Znaki Zodiaku

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

W horoskopie rudnic jestem spod znaku Niosącej Liść Dębu Robotnicy :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Salomea

Post autor: Salomea »

W horoskopie Indian Chiuaua jestem spod znaku Blatta orientalis. :diabel: :P
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Ze względu na to, że (powiedzmy) coś tam wiem na temat astrologii (przez dwa czy trzy miesiące byłam wystawiona na silne działanie propagandy astrologicznej), jestem też do niej niezwykle silnie uprzedzona i bardzo sceptycznie nastawiona, bo generalnie sporo tam się kupy nie trzyma po prostu i polega na naginaniu różnych 'teorii' i 'interpretacji' do danej sytuacji.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

W horoskopie Indian Chihuahua spod znaku Tyrytututury Chuhuahua :twisted:
Czczony nie tylko w Chinach
Salomea

Post autor: Salomea »

Natomiast w horoskopie Indian Thu-Tham-Tesh jestem spod znaku Dirty Sciurus Vulgaris. :diabel: :P
agaaa
łASuch
Posty: 159
Rejestracja: 1 maja 2008, 17:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: agaaa »

Wodnik
Awatar użytkownika
Iluzjonistka
frikASek
Posty: 240
Rejestracja: 20 kwie 2008, 19:34

Post autor: Iluzjonistka »

wredny skorpion :diabel: :mrgreen:
głupota ludzka mnie przeraża
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

znak słonca : baran
znak księżyca: wodnik
ascendent: wodnik
Od pewnego czasu interesuję się wpływem księżyca na życie roślin, a także ludzi. I podobno wpływ księżyca na organizmy zywe jest znacznie silniejszy niż słońca. Zresztą znajoma astrolozka powiedziała mi kiedyś , że u mnie wodnik jest bardzo silny, takze ze względu na ascendent. To by sie zgadzało - mam bardzo, bardzo dużo cech wodnika, zaś baran taki ze mnie jak z koziej *** trąba.
A charakterystyka miłosna ludzi, którzy mają księżyc w znaku wodnika wręcz pasuje do mnie jak ulał:
" Jesteś bardzo otwarty na niekonwencjonalne związki i dziwne układy partnerskie. Kochasz wolność i rzadko legalizujesz swoje związki. Lubisz osoby oryginalne i nieco oderwane od rzeczywistości. Szukasz partnera, który byłby dobrym kompanem do rozmów i wyjazdów"( na podstawie książki Kalendarz księzycowy)
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

A jakiego autora jest ta książka?
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Krogulska Mirosława, Podlaska Izabela Kalendarz księżycowy. Żyj zgodnie z rytmami księżyca. Studio Astropsychologii. Białystok 2005
Jeśli interesują Cię " księzycowe sprawy", polecam również książkę Paunger Johanna, Poppe Thomas Kalendarz księżycowy. Życie w harmonii z rytmami księzyca. KOS. Katowice 2007
punkadiddle
As Trefl
Posty: 151
Rejestracja: 1 maja 2008, 16:34

Post autor: punkadiddle »

A ja jestem fantastycznym Koziorożcem :>
srebrna
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 3 lip 2007, 17:42

Post autor: srebrna »

Rak. Ale co nieco interesuję się astrologią i wiem, ze to nie wszystko :) Mam jeszcze Księżyc w Wadze i ascendent na pograniczu Bliźniąt i Raka. Co nieco w Bliźniętach i Lwie jeszcze by się znalazło :)
Awatar użytkownika
arin
mASkotka
Posty: 141
Rejestracja: 9 sie 2008, 19:08
Kontakt:

Post autor: arin »

Rak, ale to nic nie zmienia.

Znam każdy znak zodiaku z reala przynajmniej po dwie osoby i jestem pewien, że to co mówią o cechach jest kłamstwem.

A co horoskopów (jak ktoś wierzy):

Czytasz, że spotka cie wielka miłość to albo będziesz zarywać do wszystkich panien/facetów i wkońcu komuś sie spodobasz albo siedzisz i czekasz na cud, a jak sie nie uda to stwierdzisz, że coś musiałeś/aś źle zrobić.

Horoskopy to ściema jakich mało, wystarczy przejrzeć z 10 innych gazet z horoskopami, żeby przekonać się, że będziesz mieć szczęście, nieszczęście i nic sie nie zmieni w ciągu tygodnia :lol:
Nic na siłę, każdy ma swoje zdanie
Głodny wiedzy społecznej i poznania siebie.
Lubie hh, metal symfoniczny, rock, klasyczną, alternatywną i jeszcze by sie coś znalazło.
Awatar użytkownika
Tenarian
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 16 maja 2008, 00:03

Post autor: Tenarian »

A ja urodziłem się pod ciemną gwiazdą Byka
Jest taka stara serbska pieśń...
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

A ja jestem baran. A oto, co mówią o mnie gwiazdy:
Wszystko przypomina jej drogie aparaty do zębów. Denerwuje innych niestosownym cmokaniem jak świnia. Ma standardowo brzydkie powieki. Samemu nasyła złodziei na domy drewniane. Ma dziurawe zęby, wydęte wargi i niekształtne uszy. Agata (Baran) - imię to według mitologii oznacza połatane ubranie. Agata (Baran), jeżeli się da, pisze o śpiewaniu pod prysznicem. Płeć piękna fantazjuje. Notorycznie szturcha ludzi i głupio się uśmiecha. Dokładnie w środku kolacji tworzą się jej puste miejsca między włosami.

Naprawdę się zgadza.

Naukowe źródło: http://imiona.wroclaw.pl/
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
ODPOWIEDZ