kto wam się podoba?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
pigmalion
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 11 lis 2007, 17:41
Lokalizacja: warszawa

Post autor: pigmalion »

a ja mam coś takiego, że dla mnie ideał wyglądu As-icy to szczupła wysoka dziewczyna w bardzo grubych okularach, bardzo krótkowzroczna, zupełnie inna niż spalone w solarium, wyzywające dresiary-tipsiary-psiary. Od takich jak najdalej. Jakoś mi się to dopełnia z tym, że osoba o takim wymarzonym wyglądzie byłaby bardzo wrażliwa, nieśmiała i delikatna, nawet pełna kompleksów, no i inteligentna (biblioteka ponad gabinet kosmetyczny itd.).
Ostatnio zmieniony 28 sty 2011, 01:17 przez pigmalion, łącznie zmieniany 1 raz.
Zbyt wiele wrażliwości jest przekleństwem. Nazywajmy rzeczy po imieniu: to jest nóż na gardle.
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Pigmalion pisze:Żenujące jest dla mnie ocenianie kobiety np. przez pryzmat wielkości piersi.
Innymi słowy, Ty wolisz oceniać dziewczyny przez pryzmat grubości okularów? :mrgreen: No, mi się wydaje, że takie coś też nie ma sensu.. ;)
Awatar użytkownika
Iluzjonistka
frikASek
Posty: 240
Rejestracja: 20 kwie 2008, 19:34

Post autor: Iluzjonistka »

każdy ma jakis typ..
no ale z góry nie zakładam ze blondyn o niebieskich oczach, lekko umięsniony itd bedzie przystojny. każdego rozpatruje indywidualnie :xmrgreen:

ten pan z pewnością mi starczy :roll: Obrazek
głupota ludzka mnie przeraża
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

wilczek pisze:
clouds clear pisze:Zawsze powtarzam, że wiara w ideały to ciężkie kalectwo :wink:

Jak już się spotka osobę, z którą miałoby nas ewentualnie łączyć coś więcej niż przyjaźń, to sie to po prostu czuje.I nagle może się okazać, że to nie ten wymarzony wysoki blondyn, student medycyny a nieśmiały brunet z kiosku z gazetami sprawi , że będziemy się w jego towarzystwie czuć wyśmienicie.
No chyba że będzie to student medycyny weterynaryjnej ;) :mrgreen:
No ba! Może być i tak :D
einmal ist keinmal
ks.Braganza
mASełko
Posty: 115
Rejestracja: 3 lip 2008, 15:19

Post autor: ks.Braganza »

pigmalion pisze:a ja mam coś takiego, że dla mnie ideał wyglądu As-icy to szczupła wysoka dziewczyna w bardzo grubych okularach, bardzo krótkowzroczna, zupełnie inna niż spalone w solarium, wyzywające dresiary-tipsiary-psiary. Od takich jak najdalej. Jakoś mi się to dopełnia z tym, że osoba o takim wymarzonym wyglądzie byłaby bardzo wrażliwa, nieśmiała i delikatna, nawet pełna kompleksów, no i inteligentna (biblioteka ponad gabinet kosmetyczny itd.). Żenujące jest dla mnie ocenianie kobiety np. przez pryzmat wielkości piersi. To nie ja...
zasadniczo to poniekąd mój ideał "as-icy" (jej szpetnie to brzmi trzeba by wymyślić cuś nowego ;) ); ale w moim środowisku bardzooo trudno o taka osobę wbrew pozorom
:roll:

z całym szacunkiem do Was dziewczęta, ale po ulicach chadza cała masa "dziwnych" kobiet, jakby się wszystkie urwały z choinki; a gdzie te kobiety pod małymi parasolkami, z dumną kokardą przy bioderkach i w pięknym aksamitnym kapelusiku?

eh, podobnie zresztą można rzec:gdzie Ci faceci, nie?! :P
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

ks.Braganza pisze: z całym szacunkiem do Was dziewczęta, ale po ulicach chadza cała masa "dziwnych" kobiet, jakby się wszystkie urwały z choinki; a gdzie te kobiety pod małymi parasolkami, z dumną kokardą przy bioderkach i w pięknym aksamitnym kapelusiku?
Eeee? :roll:
ks.Braganza pisze:eh, podobnie zresztą można rzec:gdzie Ci faceci, nie?! :P
Taaa, ci faceci w pończochach, trzewikach z klamerkami, dwurzędowych kamizelkach i przypudrowanych peruczkach. :shuriken: Ale nie, to miała być tylko ironiczna analogia do Twojego posta - tak naprawdę ja pragnę, aby ulice Gdańska zapełniły się małomównymi samurajami w yukatach, z kataną, tanto i wakizashi u boku xD
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
to też była ironia :P
ks.Braganza
mASełko
Posty: 115
Rejestracja: 3 lip 2008, 15:19

Post autor: ks.Braganza »

