kto wam się podoba?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

To Ty bez wiaderka? Domyślałam się Twojego wyglądu :mrgreen: Widzę, że do Depp'a (nie Deep'a!) Ci daleko, oj daleko... Ale wiesz, u mężczyzn brak urody rekompensuje interesująca osobowość. Oj, bo napiszę za dużo... (i zrobi się przykro).
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
ks.Braganza
mASełko
Posty: 115
Rejestracja: 3 lip 2008, 15:19

Post autor: ks.Braganza »

dziwożona pisze:To Ty bez wiaderka? Domyślałam się Twojego wyglądu :mrgreen: Widzę, że do Depp'a (nie Deep'a!) Ci daleko, oj daleko... Ale wiesz, u mężczyzn brak urody rekompensuje interesująca osobowość. Oj, bo napiszę za dużo... (i zrobi się przykro).
czemu? ja znam swoją wartość, a konstruktywnej oceny, w miarę dobrze wyłożonej się nie lękam;) ze mną o wszystkim można gadać, na każdym poziomie :)
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Koniec offtopu. Dziwożona mówi: "pass".
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

ks.Braganza pisze:przykro mi, ale chyba Cię zmartwię, nie wyobrażam sobie polskiego samuraja to jedno-dwa, szkoda że tradycja już prawie jest unicestwiona szkoły samurajów, ale... kto wie..., może trafisz na jakiegoś fajnego Japończyka ;)
Ależ nie, wcale mnie nie zmartwiłeś. Samuraj nie-Japończyk to nie samuraj. :P
ks.Braganza
mASełko
Posty: 115
Rejestracja: 3 lip 2008, 15:19

Post autor: ks.Braganza »

dziwożona pisze:Koniec offtopu. Dziwożona mówi: "pass".
szybko dajesz za wygraną ;) 8) :diabel:

ok by nie offtopować: oto niektóre z szanownych Pań, które podobają mi się nawet z charakteru, jeśli ogóle można mówić o tym, że znam je z charakteru :)

Justyna Pochanke: http://justyna-pochanke.prv.pl/prasa/justynapress.jpg

Milla Jovovich:
http://bi.gazeta.pl/im/2/4647/z4647052M.jpg

i...skończyły mi się pomysły :P jak mi się wspomni to wrzucę jeszcze
wilczek
pASibrzuch
Posty: 286
Rejestracja: 17 lip 2007, 18:46

Post autor: wilczek »

ks.Braganza pisze:i...skończyły mi się pomysły :P jak mi się wspomni to wrzucę jeszcze
może Carmen Electra ;)
Samiec Alfa 8)
ks.Braganza
mASełko
Posty: 115
Rejestracja: 3 lip 2008, 15:19

Post autor: ks.Braganza »

wilczek pisze:
ks.Braganza pisze:i...skończyły mi się pomysły :P jak mi się wspomni to wrzucę jeszcze
może Carmen Electra ;)
nie, nie mój typ zdecydowanie :P

zapomniałem o mojej ulubienicy: Tori Amos :D
http://i.realone.com/assets/rn/img/8/1/ ... slarge.jpg
http://www.mclion.com/page41/files/page ... ry34_1.jpg

to zdecydowanie mój typ urody, jeśli mówimy o kobietach; zaś Tori, boże, jej uroda i muzyka to jedna wielka magia, zobaczyć ją jak gra na żywo (Bogu dziękuję miałem tę niewątpliwie wielką przyjemność)na fortepianie... to jak pojechać do Mediolanu i umrzeć :D:D:D

co tam taka Carmen Eletra ;) chociaż, de gustibus non est disputandum
Awatar użytkownika
pigmalion
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 11 lis 2007, 17:41
Lokalizacja: warszawa

Post autor: pigmalion »

Gizmo pisze:
Pigmalion pisze:Żenujące jest dla mnie ocenianie kobiety np. przez pryzmat wielkości piersi.
Innymi słowy, Ty wolisz oceniać dziewczyny przez pryzmat grubości okularów? :mrgreen: No, mi się wydaje, że takie coś też nie ma sensu.. ;)
nie, napisałem powyżej, przez jaki pryzmat przede wszystkim oceniam. zewnęrzna fasada po prostu mi się podobna, ale nie w oderwaniu od wnętrza...
Zbyt wiele wrażliwości jest przekleństwem. Nazywajmy rzeczy po imieniu: to jest nóż na gardle.
RudaIsia
ASiołek
Posty: 97
Rejestracja: 12 sie 2008, 18:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RudaIsia »

osobiscie sądze ze wyglad ma wielkie znaczenie bo to z regóły to na co najpierw zwracamy uwage...

