Grupa krwi

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Jaka masz grupe krwi?

O
92
38%
A
74
30%
B
51
21%
AB
28
11%
 
Liczba głosów: 245

Awatar użytkownika
damian-dec
AS gaduła
Posty: 415
Rejestracja: 12 lut 2008, 23:14
Lokalizacja: Dublin/Wroclaw

Post autor: damian-dec »

A ja --- B Rh+
ale musze jeszcze raz sie zbadac bo ponizsza def. nijak mi tu nie pasuje, he he :mrgreen: :P

Iluzjonistka pisze: Bardzo optymistycznie nastawione do życia osoby, ciekawe wszystkiego, co ich dookoła otacza; kreatywne. Czasami przejawia się to dużą ilością zajęć i zainteresowań. Pomimo tego świadome są swoich celów życiowych i spraw, które są najważniejsze. Nie brakuje im chęci do współzawodnictwa, co przejawia się tym, że wolą przewyższać innych niż siedzieć cicho. Czasami potrafią tak zamknąć się w swoim małym światku, bądź tak otworzyć na ten duży, że zapominają o najprostszych rzeczach. Na pierwszy rzut oka wydają się odważni, mili, pełni energii i entuzjastyczni, ale często ich prawdziwy charakter jest zupełnie inny.Można powiedzieć, że nie bardzo chcą nawiązywać kontakty z innymi


zrobie sobie badania a jak wyjdzie ze mam grupe B to japończycy żądzą :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
parisian
ASiołek
Posty: 52
Rejestracja: 1 kwie 2008, 21:31

Post autor: parisian »

ab rh+
Kupię zestaw noży do zabijania czasu.
punkadiddle
As Trefl
Posty: 151
Rejestracja: 1 maja 2008, 16:34

Post autor: punkadiddle »

Ja tam wiem, jaką mam, bo krew oddaję :wink: 0Rh+
wilczek
pASibrzuch
Posty: 286
Rejestracja: 17 lip 2007, 18:46

Post autor: wilczek »

0 Rh-
Samiec Alfa 8)
agaaa
łASuch
Posty: 159
Rejestracja: 1 maja 2008, 17:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: agaaa »

Orh+ :)
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Nie mam pojęcia. Nawet czytając wyniki japońskich badań, nie wiem, ponieważ każdy opis pasuje do mnie (w jakimś stopniu, oczywiście) :shock:
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Awatar użytkownika
Rojza Genendel
pAStereczka
Posty: 22
Rejestracja: 27 cze 2008, 21:31
Lokalizacja: Smocze Miasto
Kontakt:

Re: Grupa krwi

Post autor: Rojza Genendel »

urtika pisze:Ciekawa jestem jaką grupę krwi mają nasze kochane ASki
Ja mam O RH+
Ja także :)
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Grupa krwi

Post autor: DZIEWICA8 »

Ja niestety nie bardzo wiem jaką mam grupę krwi. Wiem, ze powinnam to wiedzieć, bo to ważne. Chciałabym to wiedzieć. Jednak najprawdopodobniej mam grupę krwi A, gdyż mój tata ma AB, a mama A (widziałam wpisy w ich dowodach osobistych). Mama mówiła mi kiedyś, że ja mam taką samą grupę krwi, jak ona, więc prawdopodobnie to jest grupa A.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

Proste. zrób sobie badanie morfologii krwi z zaznaczeniem grupy krwi.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Jak nieco po 20-ce, chciałam utwierdzić się co do posiadanej grupy, zapytano mnie czy jestem w ciąży. Nie byłam. Nie zdarzyło się to i później. Transfuzji nie potrzebowałam, krwi też nie oddawałam. Tak, więc jedynie moja wiedza genetyki na poziomie szkoły średniej i uderzające podobieństwo do ojca pozwala stwierdzić, że jak i w innych cechach (oczy, kciuki itp.) jestem homozygotą recesywną i posiadam grupę O, Rh+.
Chyba, że prawa genetyki z tamtych pór już nie obowiązują, w końcu reforma była :wink: , kanon lektur też się zmienił, a i dowody na ewolucję już nie takie niezbite :P.
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
camellia
ciAStoholik
Posty: 355
Rejestracja: 21 maja 2007, 23:27

Post autor: camellia »

Nie znam swojej grupy krwi. Kiedyś honorowo oddałam ten cenny płyn, ale drugi raz nie pojawiłam się już w szpitalu, więc nadal nie wiem, co mi dokładnie w tych żyłach krąży.
W rodzinie, tej najbliższej, tylko moja mama zna swoją grupę krwi. Ma A1 Rh+.
Podejrzewam, że nieprędko to nastąpi, ale jak tylko się dowiem, jaką grupę krwi posiadam, dam tu jeszcze znać.
Panie, co oznacza to, czym mnie doświadczasz...
es.em
ASiołek
Posty: 73
Rejestracja: 20 lis 2008, 21:51

Post autor: es.em »

Czytam te Wasze wypowiedzi, rozmawiałem również ostatnio ze swoimi znajomymi w kontekście oddawania krwi - i szczęka mi opada! I to nie dlatego, że to coś złego nie znać swojej grupy krwi - chociaż oczywiście lepiej jest wiedzieć o tym - ale mi mama mówiła o mojej grupie krwi już jak byłem małym dzieckiem. Oczywiste jest dla mnie, że jak się skaleczę wypływa mi A1 Rh+, i zawsze traktowałem to za coś tak "elementarnego" jak nazwisko czy adres. Zatem byłem zszokowany gdy poznałem pierwszą osobę która nie zna swojej grupy. A kiedy się okazało że dotyczy 70% napotkanych ludzi -> i tu wracamy do początku postu - szczęka mi opada :mrgreen:
dzola007
strASzydło
Posty: 397
Rejestracja: 16 wrz 2008, 01:08
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: dzola007 »

Tez nie znam swojej grupy krwi, badania musze robic co pol roku ale nigdy nie przyszlo mi do glowy zeby zapytac.
Awatar użytkownika
ivi
pASibrzuch
Posty: 211
Rejestracja: 1 sie 2008, 21:14

Post autor: ivi »

Mi też szczęka opadła jak przeczytałam:)
Awatar użytkownika
Lorien
jASkółka
Posty: 118
Rejestracja: 20 lip 2008, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lorien »

mam 0+ :)
nie czuć, nie myśleć , nie pamiętać...
ODPOWIEDZ