...wiesz, czasem chodzę w kilcie ;) albo lnianej koszuli z haftowanym krzyżem na piersi i z mieczem przy pasie, i nie pogardzę cylindrem i surdutem na przyjęcia... (wiecie jak trudno dziś kupić cylinder :/)

przykro mi, ale chyba Cię zmartwię, nie wyobrażam sobie polskiego samuraja to jedno-dwa, szkoda że tradycja już prawie jest unicestwiona szkoły samurajów, ale... kto wie..., może trafisz na jakiegoś fajnego Japończyka ;)
Awatar użytkownika
Mad_Minstrel
mizantropAS
Posty: 297
Rejestracja: 29 maja 2008, 16:00

Post autor: Mad_Minstrel »

ks.Braganza napisał:
...wiesz, czasem chodzę w kilcie

Fajnie, nie jestem sam:)

A co do ideału to nie wiem. Chyba fajnie by było jakby moja idealna ASa była naturalnie ruda... i chodziła w kilcie. I po górach. I biegała ze mną na długie dystanse. I lubiła whisky. I saunę...


... :D
ks.Braganza
mASełko
Posty: 115
Rejestracja: 3 lip 2008, 15:19

Post autor: ks.Braganza »

Mad_Minstrel pisze:ks.Braganza napisał:
...wiesz, czasem chodzę w kilcie

Fajnie, nie jestem sam:)
no ba, nie ma jak kilt ;)
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Z całym szacunkiem dla Was, chłopcy, ale po ulicy chadza cała masa dziwnych mężczyzn, jakby spadli z księżyca. A gdzie ci faceci ze spojrzeniem, fantazją i charakterem J. Depp'a? No gdzie?
Fajnie, jakby ten ideał as był brunetem o niejasnej przeszłości i najlepiej nazywał się Jack Sparrow :mrgreen:
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

A ja gdzieś czytałem, że facet robiący z siebie świra nie nadaje się dla większości kobiet nawet na chłopaka. Bo gdzie taka kobieta by się z takim facetem, robiącym w każdej sytuacji z siebie świra, miała by się pokazać? A takim świrem jest Jack Sparrow. I dlatego w Piratach Karaibów jest on bez partnerki. (przynajmniej w pierwszej części)
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Za dużo czytasz (nie myślałam, że to powiem). Tak pocieszają się mężczyźni bez wyobraźni (nie mówię o czytaniu, ale o teorii, którą tu przedstawiłeś).
Ale masz rację. O takich facetach się marzy. A za mąż wychodzi się za porządnych gości. :wink:
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
ks.Braganza
mASełko
Posty: 115
Rejestracja: 3 lip 2008, 15:19

Post autor: ks.Braganza »

dziwożona pisze:Za dużo czytasz (nie myślałam, że to powiem). Tak pocieszają się mężczyźni bez wyobraźni (nie mówię o czytaniu, ale o teorii, którą tu przedstawiłeś).
Ale masz rację. O takich facetach się marzy. A za mąż wychodzi się za porządnych gości. :wink:

chyba, że się trafi 2w1 niczym szampon z odżywką :mrgreen:
nie skromnie powiem, że moja pierwsza wielka miłość uważała, że jestem właśnie takim połączeniem...w dodatku brunet ;) (nie reklamuje się :P....chociaż zasadniczo nie wiem brunet, czy ciemny blondyn :P)
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Hmmm, nie wiesz, czy brunet, czy ciemny blondyn? To może przeglądając się w lusterku zdejmij z głowy to metalowe wiaderko, bo jak mnie domniemywam, ten avatar ma jakiś związek z Tobą.
A poza tym, wiesz... Reklamować się możesz do woli. Johnny jest tylko jeden, niepowtarzalny. I ten albo żaden. Wiele kobiet tak ma. Spostrzega świat w systemie binarnym. Pozdrawiam
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
ks.Braganza
mASełko
Posty: 115
Rejestracja: 3 lip 2008, 15:19

Post autor: ks.Braganza »

dziwożona pisze:Hmmm, nie wiesz, czy brunet, czy ciemny blondyn? To może przeglądając się w lusterku zdejmij z głowy to metalowe wiaderko, bo jak mnie domniemywam, ten avatar ma jakiś związek z Tobą.
A poza tym, wiesz... Reklamować się możesz do woli. Johnny jest tylko jeden, niepowtarzalny. I ten albo żaden. Wiele kobiet tak ma. Spostrzega świat w systemie binarnym. Pozdrawiam
no, czasem chodzę w takim wiaderku :) ...a wiesz, że faceci z natury rzeczy mają problemy z barwami? czego o kobietach nie można rzec;)

a gdzież mnie tam do Deep'a..., nawet się nie umywam, jestem brzydszy ;) nie tylko kobiety postrzegają świat w układzie zpolaryzowanym, ale ta dychotomia jest męcząca nie uważasz...?
ODPOWIEDZ