wątpię, by któryś z nosicieli :wink: czarnego pierścienia w takim wypadku był ASem. :wink:
ostatnia rzecz na jaka zwracam uwage to jest kolor pierscienia ktory ktos nosi :wink:

a nawet jakbym zauwazyl ze to czarny i na srodkowym palcu to ....
gadżet dla mnie i nic więcej :)

ale nie mam nic do tego co, kto i w jakim celu nosi na swoim palcu :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

Czarny, może wejdź na fora w języku jaki znasz i spytaj. Bym to zrobił jakbym miał czas. Może wkrótce wejdę na forum dla asów z Anglii lub stanów. W niemieckim aż tak biegły nie jestem.
fonfeluch
mASełko
Posty: 144
Rejestracja: 19 lip 2007, 18:41
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: fonfeluch »

dorosłe dziecko pisze:Chyba tylko takie, które się założą z koleżankami, że się prześpią z ASem i go przekabacą. :lol:
Gdyby się przespały z asem wyszłoby że to on je przekabacił. Co innego gdyby się nie wyspały, ale tak to ... :)

widze że moja odpowiedź w ankiecie stanowi 6% hmmm :)
zajrzyjcie http://www.youtube.com/fonfeluch
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
możliwe że jesteś zainteresoanya przyłączeniem do grupy aseksualistów na youtube jak tak to klik klik:
http://www.youtube.com/group/aventube :)
pozdrochy
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
świat jest o wiele ciekawszy/bogatszy gdy nam się zdaje że nikt nie pa3y --- Kofta
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Post autor: Weep »

Odświeżam temat, co by sie pochwalić, że mama przywiozła mi z wycieczki Pragi... tak, tak - czarny pierścień! :-P
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Na forum AVENu pisze o hematytowym, czarnym pierścieniu. A hematyt to mój ulubiony metal. Mam już 3 naszyjniki z hematytu, 2 pierścionki z hematytowymi oczkami i 1 branzoletkę, które przywiozłam sobie z Sycylii. Na targach medycyny naturalnej w Katowicach widziałam obrączki hematytowe i kiedy tam wybiorę się następnym razem , chyba kupię sobie jedną.
punkadiddle
As Trefl
Posty: 151
Rejestracja: 1 maja 2008, 16:34

Post autor: punkadiddle »

Wróciłam po przerwie :mrgreen: O pierścieniach, pierścionkach i innych obrączkach słyszę pierwszy raz. Nosić nie zamierzam, gdyż biżuteria jest dla mnie niewygodna. No, może poza srebrnym łańcuszkiem, ale akurat przebywa w naprawie. Każda próba noszenia przeze mnie pierścionka spełzała na niczym po dniu... :roll: A pierścionków u płci męskiej jakoś... Nieee, fuj :mrgreen: Nawet obrączki... Chociaż to zależy, ale takie kolczyki w uszach Beckhama np. :shock: :lol: Heh, ostatnio myślałam nad tym, ilu znam piłkarzy. I oczywiście o Beckhamie nie pomyślałam, jakoś mi pod modela podchodzi :mrgreen: Taki offtop pod koniec 8)
Aha, jeszcze jeśli już nawet próbowałam nosić coś na palcach, to raczej na wskazującym, środkowy tak... średnio :)
agaaa
łASuch
Posty: 159
Rejestracja: 1 maja 2008, 17:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: agaaa »

Pierwsze słysze :)
ODPOWIEDZ