"wspanialy" artykul w Charakterach

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
Motylciemny
motylAS
Posty: 616
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:34
Lokalizacja: z księżyca

"wspanialy" artykul w Charakterach

Post autor: Motylciemny »

Boze jaka nuda
Znow to samo
Przeczytajcie sobie Charaktery z lipca 2008.
Uproszczajac to aseksualni wedlug tego artykuly
to ludzie bardzo katoliccy ktorzy maja ze wzgledu wiare
negarywne nastawienie do seksu
badz molestowani.
To ciekawe bo ja sledze to forum
i jakos nie spotkalam tu przypadkow mega katolickich
i jakos molestowanych tez nie ale co tam.
Ciezko jest chyba niektorym ludziom pojac ze mozna po prostu tego nie czuc i tyle
Pozdr
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

Co niewiedza czyni z człowieka.
Autor artykułu zasługuje na przymusowe czytanie wszystkich tomów Krucjat. Dowiedział by się co to jest katolickość.
Czytanie tego jest gorszą karą niż chłosta.
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Ja jestem mega anty katolicki - to się liczy? :diabel:
Awatar użytkownika
opuncja
nASturcja
Posty: 282
Rejestracja: 22 sty 2008, 20:07
Lokalizacja: Dolina Kaktusów

Post autor: opuncja »

Jeśli ktoś sprowadza sprawy seksualności jedynie do wyznawanych poglądów religijnych tzn. że nie ma pojęcia ani o jednym temacie, ani o drugim. Ot, fachowa wiedza mediów...
Awatar użytkownika
Motylciemny
motylAS
Posty: 616
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:34
Lokalizacja: z księżyca

Post autor: Motylciemny »

No widzisz Piorun :serce:
ja tez jestem mega anty katolicka
ale co tam.
Opuncja zgadzam sie z Toba.

Zeby nie bylo ze cos przeoczylam w tym artykule
to jeszcze raz go przewertowalam.
Jeden z badaczy stwierdzil iz byc moze
obnizone libido to spraw slabego zdrowia.
bez komentarza
Ostatnio zmieniony 19 paź 2009, 17:26 przez Motylciemny, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Motylciemny pisze:Jeden z badaczy stwierdzil iz byc moze
nasze obnizone libido to spraw slabego zdrowia.
Hehhh, obniżone? Czy coś, czego nie ma i nigdy nie było, może się obniżyć? :diabel:
Załamka. Znowu komuś się wydawało, że pisze o aseksualności, komuś się wydawało, że mówi o aseksualności - no i proszę państwa, mamy artykuł! :/
Salomea

Post autor: Salomea »

Ja wyznaję Salomeizm, jest on bardzo anty katolicki. Można kraść, gwałcić, mordować. Nie robię tego tylko dlatego, że mi się nie chce. Na razie. :diabel:
To był offtop, a co, wolno mi. Artykułu nie skomentuję, gdyż, ponieważ nie chce mi się jechać po Charaktery, trochę daleko mam. :xmrgreen:
Albo nie, zmieniłam zdanie.
Teraz spróbuję napisać coś mniej lolowatego, żebym nie musiała się wyciąć. Trzeba zachować pozory. :diabel:
Otóż uważam, że autor artykułu nie ma racji, wprawdzie nie wiem o czym traktuje tekst, ale to nieistotne. Wyrażam opinię, bo mi wolno i bo jest demokracja. Poza tym uważam również, że wszyscy seksuolodzy i psycholodzy, którzy wypowiadają się na temat aseksualności zwyczajnie bredzą. Tako rzeczę ja. Au revoir. :xmrgreen: :easter:
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Przeczytałam ten artykuł. Dla mnie wygląda to tak, jakby ktoś z ulicy, kompletnie niezorientowany w temacie, napisał cokolwiek, byle jakoś "sklecić" artykuł. Jeśli chodzi o mnie, to prawie nic sie nie zgadza: chorowałam ostatni raz 15 lat temu na grypę- zawsze byłam najzdrowsza w klasie, religijna specjalnie nie jestem, fizycznie dojrzałam dokładnie w tym samym wieku co koleżanki, nie mam słabego wykształcenia, jak byłam mała, to moi rodzice nie biedowali, jestem zadowolona z życia, nie przeżyłam żadnej traumy, patologicznym narcyzem chyba też nie jestem :roll:
Jedyne co się zgadza, to chyba tylko to, że czuję przeciążenie seksem w mediach :mrgreen:
Awatar użytkownika
Iluzjonistka
frikASek
Posty: 240
Rejestracja: 20 kwie 2008, 19:34

Post autor: Iluzjonistka »

jeśli chodzi o wiare to nie wierze :diabel: jak chyba większość tutaj :mrgreen:
głupota ludzka mnie przeraża
Awatar użytkownika
Motylciemny
motylAS
Posty: 616
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:34
Lokalizacja: z księżyca

Post autor: Motylciemny »

Ps.Zacytowali Cie GIZMO w tym artykule
Ostatnio zmieniony 1 lis 2009, 16:39 przez Motylciemny, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Ogrzyczka (nie-as)
pASibrzuch
Posty: 214
Rejestracja: 18 maja 2007, 20:15
Lokalizacja: Warszawa, fabryka czekolady :)

Post autor: Ogrzyczka (nie-as) »

Kupiłam jeden numer całych tych Charaktyruf, ale to coś zraziło mnie ostatecznie :/ Jedna z rzeczy wkurzających mnie w świecie to właśnie uszczęśłiwianie na siłę i szukanie problemów tam gdzie ich nie ma (niesmak na widok seksualnych gejów to od razu nietolerancja, klaps dla malucha to znęcanie się, itd...) Wielka szkoda że tak samo podeszli i do tego tematu... A FUUUU :P
P.S. Jestem rozsądnie katolicka ;p
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Motylciemny pisze:Zacytowali Cie GIZMO w tym artykule
Nooooo waaaaay! Już pędzę do kiosku :!: :rdog:

Hehhh, a tak na poważnie, wystarczą mi Wasze komentarze. Nawet kijem tego nie dotknę :P
Gość

Post autor: Gość »

czytalam i coz zgadzam sie co do " przesiagniecia mediami o sexie"

i o tej choriwitosci ,hmm mozliwe calkiem ze mam obnizone libido przez zdrowie ,psychiczne;) czyli samoocena niska ,czeste doly itp

noi ni ejestem religijna ,nawet wiecej nie chodze do kosciola
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

A tak na marginesie, to mam koleżanke, która bardzo lubi seks, a ma mnóstwo kompleksów. Moim zdaniem wygląda świetnie, ale ona twierdzi, że jest za niska i za chuda, ciągle doły, czuje się gorsza od innych, nie lubi nawet trochę odkryć np.latem różnych części ciała, ale w łóżku przecież musi się rozebrać. Całe życie jest z wszystkiego niezadowolona. W jej wypadku nie widzę, żeby seks poprawiał samopoczucie i dawał chęć do życia.
Awatar użytkownika
Ogrzyczka (nie-as)
pASibrzuch
Posty: 214
Rejestracja: 18 maja 2007, 20:15
Lokalizacja: Warszawa, fabryka czekolady :)

Post autor: Ogrzyczka (nie-as) »

Bez obrazy, ale może on działa tak jak zapijanie zmartwień - chwila odlotu i dalej to samo :(
ODPOWIEDZ