ale moim zdaniem nie chodzi o to czy ktos jest przystojny ładny ma piekne oczy czy odstajace uszy.
Zwracamy na wyglad duza uwage bo to ludzkie, ale bardziej patrzymy czy ktos wyglada sympatycznie czy ma w oczach cos co przyciaga cos sympatycznego cyz raczej wzrok pogardy itp.
tak m isie wydaje rpzynajmniej aczkolwiek wymadrzac sie nie bede...to moje zdanie :P
'Just a safe place to hide
mama please let me back inside'
Awatar użytkownika
arin
mASkotka
Posty: 141
Rejestracja: 9 sie 2008, 19:08
Kontakt:

Post autor: arin »

Cechy fizyczne: coś pomiędzy szczupłą a puszystą, czarne lub ogniste, długie włosy, najlepiej średni biust.
Mentalność: spokojna i zarazem szalona, miła, tolerancyjna, uwielbiająca się tulić, bystra (inteligentna), niekoniecznie mądra (Ważne by potrafiła logicznie myśleć, nie musi sie znać na wielu rzeczach).
Dodatkowo: może być starsza lub młodsza do 2 lat (przynajmniej jak narazie).
I chciałbym zeby leciała mi na szyje, a nie na portfel :D

ks.Braganza
Tori Amos rzeczywiście jest ładna, chyba ją pierwszy raz widze.
Nic na siłę, każdy ma swoje zdanie
Głodny wiedzy społecznej i poznania siebie.
Lubie hh, metal symfoniczny, rock, klasyczną, alternatywną i jeszcze by sie coś znalazło.
RudaIsia
ASiołek
Posty: 97
Rejestracja: 12 sie 2008, 18:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RudaIsia »

arin pisze:Cechy fizyczne: coś pomiędzy szczupłą a puszystą, czarne lub ogniste, długie włosy, najlepiej średni biust.
Mentalność: spokojna i zarazem szalona, miła, tolerancyjna, uwielbiająca się tulić, bystra (inteligentna), niekoniecznie mądra (Ważne by potrafiła logicznie myśleć, nie musi sie znać na wielu rzeczach).
Dodatkowo: może być starsza lub młodsza do 2 lat (przynajmniej jak narazie).
I chciałbym zeby leciała mi na szyje, a nie na portfel :D

fajnie fajnie :mrgreen:
'Just a safe place to hide
mama please let me back inside'
Awatar użytkownika
arin
mASkotka
Posty: 141
Rejestracja: 9 sie 2008, 19:08
Kontakt:

Post autor: arin »

RudaIsia pisze:fajnie fajnie :mrgreen:
Bo w życiu liczy sie szczerość :]
Nic na siłę, każdy ma swoje zdanie
Głodny wiedzy społecznej i poznania siebie.
Lubie hh, metal symfoniczny, rock, klasyczną, alternatywną i jeszcze by sie coś znalazło.
RudaIsia
ASiołek
Posty: 97
Rejestracja: 12 sie 2008, 18:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RudaIsia »

arin pisze: Bo w życiu liczy sie szczerość :]
ano..
szkoda tylko ze tylu ludzi sie boi szczerosci.
ja wole byc nawet masohistka w tej kwesti, zpaprać cos przez szczerość, ale mowic prawde.
no chyba ze dla dobra kogoś...ale tylko w drobnych sprawach.
'Just a safe place to hide
mama please let me back inside'
Awatar użytkownika
arin
mASkotka
Posty: 141
Rejestracja: 9 sie 2008, 19:08
Kontakt:

Post autor: arin »

To tak jak ja. Niestety w moim otoczeiu dominuje raczej lekkie zakłamanie, co bardzo mnie smuci. Trzeba przyznać jednak, że przez moją otwartość (do ludzi mi znanych, bo jak kogoś nie znam to jestem raczej zamkniety) kilka razy sie przejechałen... życie nie jest idealne i nigdy nie będzie.
Nic na siłę, każdy ma swoje zdanie
Głodny wiedzy społecznej i poznania siebie.
Lubie hh, metal symfoniczny, rock, klasyczną, alternatywną i jeszcze by sie coś znalazło.
Awatar użytkownika
lossuperktos
mASełko
Posty: 119
Rejestracja: 6 sty 2008, 23:12
Lokalizacja: katow(okol)ice

Post autor: lossuperktos »

penelope cruz :kocha: :kocha: :kocha: :kocha: :kocha: :kocha: :kocha: :kocha: :kocha: :kocha: :kocha: :kocha:
ODPOWIEDZ